Kırmızı Koltukta Cenk Yelkenci ! | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Kırmızı Koltukta Cenk Yelkenci !

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
124g1es.gif

Sorulacak Sorular Nelerdir ?

Tamamen soru soracak kişilere bağlıdır.Tüm forum size istediğini sorabilir.Tabii ki forum kuralları ve saygı çerçevesinde. Konuk kişi her soruya cevap vermek zorunda değildir.

Yeni portal moderatörümüz Cenk Yelkenci'ye bu konu altından sorularınızı gönderebilirsiniz.

Söz sizde, iyi eğlenceler...

Not: Lütfen işin dozunu kaçırmayın. Keyif kaçıracak sorular sormayın. İnsanları bezdirecek kadar çok soru da sormayın lütfen. Bu işi tadında bırakın ki, herkes keyif alsın.

GSCimbom Medya Kurulu

Cevap: Kırmızı Koltukta Cenk Yelkenci !

Ayranı normal yoğurtla mı seversin, süzme yoğurtla mı?

İskender mi? Sade Döner mi?

Rakı mı Bira mı?

Sessiz sakin bir tatil mi, yoksa plansız programsız akmalı bir tatil mi?

Bursa mı İstanbul mu?

Kömür sobası mı, doğal gaz mı?

Tanju mu, Jardel mi?

Saygılar

Bir adaya düşsen ve yanına 3 şey alamayacağını söyleseler tepkin ne olurdu ?

Sercan mı, Pektemek mi ?

Amrabat mı, Quaresma mı ?

Ben baslayim:)

Nerelisin renkdas?

Hem anne hem baba tarafım Bulgaristan göçmeni. Babamlar Bursa'ya, annemler Edirne'ye gelmişler oradan. :)

Ayranı normal yoğurtla mı seversin, süzme yoğurtla mı?

İskender mi? Sade Döner mi?

Rakı mı Bira mı?

Sessiz sakin bir tatil mi, yoksa plansız programsız akmalı bir tatil mi?

Bursa mı İstanbul mu?

Kömür sobası mı, doğal gaz mı?

Tanju mu, Jardel mi?

Saygılar

-Ayranı normal yoğurtla severim, süzme yoğurt ile biraz ekşi gibi oluyor sanki.

-İskender tabi ki.

-Rakı.

-Son iki yıldır plansız programsız tatillere katılıyorum hep, zevkini yeni yeni anladım diyebilirim. Arabaya bin, canın nerede durmak isterse orada dur.

-Zor soru ama Bursa'yı seçerim.

-Doğrusunu söylemek gerekirse kömür sobasının tadını pek fazla bilmiyorum. Dedemlerde falan görüyordum küçükken, tüm aileyi bir araya toplaması çok takdir ettiğim bir özeliği kendisinin. :)

-Tanju'yu adam akıllı izleyemedim ama Jardel'in enfes gollerini seyredebilme fırsatım olduğu için Jardel diyorum.

Saygılar benden..

Bir adaya düşsen ve yanına 3 şey alamayacağını söyleseler tepkin ne olurdu ?

Sercan mı, Pektemek mi ?

Amrabat mı, Quaresma mı ?

Sercan hakkında bazı ön yargılar var Türkiye'de. Ama gerçekten ben kendisini biraz tanıyorsam Sercan hem çok yetenekli, hem de çok alçak gönüllü birisi. Ben böyle insanların başarılı olacağına inanıyorum.

İlk sorunun cevabı Sercan.

İkincisinin cevabı Quaresma. :)

kız arkadaşınmı? galatasaraymı ?:lol:

Kız arkadaşımla aramızda kara kediler dolaşıyor bugünlerde zaten. Şu anda sorduğun için rahatlıkla Galatasaray diyebilirim. :)

Sercan Yıldırım'ı tanıyorsun sanırım. Nerden tanıyorsun?

Bursa'dan. Aslında amcam iyi tanır,diğer Bursaspor camiasını da öyle. Benim 2-3 kez görüşmüşlüğüm var Bursaspor'da oynuyorken.

radyoyu nasıl buldun

Bence güzel oldu. :)

Yurtdışında görmek istediğin yerler ?

Elimde olsa tüm dünyayı dolaşmak isterim. Bazı gördüğüm yerler var. Görmediklerim içinde Güney Amerika ve Uzakdoğu ülkelerini merak ediyorum. İskandinavya da keza öyle. Önümüzdeki aylarda İskandinav ülkelerini görmeyi planlıyorum.

bursasporun düşüşünü neye bağlıyorsun?

Bursaspor'un düşüşünü kendi evlatlarını küstürmesine bağlıyorum. Ertuğrul hocanın etkisinin olduğunu düşünüyorum.

Adam transfer özürlü çünkü.

cenq senin icin Antibiyotik reizden şarkı isteyeyimmi yarın? nasi birsey istersin

Senin için yalancı duyumcu diyolar hacı ne diyosun:yenieek: Bi de benm hakkımda ne düşünüyosun diye kimse sormamış benden gelsin hadi:ask:

Senin için yalancı duyumcu diyolar hacı ne diyosun:yenieek: Bi de benm hakkımda ne düşünüyosun diye kimse sormamış benden gelsin hadi:ask:

Kim diyor?

Hangi duyumum yalan çıkmış bugüne kadar..

Zaten benim Galatasaray ile ilgili herhangi bir duyumum olmadı bugüne kadar.

Benim aram Bursa medyası ile iyidir. "Sercan Galatasaray'a transfer olacak.Volkan Şen çok zor." demiştim, oldu. "Bursaspor çok genç ve yetenekli bir oyuncu getiriyor." demiştim, 2 gün geçmeden N'Diaye geldi.

Başka da bir duyum verdiğimi hatırlamıyorum. :sad007:

Yerinde tespitleri olan, forumun güzel renklerinden, kaslı bir arkadaşımız Yunus.

Geleceğini parlak görüyorum. :yenieek:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt