Kim tutar seni Barış | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Kim tutar seni Barış

fft1mm1403714.jpg

Bu sezon taraftarların en çok tepki gösterdiği futbolculardan biri olan Barış Özbek, Antalyaspor maçının ardından soyunma odasında arkadaşlarına veda etti: Sezon sonunda gidiyorum.

2007-08 sezonunda Almanya’nın Essen takımından transfer edilen Barış Özbek, daha hazırlık maçlarındaki performansıyla bile taraftarı umutlandırmıştı. Feldkamp’ın, “Büyük yıldız olacak” dediği Barış, Sarı-Kırmızılı formayla ilk iki sezonunda iyi bir görüntü çizdi. Savaşçı yapısı, bitmek tükenmek bilmez enerjisiyle orta sahanın vazgeçilmezlerinden oldu. Geçtiğimiz sezon düşüşe geçen 25 yaşındaki futbolcu, bu sene ise tam anlamıyla dağıldı. Şans bulduğu maçlarda neredeyse hiçbir varlık gösteremeyen Barış, zaman zaman yaptığı kritik hatalarla takımının birçok maçta gol yemesine neden oldu.

Polat üstünü çizdi

Özellikle ligin ikinci yarısındaki performansıyla, taraftarların hedef aldığı isimlerden biri haline gelen gurbetçi futbolcu, birçok maçta tribünler tarafından yuhalandı. Başkan Adnan Polat bile Barış’ın isteksiz görüntüsüne isyan etti. 25 yaşındaki orta saha oyuncusu da sonunda ayrılmaya karar verdi. 3-0’lık Antalyaspor yenilgisinin ardından soyunma odasında takım arkadaşlarıyla vedalaşan Barış Özbek, “Ben sezon sonunda ayrılıyorum” ifadelerini kullandı. Barış’ın bu açıklamasının ardından taraftarların tepkisi yine sert oldu: Kim tutar seni!

Nereye reis? :(

Daha cok defansa bakarken auta ara pas atacaktin... :(

Hani, hani sevecektin? :(

Cevap: Kim tutar seni Barış

Bide işin kötü tarafı gittiği takımda iyi oynayacak kesin.

Bizden giden gittiği takımın kralı oluyor.

Bide bi maçta ona tepki olmuştu maç sonunda Fenerle adım geçiyor taraftar o yüzden tepki gösterdi demişti herif :D

Sen fenere git ben göbek atarım Barış :yoji:

Bakarak pas vermeyi beceremezken bir de bakmayarak pas vermeye çalışan,eksik kromozomlu,çakma bastian.

8 numarali forma öksüz kalacak :sad007::asd:

Top teknigi olsa, oyun zekasi olsa birde fizigini gelistirseydi Prince Boateng gibi adam olurdu.

Maalesef tr'ye gelen oyunculari ilerletemiyoruz. Antrenörlerin büyük zaafi var bu konuda!

Böyle adamlari wenger'e vereceksin, cevher gibi parlatir.

Baris'daki cöküs anlasilir gibi degil. Enerji küpüyken, simdi yolda yürüyecek hali yok

8 numarali forma öksüz kalacak :sad007:

Top teknigi olsa, oyun zekasi olsa birde fizigini gelistirseydi Prince Boateng gibi adam olurdu.

Maalesef tr'ye gelen oyunculari ilerletemiyoruz. Antrenörlerin büyük zaafi var bu konuda!

Böyle adamlari wenger'e vereceksin, cevher gibi parlatir.

Baris'daki cöküs anlasilir gibi degil. Enerji küpüyken, simdi yolda yürüyecek hali yok

Biri bile olsa yeterdi hocam.

Üst Alt