Kırmızı Koltukta Adem ANDİÇ ! | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Kırmızı Koltukta Adem ANDİÇ !

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
124g1es.gif

Sorulacak Sorular Nelerdir ?

Tamamen soru soracak kişilere bağlıdır.Tüm forum size istediğini sorabilir.Tabii ki forum kuralları ve saygı çerçevesinde. Konuk kişi her soruya cevap vermek zorunda değildir.

Değerli arkadaşımız ve son dönemin başarılı yöneticilerinden Adem Andiç'e bu konu altından sorularınızı gönderebilirsiniz.

Söz sizde, iyi eğlenceler...

Not: Lütfen işin dozunu kaçırmayın. Keyif kaçıracak sorular sormayın. İnsanları bezdirecek kadar çok soru da sormayın lütfen. Bu işi tadında bırakın ki, herkes keyif alsın.

GSCimbom Medya Kurulu

Cevap: Kırmızı Koltukta Adem ANDİÇ !

Nasılsın Adem ?

Kendinden bahseder misin biraz, kaç yaşındasın, iş hayatı nasıl gidiyor, geleceğe dair planların neler ?

Galatasaray'ın geleceği hakkında ne düşünüyorsun ? :)

eski bir dostun klasik sorusu;

-benim hakkımda ne düşünüyorsun?

Evet, soru tabii ki bu değil.

-Zaman zaman objektif olduğunu görsek de bazen ''1000 Galatasaraylı 10000 fenerliyi yok eder'' modunda takıldığında oluyor. Hangisisin sen? Objektif Galatasaraylı mı, yok eden Galatasaraylı mı?

Hic yurt disina ciktin mi, ciktiysan hangi ulke/ulkelere ziyaret ettin ?

Huh, başlayalım bakalım.

Ateşi çıkan bir insanı terleterek tedavi etmek konusundaki görüşlerini alabilir miyiz?

Sen Serdar reise uyma; ateşi çıkan biri kesinlikle kalın giyinmemelidir. Çok ateşleniyorsan soğuk bir duş seni kendine getirir. Ancak bunun aksine sıcak şeyler içmeye gayret göster. Özellikle ıhlamur ve adaçayını bol bol götür. :)

Nasılsın Adem ?

Kendinden bahseder misin biraz, kaç yaşındasın, iş hayatı nasıl gidiyor, geleceğe dair planların neler ?

Galatasaray'ın geleceği hakkında ne düşünüyorsun ? :)

Eyvallah Namık.

23 yaşındayım, bilgisayar mühendisiyim. Bazen aşırı duygusal bazen de aşırı mantıklı oluyorum. Ama genel itibari ile mantıklıyımdır. Bu da beni fikrin ve duyguların değişimi konusunda düşünmeye itiyor sürekli. Öğrenmeyi ve bilgilenmeyi severim, bilginin peşinden koşanlardanım yani. Bilmediğim bir şey hakkında kesinlikle ilgimi kaybetmem; her ne olursa olsun. Neysem oyumdur, kimseden ne saklım vardır ne de gizlim var.

İş hayatıma geçiş yaptığımdan beri yoğunum doğal olarak yorgun modunda takılıyorum. Yine de çalışmak gibisi yok diyenlerdenim.

Gelecekte arzuladığım tek şey huzurdur. Ne mutluluk ne de başka bir şeyi arzularım. Zaten huzurlu olduktan sonra beklentilerini kendin yaratabilecek donanıma sahip oluyorsun.

evlenmekten korkiyor musun )?

Evet korkuyorum. :) Biraz rahatıma düşkün biriyim, kendi başıma yaşamayı seviyorum ama ileride büyük ihtimal evleneceğim.

eski bir dostun klasik sorusu;

Evet, soru tabii ki bu değil.

-Zaman zaman objektif olduğunu görsek de bazen ''1000 Galatasaraylı 10000 fenerliyi yok eder'' modunda takıldığında oluyor. Hangisisin sen? Objektif Galatasaraylı mı, yok eden Galatasaraylı mı?

O anki moduma göre değişim gösterebiliyor. Bazen duygularım mantığımın önüne geçiyor; cimbom old boys moduna bürünüyorum bazen de mantığıma uyuyorum. Ama dediğin gibi genel itibari ile objektif yaklaşmaya çalışıyorum. Sen yine de beni objektifman olarak bil. :)

Hic yurt disina ciktin mi, ciktiysan hangi ulke/ulkelere ziyaret ettin ?

Geçen senenin yazında ilk deneyimimi yaşadım ama kısa sürdü. Lizbon'a gittim, tabi bu da tatil maksatlı değildi. Bu yaz da büyük olasılıkla Güney Kore'ye gideceğim ama oda tam belli değil. Eğer gitmezsem Umut reisin kapısını çalacağım.

Merhaba abi :D

1-Hayataki amacın nedir , yani bi hedef koydunmu kendine ???

2-Hiç sevgilin oldu mu , olduysa kaçtane ???

:)

Bu koltuğa son oturan ismin başına gelenlerden sonra bi tedirginlik var mı sende de?

Merhaba abi :D

1-Hayataki amacın nedir , yani bi hedef koydunmu kendine ???

2-Hiç sevgilin oldu mu , olduysa kaçtane ???

1- Söyledik ya huzurlu bir hayat sürmek diye... Huzur için ne gerekiyorsa ona talibim.

2- Tipik ergen sorusu... Birde sayısını buraya yazayım, hava atayım millete. :D

Bu koltuğa son oturan ismin başına gelenlerden sonra bi tedirginlik var mı sende de?

Tedirgin olacak bir şey yapsaydım herhalde olurdum. :) Ama koltuğa oturmadan önce böyle bir sorunun geleceğini tahmin ediyordum.

Bir soru da benden. Seni severim bilirsin, saygılı ve efendi olarak gördüğüm birisin. Sakinliğin ve her ortamda, her sohbette konu ne olursa olsun aynı seviyeyi koruyabildiğin için de takdir ediyorum doğrusu.

Soruya gelince, senin için hayatının dönüm noktası neresi oldu? Bu sadece yaşama biçimi veya yaşam koşulları açısından değil. Kişiliğinin oturması veya ne bileyim, karakterini kazanmandaki etken olan herhangi bir şey de olabilir. :)

Bir soru da benden. Seni severim bilirsin, saygılı ve efendi olarak gördüğüm birisin. Sakinliğin ve her ortamda, her sohbette konu ne olursa olsun aynı seviyeyi koruyabildiğin için de takdir ediyorum doğrusu.

Soruya gelince, senin için hayatının dönüm noktası neresi oldu? Bu sadece yaşama biçimi veya yaşam koşulları açısından değil. Kişiliğinin oturması veya ne bileyim, karakterini kazanmandaki etken olan herhangi bir şey de olabilir. :)

Düşüncelerin için teşekkürler Sertaçım. :)

Ben, kişilik için çevrenin ve bahsetmemi istemediğin yaşam biçiminin etkili olduğunu düşünüyorum ancak düşünen her bireyin kendini kontrol etme gücünün olduğunu ve isterse buna yön vereceğini de savunuyorum. Şahsen yetiştiğim ortamda çevreye ayak uydurmak yerine çevrenin beni kabul etmesini sağlarım genelde... Küçükken bunun farkında değildim ancak büyüdükçe böyle bir yeteneğimin olduğunun farkında varmaya başladım. Bu tamamen baskın olmakla alakalı değil, kendi halimde olduğum için ve fikirlerimi ve karakterimi şartlar ne olursa olsun rahatça yansıttığım için olabilir. Ayrıca başkalarının benimle aynı fikirde ve karakterde olmasını pek benimsemem; çeşitliliği, farklılığı severim ve çabuk kabullenirim. Sonuç olarak genel karakterimi yansıtmak için bir dönüm noktası yahut kırılma atlatmadım. Tabi ufak tefek şeyler için kendimi kontrol ettiğimi, o şekilde adapte ederek bir yerlere geldiğimi söyleyebilirim.

Mesela önceden fazla sabırlıydım, hemde nedensiz bir çok şey için sabrediyordum. Ancak sabırlı olmak bana anlamsız geldiği için bir şeyi anında yapmayı tercih etmeye başladım. Sabırlı olarak katlanılmayacak şeylere nedensizce katlanıyorsun, kendine güvenemiyorsun, otoriteyi kuramıyorsun. Bu şekilde zamanla psikolojik olarak yıpranıyor ve çekimser bir karaktere bürünüyorsun.

Öncelikle Merhaba hocam :).

En sevdiğin müzik türü:

En sevdiğin şarkı&şarkıcı:

Hayranı olduğun sporcu:

Vazgeçilmezlerin neler:

Kendini en yakın hissettiğin kişi:

En belirgin özelliğin ne:

Kendine örnek aldığın birisi var mı:

Bir günün nasıl geçer:

Forumda en çok takıldığını bölüm hangisi:

Alıngan mısın:

Öncelikle Merhaba hocam :).

En sevdiğin müzik türü:

En sevdiğin şarkı&şarkıcı:

Hayranı olduğun sporcu:

Vazgeçilmezlerin neler:

Kendini en yakın hissettiğin kişi:

En belirgin özelliğin ne:

Kendine örnek aldığın birisi var mı:

Bir günün nasıl geçer:

Forumda en çok takıldığını bölüm hangisi:

Alıngan mısın:

En sevdiğin müzik türü: Rock, Metal ve Jazz (Ayrım yapamıyorum)

En sevdiğin şarkı&şarkıcı: En sevdiğim yok, en sevdiklerim var; o da buraya sığmaz. Ama kaliteli müzik dinlerim. :)

Hayranı olduğun sporcu: Rivaldo, Xavi, Zidane, Hagi izleyebildiklerimin başını çeker.

Vazgeçilmezlerin neler: Kitap, Müzik, Futbol, Tenis, Bilgisayarım (maalesef) vs.

Kendini en yakın hissettiğin kişi: Ailem ve arkadaşlarım

En belirgin özelliğin ne: Araştırmacı olmam.

Kendine örnek aldığın birisi var mı: Çok var, istenirse sıralayabilirim.

Bir günün nasıl geçer: Çalışarak ve dinlenerek

Forumda en çok takıldığını bölüm hangisi: Son zamanlarda TÜ forumu

Alıngan mısın: Kısmen

-Hayatının emeklilik bölümünü nerede geçirmek istersin ?

-Günün en sevdiğin öğünü nedir ?

-En son hangi kitabı okudun,hangi tür kitapları okumayı seversin?

-En çok gitmek istediğin ülke,bölge hangisi ?

-Tatil anlayışın nedir ?

-Tiyatro,konser,sinema,sergi vb. tarzda kültürel aktivitelere ayda kaç gün ayırırsın ?

-Galatasaray ile tanışman nasıl gerçekleşti ?

-Klasik mi,spor mu giyinirsin günlük hayatında ?

-Yaptığın veya yapmak istediğin bir spor var mı?

-Bugün yolda en çok kimi görsen heyecandan elin ayağın titrer ?

Her sorunun doğru cevabı 10 puandır.Başarılar.

-Hayatının emeklilik bölümünü nerede geçirmek istersin ?

-Günün en sevdiğin öğünü nedir ?

-En son hangi kitabı okudun,hangi tür kitapları okumayı seversin?

-En çok gitmek istediğin ülke,bölge hangisi ?

-Tatil anlayışın nedir ?

-Tiyatro,konser,sinema,sergi vb. tarzda kültürel aktivitelere ayda kaç gün ayırırsın ?

-Galatasaray ile tanışman nasıl gerçekleşti ?

-Klasik mi,spor mu giyinirsin günlük hayatında ?

-Yaptığın veya yapmak istediğin bir spor var mı?

-Bugün yolda en çok kimi görsen heyecandan elin ayağın titrer ?

Her sorunun doğru cevabı 10 puandır.Başarılar.

İstediği sorudan başlayabilir mi? :D

Sorudan ziyade,tebrik etmek istiyorum.Hemen hemen her konuda seviyeli yorumlarından dolayı.Yinede gelenek yerini bulsun diye bir soru sorayım. :)

İlk izlemeye gittiğin maç hangisiydi? :)

Selamlar Adem'ciğim,

Herkese sorduğum gibi sanada soruyorum : :asd:

-Ordan bakınca ben nasıl görünüyorum ?

-Forumda olmazsa olmaz dediğin 5 kişi

-Forumda olmasada olur dediğin 1 kişi

-Hayatında olmazsa olmazların

-Kesinlikle olmalıyım-yapmalıyım vs dediğin şey(ler)

Şimdilik bu kadar,tekrar görüşmek üzere.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt