Koronavirüs Hakkında Önemli Bilgiler

Şüphelendiğiniz durumlarda 184'ü arayın!

Kırmızı Koltukta Can BÜYÜK!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Kırmızı Koltuk'ta bu haftaki konuğumuz Almanya'dan Galatasaray renklerine sevgisini gösteren @Can BÜYÜK kardeşimiz. Adettendir ilk soruyu ben sorayım.

Hayatında en çok üzüldüğün maç hangisiydi?

Tudor'a ne kadar ömür biçiyorsun?

1.Walter White mı , Jesse Pinkman mı?

2.sneijder belhanda feghouli gomis mi?

Konoplyanka belhanda feghouli gomis mi?

3.Bmw mi mercedes mi?

Normalde erkeğin maaşı sorulmaz ama Almanya'da yaşadığın için merak ettim. :D

Ne işle meşgulsün ve ve kaç mandal kazanıyorsun. :asd22:

Galatasarayımız şampiyonlar liginde finale çıksa, final maçının olduğu akşam da senin düğünün olsa (sünnet değil),ne yapardın

Kırmızı Koltuk'ta bu haftaki konuğumuz Almanya'dan Galatasaray renklerine sevgisini gösteren @Can BÜYÜK kardeşimiz. Adettendir ilk soruyu ben sorayım.

Hayatında en çok üzüldüğün maç hangisiydi?

Tudor'a ne kadar ömür biçiyorsun?
Galatasaray maclarini soruyorsan 2-0 öne gectigimiz ama 2-3 kaybettigimiz Hamburg maciydi. Genel olarak soruyorsan Euro 2008 deki Türkiye-Almanya maci, o gün lisenin düzenledigi bir parti vardi ve mactan dolayi diskoda public viewing vari ekranlar falan kurulmustu. Belki inanmayacaksiniz ama mekan daki tek türk bendim. 1:0 önce gectik deliler gibi bagirmistim herkes bana bakiyordu herkes "dikkat et oglum belani mi ariyorsun" gibi seyler söylüyordu. Sonra 1-1 oldu herkes üstüme geldi ayni benim gibi sevindiler falan sonra 1-2 oldu ben bittim orada. Kendimden gectim üzüncten iki gözüm iki cesme akti. O günden beri Phillip Lahm'a karsi bir nefret olustu icimde, ne zaman görsem küfür ederim kendisine.

Ikinci soruya gelince bunu biraz transferlere bagliyorum. Kalburüstü bir orta saha gelirse sezonu tamamlayabilir belki diye düsünüyorum ama diger yandan da bu Sneijder isi pek yakasini birakmayacak her kötü sonucta karsisinda Sneijder ismini bulacak (Tabi Sneijder ayrilirsa, insallah kalir temennim o yönde tabi). Ligin ikinci yarisinda postalarlar diye düsünüyorum ben. Milli takim da 2018'e katilamazsa secim vaadi olarak Terim'i getirecegim der Dursun ve milleti kandirir.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt