Koronavirüs Hakkında Önemli Bilgiler

Şüphelendiğiniz durumlarda 184'ü arayın!

Şampiyonlar Ligi finalinde sahaya giren ünlü Rus model Kinsey Wolanski, bu hareketiyle 18 saat içinde yaklaşık 2.3 milyon takipçi kazandı. Ancak Wolanski'nin sevinci fazla uzun sürmedi..


Şampiyonlar Ligi'nde oynanan Liverpool-Tottenham finalinin en çarpıcı dakikaları, Rus model Kinsey Wolanski'nin sahaya girdiği anlardı. Ünlü YouTuber sevgilisi Vitaly Zdorevetskiy'nin kurduğu yeni porno sitenin reklamını yapmak için sahaya atlayan Wolanski, kısa sürede dünyanın gündemine oturmayı başardı.

Sahaya girmeden önce Instagram'da 350 bin civarında takipçisi olan Rus model, "Hayat yaşamak içindir, sonsuza dek hatırlayacağın çılgınca şeyler yap" ifadelerinin yer aldığı bir paylaşım yaptı.
Bütün dünyada ses getiren bu hareket sonrasında Wolanski tutuklanırken daha sonra serbest bırakıldı.

Takipçi sayısı yaklaşık 2.3 milyona ulaşan Wolanski'nin hesabı Instagram tarafından askıya alındı


Skor​
 
Bunun sevgilisi hatun sahaya dalinca: she is my girlfriend diye iyi bagirdi videolarda. Para ve sohret icin yaptirmadigi kalmamis sevgilisine youtubeda. Nekadar migdesiz insan var ya. Iki kurus kazanacagiz satamayacagi sey yok. Kiz arkadasi dahil
 
Pezevenginin web sitesinin reklamını yapmak için önünde web sayfasının adı olan bez parçasıyla sahaya atlayıp bedava reklam yaptı kahpe.
 
Üst Alt