Kıraç: "Ben 'kötü adam' değilim"


Cevap: Kıraç: "Ben 'kötü adam' değilim"İyi misin, kötü mü bilemeyiz. Ama Telegol denen, Flash TV kılıklı programa ve orda ki varoş adamlara haha-hihi katılır muhabbet edersen, dandik adam olduğunu biliriz. Kısaca geç geç, boş adamsın.
 
Cevap: Kıraç: "Ben 'kötü adam' değilim"100 yasina gelmis adam, Galatasaray'in gelecegine karar verecek.. Bu lisecilerden bir kurtulamadik, Allah'im adamin kendine hayri yok Galatasaray için ne yapabilir..
 
Cevap: Kıraç: "Ben 'kötü adam' değilim"İyi adamlar da bazen kötü şeyler yapar. Seçim ve başkanlık konusundaki tutumu eğer kabul görürse bu camiayı kendisinin doğum yıllarına götürecek kadar yanlış.
 
Cevap: Kıraç: "Ben 'kötü adam' değilim"bizde biliyoruz kotu olmadigini ama tv'lerde cikip darbe yapar gibi yonetimi gondermek istediginizin ipuclarini verir Adnan Polat'in elini guclendirirseniz Galatasaray'a kotuluk yapmis oluyorsunuz bunu idrak etmek cok mu zor?
 
Cevap: Kıraç: "Ben 'kötü adam' değilim"Siz hic bugüne kadar Inan Kirac´in ortaya ciktigini gördünüz mü? Aciklama yaptigini gördünüz mü? Böyle Galatasaray´i keyfine göre degistirmeye calisan bir adam olsaydi simdiye kadar adini ezbere biliyor olurduk. Ben Inan Kirac ismini ilk defa Ali Sami Yen olayinda duydum. Ondan evvel hic duymadim. Simdi de ortaya cikmasinin kesinlikle bir nedeni var. Galatasaray bitmek üzere. Bunu nasil görmezsiniz anlamiyorum. Galatasaray bitiyor.Ve insallah diyorum ki, darbenin kralini yapar. Keske Adnan Polat´i döve döve indirmenin bir yolu olsaydi da yapsaydi :D Darbe yine ufak kacar cok ciddiyim
 
Cevap: Kıraç: "Ben 'kötü adam' değilim"İyi misin, kötü mü bilemeyiz. Ama Telegol denen, Flash TV kılıklı programa ve orda ki varoş adamlara haha-hihi katılır muhabbet edersen, dandik adam olduğunu biliriz. Kısaca geç geç, boş adamsın.İnan Kıraç ın tek hatası..Ünal Aysal,Faruk Süren,Adnan Öztürk isimlerini açıklamasıdır..Boş adam değildir..
 
Cevap: Kıraç: "Ben 'kötü adam' değilim"Gerçek yüzü ortaya çıktı artıkEğer Galatasaraylıyım diyorsa kendiside istifa etsin gitsin emekli olsun
 
Cevap: Kıraç: "Ben 'kötü adam' değilim"Sanırım büyük çoğunluğu yaşça ufak arkadaşlar hemen sallamış adama,tıpkı dünden beri Hagi'ye salladıkları gibi.

Evet klübü bu hale Hagi ve Kıraç getirdi haklısınız ikiside bu camiada olmasa herşey güllük gülistanlıktı.
 
Cevap: Kıraç: "Ben 'kötü adam' değilim"Adnan POLAT'ın Faruk süren'e bir lafı var."güvenlik kamerasını görse konuşuyor"..Aynı ekibin elemanlarısınız.
 
Cevap: Kıraç: "Ben 'kötü adam' değilim"İnan Kıraç ve onun gibi bir kaç isim bu zamana kadar Galatasaray'ı kimlerin yöneteceğine karar verdiler ( Adnan Polat'a da bu isimler destek verdi ), seneye de onlar karar verecek.
 
Cevap: Kıraç: "Ben 'kötü adam' değilim"kotumusun bilmemde kafa pek eskisi gibi calismiyor bellikibir sepet yumurta kirdin
 
Cevap: Kıraç: "Ben 'kötü adam' değilim"nedense ünal aysal- ve karizmatik beyfendi adnan öztürk eğer başımızda olursa heycan veryolar. Galatasaraya daha çok can atıyorum.çünkü bişeylerin düzelebilceğine inanyorum :)Adnan Polat´in yerine Hincal Uluc bile gelse heycan verir :) Insallah en yakin zamanda Polat indirilir ve Ünal Aysal Baskan olur. Cünkü gelecek sezonun planlamasi hayati önem tasiyor.
 
Cevap: Kıraç: "Ben 'kötü adam' değilim"Bunlar aday olacaksa, sonuna kadar A.Polat.evet seneyede bu takımla devam ederiz :D

hedef orta sıralar olur .

reisler hala adnan polat diyosunuz daha ne olması lazım anlamıyorum :)

bunlar olmasa adnan polat gitmicek koltuğa yapışmış adam

yönetimde sadece kendisi kalsa dahi tünelinn ucundaki ışığı görür gibiyim dicek :)
 
Cevap: Kıraç: "Ben 'kötü adam' değilim"Kötü diyen Adnan'ı savunanlardır.Boşver İnan başkan :tiphat:Ben de o zaman İnan Kıraç'ı haklı bulan Galatasaray düşmanıdır diyim. Böyle anlamsız ve saygısız genellemelere gerek yok. Adnan Polat'ı savunanların bundan gocunacağını sanmam ama böyle ya İnan Kıraç'ı sevin ya da Adnan Polat'çı etiketi yapıştırıyoruz size diye mahalle baskısı yapmak çok saçma.Koca Galatasaray camiasında atıyorum Adnan Polat'ı istemeyen, İnan Kıraç'ı beğenmeyen ve atıyorum Haluk Ulusoy yada bir başka kişiyi başkan olarak görmek isteyen tek bir insan olamaz mı? Bunu mu diyosun?
 
Üst Alt