Kırmızı Kartın İptali İçin Kamuoyu - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Kırmızı Kartın İptali İçin Kamuoyu

Ben kirmizi kart dogru veya degil gibi bir yorum yapmadim

3 mac alacaktir dedim . Plase en en az (sanmamakla beraber) son donemde alt limitten cezalar verildi genelde

bu durumda da 2 mac alir

Hani direkt kırmızı kartın cezası 2 maç değildi en az hareketin şiddettine göre değişiyordu 1 verilince normali oluyordu alpere verildiği gibi genel kurul , divan , yönetim hepiniz böylesiniz işte kuralları olacakları çok iyi biliyorsunuz bu harekete 1 maç ceza oda ceza verilmesi gerektiği için ama işinize gelen , kolayınıza gelen , milletle aramız bozulmasın ayağına 2 3 maçada ses çıkarmıyacaksanız doğrusu bu ya çevirecekseniz, inş sen ve senin gibiler en yakın zamanda kulüpten defolur.

Hani direkt kırmızı kartın cezası 2 maç değildi en az hareketin şiddettine göre değişiyordu 1 verilince normali oluyordu alpere verildiği gibi genel kurul , divan , yönetim hepiniz böylesiniz işte kuralları olacakları çok iyi biliyorsunuz bu harekete 1 maç ceza oda ceza verilmesi gerektiği için ama işinize gelen , kolayınıza gelen , milletle aramız bozulmasın ayağına 2 3 maçada ses çıkarmıyacaksanız doğrusu bu ya çevirecekseniz, inş sen ve senin gibiler en yakın zamanda kulüpten defolur.
Ay Hidayetcigim moderatorlugunu bil

uslubuna ceki duzen ver ,hadsiz hadsiz konusma once klupten defolma bilmem ne kendine gel

konuya gelelim , bari oku da anla aradaki farki

yaygin gorus kirmizi kart cezalarinin eger direk gorulmus ise 2 mac oldugu sekildedir , bu yanlistir , futbolda kirmizi kart gormenin OTOMATIK cezasi bir sonraki resmi macta oynamamaktir

ornek mi ? Akhisarli miguel lopez , bariz gol sansina engel oldu , kirmizi kart gordu ve eger sonrasinda hakeme bir seyler soylemedi ise , hafta ici kupa maci varsa oynamaz veya yoksa hafta sonu tek mac oynamaz .

Eger gorulen kirmizi kart bir disiplin sevki gerektiriyorsa , bu durumda alinan cezanin alt limiti 2 den basliyor , ornegin gomis in hareketinin sevk maddesinde yarin obur gun sunu okuyacaksin , diyecek ki "GS takimi oyuncusu gomis in sportmenlige aykiri hareketi veya rakip oyuncuya siddetli faulu sebebiyle tedbirli olarak sevkine ..."

Bu durumda elbette sevk yapilan maddenin alt limiti sebebiyle burada 2 mac 3 maci konusuyoruz

ama gidip de maicon mac 3-2 iken golu engellemek icin sarilip kirmizi kart gorseydi , bu direk kirmizi kart bile olsa herhangi bir sevk gerektirmeyecegi icin otomatikman bir sonraki mac oynamayip cezasini dolduracakti

hukuk kurulu sevk maddesini okuyunca anlarsin yukarida yazdiklarimi .

Yarim saattir Gomisin fazla ceza alacağını iddaa edip moral bozuyorsun. Gerçek Galatasaraylı yapmaz bunu. Dikkat cekiyosun. Yapma tepki görme.

SM-J710FQ cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Adam direk kirmizi gordu , edebiyle cikti , sabikali da degil ama attigi bir samar var , evet tahrik de edildi dogru , ama gordugu kartin alt limiti 2 den basliyor

burada gelip de bu gercek ortada iken hic almaz 1 alir gibi inanmadigimi populizmi neden yapayim

ayrica ben 10 desem sen 0 desen kalkip tff bizim muhabbetimize gore mi ceza verecek ?

bundan onceki orneklerde bu tip hareketlere ne zaman cezasiz veya 1 mac ceza verilmis ? Bu babel ya da alper potuk olayi gibi degerlendirme yumusakligi saglanabilecek bir sey degil ki , fegouli ornegine rodellega ornegine benziyor

hukuk kurulunun sevk maddesi zaten alt limit 2 den sevk edecek , pfdk ne yapsin ? Yariya mi indirsin , bence boyle bir ihtimal yok

İptali bence imkansız. Hakem kural dışı bir kart göstermedi. Sadece ağır bir karar verdi, buna da müdahale edilmiyor benim bildiğim.

bir bilgi ortaya koymadan manyak manyak seyler yazionuz
adam fegulide de dediydi 3 alacak en az diye
bos yapmayin

İptali bence imkansız. Hakem kural dışı bir kart göstermedi. Sadece ağır bir karar verdi, buna da müdahale edilmiyor benim bildiğim.

Edildigi bir kac ornek var , alex karabuk olayi var 2012 olabilir

cok cok nadir ornekler var . Genelde iptal edilen veya azaltilan cezalar mesela sivas elmander olayi vardi , alper akhisar , babel genclerbirligi gibi

yani kirmizi karti gerektiren ama bir hareketin kasitli olmadigina iliskin tip pozisyonlara yumusatmalar bazen olabiliyor

ama isteksizce samar atti olmaz , az carpti cok vurdu olmaz

yapmamasi gereken bir sey yapti , sinirine hakim olamadi , hakem de yumlu nun tahrigini suzemedi

zaten alt limitten ceza alacak gibi 2-4 mac arasi deniyor 2 alsa zaten eylemine uyan en az ceza o

kalkip hic almayacak denirse ben de fikrimi soyleyince ne besiktasliligi allah askina

bir bilgi ortaya koymadan manyak manyak seyler yazionuz
adam fegulide de dediydi 3 alacak en az diye
bos yapmayin

Ikisi biraz farkli , fegouli ile gomis ayni maddeden sevk edilmeyebilir

sportmenlige aykiri hareket ise 2-4 , siddetli faul ise 3-6 olmasi lazim

ben 3 alacagini tahmin ediyorum ama sportmenlige aykiriya sokarlarsa sicili temiz su bu efendi gibi cikti diye , bu durumda 2 olacaktir

biraz fanatikligi birakalim ya , boyle bir az ya da cok vurma ve kirmizi kart cezasiz gecistirilir mi ?

fegouli oyun durdugunda yapmisti , yapan maicondu gerci , o hareketle bu ayni degil, bu daha hafif

insallah 3 e cikmaz

Cezasız geçmesi imkansız, kart da doğru bence, öyle efendi gibi çekip gitmekle olmuyor. Tam ihtiyacımız olan bir anda maç 2-2 durumdayken, rakip 10 kişi kalmışken yapmayacaksın o hareketi. Ha yumlunun ağır tahriği ve hıyarlığı var orası ayrı ama gaza gelmeyeceksin hemen. 3. golü atamasak maç berabere bitse Gomis topiğinde gönderelim bu adamı diyordunuz Muslera'ya yaptığınız gibi. Aynı şeyi feghouli yaptı trabzonda puan kaybettik, fener maçında tam baskıyı kurduğumuz anda belhanda durduk yere kırmızı yedi yine puan kaybettik. Kırmızı doğru karar savunulacak bir tarafı yok ama 3 maçlık bir olay yok ortada, maks 2 maç alacaktır.

Var bir tanesi onla eksiliyor

sivas macindaki skor rahatligi ile ikinci macta olmamasi tolere edilebilir ama ben erene o macta bile guvenemiyorum

Üst Alt