Kimdir Arda Turan? | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Kimdir Arda Turan?

Anlattık olmadı, örnek verdik, alıntılar yaptık kurtarmadı. Bir de görsel yöntemi deneyelim, ufak bir umut?

Arda Turan kimdir ondan başlayalım;

Biraz ayrıntıya girelim;

Biraz teknik direktörlerle ilişkisine inelim, alıntı falan yapmayacağım anlamıyorsunuz, o yüzden sadece resim;

Cevap: Kimdir Arda Turan?

Resimler şahane. Sonunda bir yazı yazdın demek için girmiştim ama bu daha etkileyici oldu.:D

Yazı yazsan bile okumuyorlar ki Sertaç. Resimlere bakmak kolay hem belki birşeyler dank eder, bir umut.

arda_elano_20090823-224535_ist276_1176828.jpg

b-315878-Arda_Turan_ve_Kewell.jpg

59913.jpg

arda%2Bturan%2B%40%2Bin%C3%B6n%C3%BC.jpg

Galatasaraya zarar veren her kim olursa olsun gitmelidir. Arda bizim evladimizdir, kabul. Arda bizim canimizdir, kabul. Ardaya destek olmaliyiz, kabul.

Ama olmuyor iste. Gelismiyor arkadas adamin kafa yapisi. Ben Arda`nin kendi cikarlarini Galatasaray cikarlarinin önüne koyduguna inanmak istemiyorum, o yüzden daha cocuk diyorum geciyorum. Yol gösteren de yok tabi.

Hic evelemeye gevelemeye gerek yok, ne bu saaten sonra Arda burada mutlu olur, ne biz onunla mutlu oluruz. Yolu acik olur Insallah seneye iyi bir takima gider ve biz kendisiyle gurur duyariz.

Edit: Resimlerle biseyleri bazi kisilere anlatmaya calismissin. Güzel de olmus. Resimlerin hepsi biseyler söylüyor.

Ama Insan da degisiyor be hocam, hep ayni kalmiyorki. Resim her defasinda ayni seyi söyler.

cocugu milletin agzina dusuren ....... bir baskanimiz var

ceza yemeyelim durup dururken

Arda Galatasaray'ın evladıdır, canımız ciğerimizdir fakat Kaptanlık verilmesi hataydı, Kaptanlık vasıflarına ne yazıkki sahip değil, ve Arsen Wenger'in dediği gibi Arda çok iyi oyuncu fakat kendini geliştiremedi umarm sakatlıktan sonra devamlılık gösterir eski performansına kavuşur.

seyrcimizde biraz keskin zeka olsa

simdi asil destek verecen bu cocuga her macta,

oynamadigi maclarda hep jest yapican falan

hem o yaptigi hatalari gormus olacak hemde sakatken calisma azmi gelecek, kilo falana almadan sahalara donecek cok etkilenmeyecek bu sakatliktan

ama nerdeeeeeeeeeeeeeee

bizimkiler bekler iyilesmesini 3 ay unutulur

ilk oynadigi mac buyuk kaptan der bagiririz

Tongaya düştüm iyimi...

Dedim şimdi Ahmet'in kaleminden neler çıkmıştır diye...

O da ne...:)

Kalem yok artık Alemdar Abi. İki gündür sinir krizi geliçiyorum ekran başında. Foruma bir daha girmeyecektim, sonra dayanamam deyip vazgeçtim şimdilik:)

Arda konusu ise çok çok daha uzun ama gerek yok, okuyan yok okusa bile anlamak isteyen yok. O yüzden sadece resim:)

Üst Alt