Kırmızı Koltukta Can Büyük! | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Kırmızı Koltukta Can Büyük!

124g1es.gif

Sorulacak Sorular Nelerdir ?

Tamamen soru soracak kişilere bağlıdır.Tüm forum size istediğini sorabilir.Tabii ki forum kuralları ve saygı çerçevesinde. Konuk kişi her soruya yanıt vermek mecburiyetinde değildir...

Değerli forum üyemiz @Can BÜYÜK 'e bu konu altından sorularınızı gönderebilirsiniz.

Söz sizde, iyi eğlenceler...

Not: Lütfen işin dozunu kaçırmayın. Keyif kaçıracak sorular sormayın. ;)

Chicago' dan hareket eden 43 yolculu bir otobüs kullanıyorsunuz. Pittsburgh' da 7 yolcu binip, 5 yolcu indi. Cleveland' da 8 yolcu indi,6 yolcu tuvalete gidip geldi ve 4 yeni yolcu bindi. 20 saat sonra Philadelphia' ya vardığınızda şoförün adı neydi?

Merhaba Can :)

Monchengladbach da hayat nasil, naparsin orada, calisiyonmu okuyonmu?

Bayagi bir durgun diyebilirim. Son senelerde biraz kipirdanma var burada ama tabi bizim komsu sehirler Düsseldorf ve Köln gibi degil. Oralar gibi olmamiz da imkansiz gibi :D

Ben okuyorum, bizden yaklasik 60km uzak olan Aachen sehirinde Üniversiteye gidiyorum :)

Chicago' dan hareket eden 43 yolculu bir otobüs kullanıyorsunuz. Pittsburgh' da 7 yolcu binip, 5 yolcu indi. Cleveland' da 8 yolcu indi,6 yolcu tuvalete gidip geldi ve 4 yeni yolcu bindi. 20 saat sonra Philadelphia' ya vardığınızda şoförün adı neydi?

Soför Cicek Abbas :)

Seviyorum, bayagidir da degistirmiyorum zaten. Diziye hayran kaldim, son senelerde izledigim en güzel dizilerden biriydi :encouragement:

almanyada ekonomi ne durumda ? işsizlik oranları nasıl ? gıda fiyatları nasıl ? gözlemlerini merak ediyorum en azından kendi yaşadığın yerde !

Ne okuyorsun Can? Üniversite ortamı nasıl? Kızlar teklif ediyormuş Almanya'da?(Şaka tabi)

Sanirim türkcesi cevre mühendisligi oluyor. Daha yeni bir bölüm burada, bu sene 5.senesini dolduracak. Bayagi bir ragbet var son 2 senede, ortalama puani falan da cikti. Ben mesela basladigimda puani bayagi düsüktü, simdi girmeye calissam giremezdim hayatta :D Ortam güzel, insanlar ile cabuk kaynasabiliyorsun, hele hele aksamlari ünideki partilerde falan.

Kiz sorusuna cevap yok Berke :D Ama Türkiyeye göre daha cabuk kaynasabiliyorsun, öyle uyuz uyuz kizlarin burunlari havada olmuyor kendilerini bir halt sanmiyorlar yani :asd:

Ama hani Türkiye'de bir deyim vardir ya "Üni'de bizim bölümde 4 erkege 1 kiz düsüyor" diye. Benim bölümde bu oran 3'e 1 diyebilirim, mühendislik bölümlerinde kiz kitligi var ne yazik ki, orada olan kizlarin da cogunun hic bir cekiciligi yok dogru söylemek gerekirse :D

Üst Alt