Kırmızı Koltukta Cenk Yelkenci ! - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Kırmızı Koltukta Cenk Yelkenci !

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Kırmızı Koltukta Cenk Yelkenci !

Kitap okumayı sever misin? :)

Seversen ne tarz kitaplar okursun?

Sevmezsende banane yani.

Bu güne kadar seni en çok etkileyen, unutamadığın;

- Maç

- Film

- Şarkı nedir?

ve

Yaşamak istediğin şehir ve nedeni ? :coffee:

Kitap okumayı sever misin? :)

Seversen ne tarz kitaplar okursun?

Sevmezsende banane yani.

Çok severim. Bazen sürükleyici bir kitabı okurken çok ders kaçırmışlığım vardır.

İlkokul zamanlarında Aziz Nesin ve Gülten Dayıoğlu'nun tüm kitaplarını okumuşumdur.

Lise zamanlarında daha çok kişisel gelişim,siyasi ve tarihi kitaplar okudum.

Şimdilerde çağdaş Türk ve Dünya edebiyatı seçiyorum genelde.

Bu güne kadar seni en çok etkileyen, unutamadığın;

- Maç

- Film

- Şarkı nedir?

ve

Yaşamak istediğin şehir ve nedeni ? :coffee:

Maç ; Türkiye - Çek Cumhuriyeti (Euro 08)

Film ; Tartışmasız "Umudunu Kaybetme".

Şarkı ; En sevdiğim değil de benim için en çok anlam ifade edeni yazmak gerekirse ; Esin Engin'in Bana Ellerini Ver (Pervane) adlı şarkısını söyleyebilirim. Aynı şekilde Nilüfer - İspanyol Meyhanesi'ni de ekleyebilirim.

-İnsanların birbirine saygılı ve bir şekilde mutlu olduğu bir şehirde yaşamak isterdim. İsim düşünmedim..

Cenk tek kelime ile gurur?

Bahane.

Belki ilk sayfalarda sorulmuştur ama sorasım geldi yinede :)

Şuanda okul / iş neyle uğraşıyorsun?

Yanlış hatırlamıyorsam Anadolu yakasında Maltepe'deydin, benim de okul oralarda yapalım bi şeyler :asd:

Bursasporlu ve Galatasaraylı iki kimliğin var gibi, bu ikisi arasındaki sınırı korumakta zorlanıyor musun?

Gelecek ile ilgili planların neler?

Bursasporlu ve Galatasaraylı iki kimliğin var gibi, bu ikisi arasındaki sınırı korumakta zorlanıyor musun?

Gelecek ile ilgili planların neler?

- Çoğu zaman zorlanmadım. Ailemin yanında biraz çekimser kalıyorum ama arkadaş çevresinde falan kesinlikle tavrım net. :)

Bursaspor'u çok severim, doğrudur. Şampiyon olduklarında bende ağlamıştım. İyi yerlerde olmalarını isterim.Sadece o kadar..

Ama Galatasaraylılığın çok büyük bir ayrıcalık olduğunu düşünüyorum. Bununla her zaman iftihar etmişimdir.

- Gelecek ile ilgili plansızlıktan dolayı bugüne kadar hep ailem tarafından uyarıldım. :)

Okul zar zor elbet bitecek 2-3 sene içinde.. Yüksek ihtimal turizm sektörü içinde olacağım. 1 tane daha yabancı dil koymayı düşünüyorum İngilizce ve az Almanca'nın yanına.

Şu anda evliliğe doğru giden bir ilişkiden yeni çıktım.O yüzden bu konulara da çok girmek istemiyorum ama kafama göre bir kısmet bulursam evlenirim, hiç öyle "ben yalnız yaşayacağım yeaa" triplerine girmedim hayatım boyunca.. :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt