Koronavirüs Hakkında Önemli Bilgiler

Şüphelendiğiniz durumlarda 184'ü arayın!

Kırmızı Koltuk'ta Levent Akgün

Öncelikle elbette müslümanım. Lakin bunun reklam edilmesini sevmem. Dini vecibelerimi yerine getirmey gayret ederim. Ayrıca ailem özellikle anne tarafım epey dindardır. Belki annemin iç anadolulu olması sebebi ile lakin babam Tekirdağlı ve eskiden de şarapçı biriydi. Lakin şimdi emekli köy hayatı yaşayan sessiz sakin biridir. Ben Atatürk ilke ve inkılaplarına gönülden bağlı biriyim.

Evlat nasıl oldu kardeşim?
Fizik tedavi görüyor. Fiziksel olarak şükür hasarı yok. Lakin psikolojik olarak zarar görmemesi daha önemli, şu anda gayet iyi onu daha da memnun etmeye çalışıyoruz. Eşim evde burada işe girmedi. Zamanını tamamen yavrumuza ayırıyor bende iş harici evde olunca vaktimizi daha çok onunla geçiriyoruz. Gurbette olmanın en iyi yanlarından biride bu yani en azından yeni geldiyseniz.

2014 den bu yana, gsc de sence dusus mu var yoksa yukselis mi?

dusus varsa bu nerden kaynaklaniyor?
Forumlar diğer sosyal platformların artması sebebi ile ilgi kaybetmiş olabilir. Ancak kulüp forumları halen belli bir aktiviteyi kaybetmiyor. Ne bileyim burada vakit geçirmek hoşuma gidiyor. Esasında daha çok okumayı seviyorum. Bir çok başlığı baştan sona okumuşumdur. Her bireyden farklı bir şey öğrenmek çok güzel ve öğrenmeye aç olan benim için bu harika bir şey.

abi şampiyonluk gelirse ve bi dunya yıldızı alırsak fatih terim resimli pizza alır mısın
Fatih Terimi eleştiririm. Ama hocaya hakarete karşıyım. Bazıları Tudora hakaret edilirken sesin çıkmıyor diyebilir. Allah aşkına Tudor ve TERİM birmidir. Hocamızı seviyorum. En büyük başarılarımızda hep o vardı. Umarım ömrü yettiği sürece bizimle olur. Ayrıca Terim kendini inanılmaz geliştirmiş hayat idolü olarak bile görebilirim.

Üst Alt