Kiralık | Anıl Dilaver Samsunspor'da - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Kiralık | Anıl Dilaver Samsunspor'da

Cevap: Kiralık | Anıl Dilaver Samsunspor'da

Anıl Dilaver, 1 yıllığına Samsunspor'a kiralandı.

fft1mm1507291.jpg

2u7ue87.jpg

anıla yakışan tek forma GS formasıdır.anıl hırsıyla yeteneğiyle ilk 11 de oynuycak kapasitede.ben olsam gözüm kapalı ilk 11de şans veririm. yaşı 20 .dilerim ilk devrede 8-10 gol atıp 2.devre geri döner.bank asyaya düşmeden karşılaşırlarsa feneri boş geçeğini de sanmam.(altyapıda atardı hep ),

arda cevap vermedın dün akşam diyordun anıl gitmedi diye.ilk haberi veren serkan altandır basındanda önce bunu sen biliyorsun

Anıl inşallah gelişip geri gelir... kendisine parçalı formamız yakışmaktadır... yeteneklerini geliştirme yani oynama imkanı bulursa efsane olabilir.(inş)

bu adamı coktan kiralamamız lazımdı. kapasitesi olan oyuncuları harcıyoruz. inşallah geri gelir. bu cocuga güveniyorum ben.

anıl dilaver 2 seneye hem futbolu hemde son derece ihtişamlı yakışılı fiziğiyle tam bir fenomen olacak inaşallah..bir david beacham nasıl marka olduysa anıldada ben o potansiyeli görüyorum ama öncelikle kendini futboluyla türk futboluna kanıtlayacak benim bundanda kuşkum yok

altyapıdan kadroda busene hiç kimse olmıcakmıya bi sabri kaldı

02.06.2011 Fatih Terim : "Galatasaray'ın altyapısı ve Floryadaki disiplin bitmiş. Giren çıkan belli değil. Altyapı bıraktığımız gibi değil. 1-2 oyuncu dışında diğerlerini maalesef göndermek zorunda kalacağız. 1-2 oyuncu içinde nasıl kazanırız diye düşünüyoruz. Yapılacak çok iş var.Bir süre 7/24 Florya'da kalacağım, yatağımıda getirttim."

Umarım samsun'da ilk 11'de ve düzenli olarak oynar! Seneye de kendisini kanıtlamış olarak geri döner ve takımın önemli bir parçası olur!

Oynadığı her maçta fark yarattı ama şans verilmemesi gerçekten çok üzücü! Hagi ve bülent ünder yediler bu çocuğu!

anıl dilaver ilk hazırlık maçında orduspora ilk golünü çaktı......

samsunspor 2 orduspor 1 samsunsporun 2.golü 48.dk da anıl dilaverden oyuna girdikten 3 dk sonra...

Cevap: Anıl Dilaver Samsunspor'da

samsunspor 2 orduspor 1 samsunsporun 2.golü 48.dk da anıl dilaverden oyuna girdikten 3 dk sonra...

Üst Alt