Kıran Getireceği Oyuncu Listesini Açıkladı - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Kıran Getireceği Oyuncu Listesini Açıkladı

Cevap: Son Dakika l Kıran Getireceği Oyuncu Listesini Açıkladı

Bu ne aga adam dalga geçmiş lan.

Bi Gameiro bi Sinan Bolat gerisi kim

lynel kitambala çok iyi oyuncu olucak diye lanse edilmişti öyle hatırlıyorum ama sıçrama yapamamıştı

Galatasarayın gelecegini tv programlarında acıklamasınlar artık.

Bir de benim bildiğim transferi antrenör yapar. Antrenörde kendisi mi olacakmış?

Bir yana dediklerinin hepsi diğer yana drogbayı koysalar drogba derim. 3 yersin 5 atarsın arkadaş :):):):):):)

gameiro ve sinan gayet iyi hamleler diğerleri de iyidir belki tanımıyorum.

benim anlamadığım şu, kıran büyük ihtimalle seçilemeyecek bu ön görüşmeler boşa mı gidecek, atıyorum sinan veya gameiro gelmeyi kabul ettiyse helvacı'ya da gelir, aysal'a da gelir.

TV'den böyle açıklama yapmak çok saçma oldu kaldı ki liste de kaliteli sayılmaz .

Başkan adayı 2ye düştü

lynel kitambala çok iyi oyuncu olucak diye lanse edilmişti öyle hatırlıyorum ama sıçrama yapamamıştı

Evet. :)

Sinan Bolat ve Serdar Gürler iyi bir yedek olabilir. Elle tutulur sadece Gameiro var.

Kévin Théophile-Catherine çok iyi bir takım içinde değerlendirilebilir. Ama bizim ortada bir takımımız yok.

Evet. :)

Sinan Bolat ve Serdar Gürler iyi bir yedek olabilir. Elle tutulur sadece Gameiro var.

Kévin Théophile-Catherine çok iyi bir takım içinde değerlendirilebilir. Ama bizim ortada bir takımımız yok.

aynen ve birde victor elm'i

rasmus elm olarak değiştirse daha iyi olurdu ama düzeltmez bence bizi fakat diğer gelcek yönetimler kim gelirse yani gameiro ya el atsınlar :)

Gameiro nasıl bir oyuncu ne gibi özellikleri var biraz anlatırmısınız?

Üst Alt