Kırmızı Koltukta Enes Sever ! | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Kırmızı Koltukta Enes Sever !

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
124g1es.gif

Sorulacak Sorular Nelerdir ?

Tamamen soru soracak kişilere bağlıdır.Tüm forum size istediğini sorabilir.Tabii ki forum kuralları ve saygı çerçevesinde. Konuk kişi her soruya cevap vermek zorunda değildir.

Değerli arkadaşımız ve son dönemlerdeki başarılı yöneticimiz Enes Sever'e bu konu altından sorularınızı gönderebilirsiniz.

Söz sizde, iyi eğlenceler...

Not: Lütfen işin dozunu kaçırmayın. Keyif kaçıracak sorular sormayın. İnsanları bezdirecek kadar çok soru da sormayın lütfen. Bu işi tadında bırakın ki, herkes keyif alsın.

GSCimbom Medya Kurulu

Cevap: Kırmızı Koltukta Enes Sever !

Lorik Cana gelmeden öncede ne kadar hayran olduğunu duymuştum. Onu transfer ettiğimizde neler hissettin? Şuanda takıma en fazla isteyeceğin oyuncu kim?

Vee benim hakkımda ne düşünüyorsun? :D

Güzel kardeşim Enes'in gözünden ve gönlünden kendimi dinlemek istiyorum...

Mümkünmüdür...?

Bu fani Alemdar'ı nasıl bilirsin...?

Koltuk rahat mı hojam?

Rahat vallaha :)

Lorik Cana gelmeden öncede ne kadar hayran olduğunu duymuştum. Onu transfer ettiğimizde neler hissettin? Şuanda takıma en fazla isteyeceğin oyuncu kim?

Vee benim hakkımda ne düşünüyorsun? :D

Şimdi şöyle söyleyim.Arnavut kökenli olduğum için Cana'ya sempatim vardı.Zaten bizim Arnavutların göz bebeğidir.Sevmeyen yoktur.Arnavutluk tarihinde en önemli sporcularından biridir.Ara sıra Arnavut milli takımının milli maçlarını seyrederdim, gerek oyuna agresifliği gerek lider kişiliğine bayılırdım.Böyle bir futbolcuyu Galatasarayımıza görmek çok istiyordum.Ama imkansız sanıyordum.Ne de olsa Eski takımında kaptandı ve taraftar onu deli gibi seviyordu.Dediğim gibi imkansız düşünüyordum.Sonrasında hiç unutmuyorum, banyoda yıkanırkan kardeşim dışarıdan bağırıyordu Cana Galatasarayda falan, ben inanamamıştım.Banyoyu yarıda bırakıp bornozla TV nin karşısında gördüm transferi.Sonrasında acele acele foruma girdim konuyu ben açıcaktım ama nasip olmadı, önceden arkadaşlar açmıştı zaten.Yarıntesi hemen Antalya'ya gidip formasını sipariş ettim (Forma 1 ay sonra geldi).

En fazla isteyeceğim oyuncu Gio Dos Santos olabilir.Belki geri döner :)

Senin için ne düşünüyorum...hmmmm...biraz bana benziyorsun :) Bu kadarını söyleyebilrim :D

Güzel kardeşim Enes'in gözünden ve gönlünden kendimi dinlemek istiyorum...

Mümkünmüdür...?

Bu fani Alemdar'ı nasıl bilirsin...?

Vallaha Abi gerçekten'de Forumda en saygı duyduğum ve en sevdiğim üyelerden birisin.Siyasi görüşlerimiz aynı :) Benim gibi sabırlısın :) Biraz'da Ezelin Ramiz Dayısına benziyorsun :)

Forumda şu ana kadar herhangi bir üyeyle münakaşaya girdiğin görülmedi. Bunu nasıl başarıyorsun Enes, yani ister istemez insanın sinirleri bozulabiliyor bir iki kendini bilmez çıkınca. :) Bu arada kutluyorum seni, görevini yapan en iyi moderatörlerden birisin. :)

Korkma, benim hakkında ne düşünüyorsun diye sormayacağım sana. :p

Forumda şu ana kadar herhangi bir üyeyle münakaşaya girdiğin görülmedi. Bunu nasıl başarıyorsun Enes, yani ister istemez insanın sinirleri bozulabiliyor bir iki kendini bilmez çıkınca. :) Bu arada kutluyorum seni, görevini yapan en iyi moderatörlerden birisin. :)

Korkma, benim hakkında ne düşünüyorsun diye sormayacağım sana. :p

Sinirli bir insan değilim.Bundan ibaret.Ama sinirlenince kötü bir insana dönüşüyorum he, bilesin :D.

Sağolasın aga.Senin yerini dolduruyoruz işte :p.

Yaş kaç Enes reis ?

Enes kardeşimizi sever sayırız.

Yaş kaç Enes ne yapar ne edersin anlat bakalım :)

Kısaca hayatımdan bahsedeiğim o zaman.Yaşım 18, Doğma büyüme İstanbul.99 Depreminden sonra Babamın ve Annemin ülkesine, Makedonya Üskübe göç ettik.Okulu burada devam ediyorum.Babam Antalyada çalıştığı için bütün yaz ve kış tatilerimi Antalyada geçiriyorum.Okulla Galatasaray Formasıyla giden bir insanım işte :)

Eyvah rezil oldum! dediğin bir anın var mı :) ?

Yok sanirim, yada hatirlamiyorum :) Hatirlayinca yazarim.

Kumanova'ya hiç gittin mi ?

Gittiysen biraz anlatabilir misin orayı ?

Gittim tabikide :) Buradan 40 km uzak.Guzel sehir, cok sakin.%70 Arnavutlardan olusuyor.Klasik bir balkan sehri :) Binalar Yugoslavyadan kalma.Sirin ve huzurlu bir yer.Bir de Arif Erdemin Kumanova gocmeni odlugunu biliyorum.

Yok sanirim, yada hatirlamiyorum :) Hatirlayinca yazarim.

Gittim tabikide :) Buradan 40 km uzak.Guzel sehir, cok sakin.%70 Arnavutlardan olusuyor.Klasik bir balkan sehri :) Binalar Yugoslavyadan kalma.Sirin ve huzurlu bir yer.Bir de Arif Erdemin Kumanova gocmeni odlugunu biliyorum.

Benim anne tarafı :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt