Kırmızı Koltukta Ertuğrul Yılmaz ! | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Kırmızı Koltukta Ertuğrul Yılmaz !

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
124g1es.gif

Sorulacak Sorular Nelerdir ?

Tamamen soru soracak kişilere bağlıdır.Tüm forum size istediğini sorabilir.Tabii ki forum kuralları ve saygı çerçevesinde. Konuk kişi her soruya cevap vermek zorunda değildir.

Değerli arkadaşımız ve çok değerli adminlerimizden Ertuğrul Yılmaz'a bu konu altından sorularınızı gönderebilirsiniz.

Söz sizde, iyi eğlenceler...

Not: Lütfen işin dozunu kaçırmayın. Keyif kaçıracak sorular sormayın. İnsanları bezdirecek kadar çok soru da sormayın lütfen. Bu işi tadında bırakın ki, herkes keyif alsın.

GSCimbom Medya Kurulu

Cevap: Kırmızı Koltukta Ertuğrul Yılmaz !

Öncelikle merhaba.

Her zaman sakin olmayı nasıl başarıyorsunuz?

Gelecek sezon için umudun var mı?

Pandev gelecek diyorlar, sence faydalı olur mu?

Saygılar. :p

Size göre taraftarımızın genel anlamda izlemesi gereken politika nasıl olmalıdır ?

Taraftar olarak aşmamız gereken sorunlar nelerdir ?

Ultraslan hakkında ne düşünüyorsunuz ?

Aslında ilk soru hepsini kapsıyor fakat, çok geniş bir konu olduğu için özellikle cevaplamanızı istediğim soruları yazdım.

Öncelikle merhaba.

Her zaman sakin olmayı nasıl başarıyorsunuz?

Gelecek sezon için umudun var mı?

Pandev gelecek diyorlar, sence faydalı olur mu?

Saygılar. :p

Keskin sirke küpüne zarardır atasözünden yola çıkarak sonuçları üzerinde düşünmeden adım atmamayı tercih ederim Emre.

Kaliteli Fatih Terim'in kafasındaki sisteme uygun birer stoper, ortasaha, playmaker ve Arda'nın kaldığını varsayarsak kanat oyuncusu alırsak başarılı olacağımıza inanıyorum. Forvete takviye şart değil bence. Pandev gelirse de başarılı olur burada. O yapıda bir oyuncu. Kaleci de alnacak biliyorum ama takım iyi olursa kaleci Ufuk da olsa olumsuz etkisi çok fazla olmaz bana göre.

Size göre taraftarımızın genel anlamda izlemesi gereken politika nasıl olmalıdır ?

Taraftar olarak aşmamız gereken sorunlar nelerdir ?

Ultraslan hakkında ne düşünüyorsunuz ?

Aslında ilk soru hepsini kapsıyor fakat, çok geniş bir konu olduğu için özellikle cevaplamanızı istediğim soruları yazdım.

Galatasaray taraftarı her zaman her koşulda takımına destek olmalı. Kötü gün taraftarı olmamalı. Türkiye'nin en lüks stadını her maçta doldurmak gerekiyor. O kültüre ve bağlılığa sahip bir taraftar yapısı görmek isterdim. Başarısızlıkta "ne halleri varsa görsünler" mantığında olmamalılar. Gerek stadyumda gerek taraftar forumlarında Galatasaray'ın çıkarları için çalışan, yeri geldiğinde destek verip yeri geldiğinde tepki koyan bir topluluk olunmalı. Stadyumda bir kısım bağırırken diğer taraf onları susturmaya çalışmamalı. Bunların örneklerini geçtiğimiz sezon içerisinde bolca gördük.

Genel anlamda kulübe bağlılık sorununu aşmamız lazım. Takım iyiyse Galatasaray insanların daha çok umrunda oluyor fakat kötü bir dönemde kulüp önemsenmiyor. Store ürünleri bazında kulübe fazla destek olunmuyor. Kulüpten sportif başarı bekleniyorsa maddi açıdan bunun kaynağını taraftar yaratmalı. Bu konuda büyük eksiğimiz olduğunu düşünüyorum.

Yerel anlamda ise ultrAslan faktörü var. Yeni dönem yapılanmaları olumlu yönde bana kalırsa. İyi niyetli çalışıyorlar. Bu yıl uA-Daü olarak Bahar Şenlikleri'nde Oğuz Altay ve uA-Uni başkanı Rafet Karanfil'i konuk ettik. İzlenimlerime göre daha yapıcı düşünmeye çalışıyorlar. Uni başkanıyla uzun uzun konuştuğumuz konular oldu. Ona da bahsettim. ultrAslan'ın içine kapandığını, kendisinden başka oluşumlara karşı kucaklayıcı olmak yerine küçük görücü tavırlar sergilediklerini düşünüyorum. Üretilen bestelerin yaygınlaştırılamamasından, takımı coşturucu tezahüratlar yerine arabesk bestelerin sıklıkla söylenmesinden şikayetçiyim aslında. Adnan Polat yönetimiyle olan ilişkilerini hep eleştirmişizdir. Ben Rafet başkandan niye geç tepki verdiklerini öğrenince onlara hak verdim açıkçası. Ama nihayetinde hata yaptılar. Bu sene bedava bilet uygulamasını kestiler. Bunlar yeni yönetimin pozitif düşüncelere sahip olduğunu gösteriyor.

Yağmurlu bir gün iş yerindesin çalışıyorsun...

Günün stresli geçmiş ama akşama süper bir maç var...Galatasaray-Real Madrid Şampiyonlar Ligi grup maçı...

Maça gidemiyorsun Bilet bulamadın bundan dolayıda streslisin...

Ayrıca iş yerinde müşterilerden biri sana telefon açıyor işten çıkmana yaklaşık 10 dakika var ama işte aradı...

Bir bilet alacak...Bilet almadan önce Ayvalıkta yazlığından Amerikadaki kızının erkek arkadaşının tipsizliğinden bahsediyor...

Sen iyice stresleniyorsun ama yapacak bir şey yok bir kere baktın telefona ve cevap vermek durumundasın...

Adam o arada bilet almaya yelteniyor ama aklına Ayvalık-Antalya arası yolculuk yaptığında başka bir firmada başına gelen olayı anlatmaya başlıyor...Sonra Ama ben .... ile gitmedim diyerek resmen seni krize sokuyor...

Neyse yolcuya bir öğrenci bir tam olmak üzere iki gidiş dönüş bileti kesiyorsun...

Sistemden çıkıp üzerini değiştiriyorsun ve yavaş yavaş iş yerini terk ediyorsun...Merdivende bir sonraki vardiyadan bir arkadaşın ile rastlaşıyorsun...

Acelende var ama eleman seni oyalamak için elinden geleni yapıyor...Neyse bir fırsatını bulup adamdan kurtuluyorsun ve direk aşağıya iniyor minübüse biniyorsun...

Tabi Arnavut kaldırımlı Nişantaşı sokaklarında epeyde bir yol alıyorsun...

Sonra Pangaltı durağından biniyorsun evine gitmek için ilk vasıtana ve minübüste bir yan kesici bir bayanı çarpmaya çalışyor...

Sen görüyorsun...

Ve Oradaki tepkin ne olurdu...?

Çok sevdiğin Galatasarayımı yoksa insanlığımı tercih edersin...

Ayrıca Yankesicinin üzerindede 20cmlik Ekmek bıçağı var...

Tavrın ne olurdu...?

Tabi bunları sormayacağım.:ays:

Sence Galatasaray eski günlerine ne zaman dönecek? Fatih Terim bize ilaç olacak mı ?

Nasılsın?

Daha sonra çok zor sorular sorarım.:ays:

İyilik, sağlık, seni sormalı?:)

Tabi bunları sormayacağım.:ays:

Sence Galatasaray eski günlerine ne zaman dönecek? Fatih Terim bize ilaç olacak mı ?

Onları sorma zaten:)

Yeni bir yapılanma dönemi lazım. Türkiye'deki yerlileri, Almanya'da gurbetçileri tarayıp iyi bir jenerasyon yaratılmaya çalışılmalı. Ama şu anki durumu toparlayabilecek en ideal isimlerden biri Fatih Terim'di. 2. dönemindeki hatalar tekrarlanmayacaktır, bence ilaç olur.

KPSS'yi kazanabileceğine inananıyor musun ?

KPSS'yi kazanmak bizim bölüm için iş değil. En son taban puan 14 idi. Ama ben henüz Doğu'da görev yapmayı düşünmüyorum. Yapamam yani. O yüzden "rasgele yerleştir" şıkkını işaretlemeyeceğim. O riske giremem:) Hiç çalışmadan da Batı'da bir yerleri kazanabileceğimi de sanmıyorum.

Neden Kırmızı KOLTUK ?

Sanırım StarTv'de bir aralar bu formatta bir program vardı. Oradan esinlenilmiş bir uygulama.

Ertuğrul 03 Temmuz'da İstanbul'dasın değil mi?:)

Davetiyesi bende... Veremedim ki daha... :)

O hafta Kıbrıs'tan geliyor galiba :)

En geç 25'inde Bursa'dayım. İstanbul'a gelmeyi düşünüyorum Abi:) Davetiye sorun değil, kapıdan almazsanız bacadan girerim:p

Ertuğrul'um Hayırlı Olsun Öncelikle...

Sorularımız ile buradayız...:)

Teşekkür ederim Abi. Bekliyorum ama hafif olsun lütfen:)

KPSS'yi kazanmak bizim bölüm için iş değil. En son taban puan 14 idi. Ama ben henüz Doğu'da görev yapmayı düşünmüyorum. Yapamam yani. O yüzden "rasgele yerleştir" şıkkını işaretlemeyeceğim. O riske giremem:) Hiç çalışmadan da Batı'da bir yerleri kazanabileceğimi de sanmıyorum.

O zaman Ankara'ya maça gel.

Öyle şey mi olur lan? Çakala bak sen, eline bir program hazırlamış herkese aynı tarife.:kick: Kurtarmıyor, gelmiiiiimmm.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt