Kırmızı Koltukta Ozan Tokgöz! | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Kırmızı Koltukta Ozan Tokgöz!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
124g1es.gif

Sorulacak Sorular Nelerdir ?

Tamamen soru soracak kişilere bağlıdır.Tüm forum size istediğini sorabilir.Tabii ki forum kuralları ve saygı çerçevesinde. Konuk kişi her soruya cevap vermek zorunda değildir.

Forumun sevilen üyelerinden Ozan Tokgöz'e bu konu altından sorularınızı gönderebilirsiniz.

Söz sizde, iyi eğlenceler...

Not: Lütfen işin dozunu kaçırmayın. Keyif kaçıracak sorular sormayın. İnsanları bezdirecek kadar çok soru da sormayın lütfen. Bu işi tadında bırakın ki, herkes keyif alsın.

GSCimbom Medya Kurulu

Cevap: Kırmızı Koltukta Ozan Tokgöz !

Ozan Tokgöz kimdir? Kendini nasıl tanımlar? Kısaca kişisel bilgiler üstüne,sevdiğin ve sevmediğin yönlerini anlatırsan klasik ama güzel bir giriş yapmış olabiliriz.

Öncelikle hayatını, ne işle uğraştığını ve gelecek planlarını biz gençler ile paylaşır mısın abi? [ Feyiz almak açısından ]

Öncelikle bir Ozan Tokgöz kolay yetişmiyor bunu belirtelim. Ve soruma geçersek. Ne olacak bu Elric'in hali Ozan Abi :asd:

Banko maç var mı reyizz? 200 tl topladim bi 100tl daha toplamam lazım. :D

Akşam kordonda oturup güzel bir ortamda arkadaşlarla bira keyfi mi yoksa bir bayanla Karşıyaka'ya doğru güneş batarken bir vapur seyahati mi?

Kardeşim Ozan'ım canım ciğerim...

İlk başlarda benden çok nefret ettiğini hatta boğazlayasın geldiğini biliyorum...

Malum feci cevaplarım vardır...:asd:

Herneyse Sualime gelince...

Ne zaman buluşup şöyle lafların bellerini kıracağız...?

Ve bu dostuna tavsiyelerin nelerdir malum girdap içerisinde dönüp duruyorum...

Ozan Tokgöz kimdir? Kendini nasıl tanımlar? Kısaca kişisel bilgiler üstüne,sevdiğin ve sevmediğin yönlerini anlatırsan klasik ama güzel bir giriş yapmış olabiliriz.

Ozan Tokgöz , memur bir anne babanın en küçük çocuğudur. Babasının görevi dolayısıyla, Anadolu’nun muhtelif şehirlerini itina ile gezmiş, tam bir Anadolu çocuğu olarak, yetişip, büyümüştür.

Keyif adamıdır. Hayatın sırrına mazhar olmuş. Bu yaşamda en önemli temel problemin, hamakta sallanmak ya da sallanmamak, çelişkisi üzerine kurulu olduğunu, çok erken yaşlarda idrak etmiştir.

Rahatsız bir adamdır. Uyku ile arası yoktur. Alkol’le arası çok iyi olduğundan, herhangi bir ameliyat vakıası yaşanması durumunda, bayıltılamayacağı korkusu ile yaşamaktadır.

Esasen bu adamın çok fazla sevdiği yönü yoktur. Amma velâkin olumlu adamdır. Umut fakirin ekmeğidir felsefesini, ekmeğin gramajı sürekli düşürülmesine rağmen kendisine rehber edinmiştir.

Sevmediği özelliklerine gelirsek, onları saymak buradan Bağdat’a kadar yol olur. Misal yetenekleriyle ilgili ciddi sorunları vardır. Pek çok şeye istidadı olmasına rağmen, çabuk sıkılır.

Asosyaldir. İnsanlarla çok fazla vakit geçirmeyi sevmez. Ya da şöyle düzeltelim. İnsanlarla vakit geçirmeyi sever ama insancıklardan haz etmez. Bu da onun, soğuk, nadan ve mesafeli bir kişilikmiş gibi tanımlanmasına sebep olur ki, külliyen yalandır.

Özünde iyi adamdır. Lakin biraz sinirlidir. Özellikle haksızlığa tahammül edemez, bu gibi durumlar için,’’Ağız Burun Kırma Mütehassısı’’ unvanını almış olması, onun açısından çok yararlı olmuştur.

Özetle böyle doktor. Başka merak ettiğin husus varsa, daha nokta atışı sorularla, bu adamı alnının çatından vurabilirsin. Gıkı çıkmaz.

Kısa ve uzun vadede yapmak istediklerin neler abi? Daha doğrusu hayatını bir plan dahilinde mi yoksa spontan mı yaşarsın?

Cenk sormuş zaten benzer soruyu.

O zaman hayallerinden bahseder misin abi? Küçükken en büyük hayalin neydi? Şuan var mı bir hayalin?

ozan abi birini seçmen gerekirse çeşmealtı urla veya foça gibi bir yerde deniz kenarında derme çatma bir barakada rakı balık keyfi mı? yoksa kordonda bir restaurantta rakı balık keyfi mi?

Öncelikle hayatını, ne işle uğraştığını ve gelecek planlarını biz gençler ile paylaşır mısın abi? [ Feyiz almak açısından ]

Mesleğim 4 yaşından beri Okuryazarlık. Erken meslek tercihinde bulundum :)

İşin latifesi bir yana, Hukuk eğitimi gördüm. Amma velâkin, hukuk'un guguk olduğunu idrak etmem ve benim de, o çark içerisinde devam ettiğim müddetçe, avukat değil abukat olacağımı, anlamamla birlikte, başka limanlara yelken açtım. Ekmeğimi yazarak kazanıyorum.

Yaşamı, planlar ve stratejiler üzerinden biçimlendirmiyorum. Yani nokta hedeflerim yok. Parmaklarımın ve zihnimin beni götürdüğü yere kadar yazacak olmam, benim şu andaki yaşam gerçeğim. Zira bu benim için bir keyif ve nefes alma aracı :)

Bu itibarla da, benden daha genç kardeşlerime hayat planlaması dersi vermem, doğru olmaz. Ama bu konu ile ilgili bildiğim tek bir şey varsa, o da sevdikleri işi yapmaları gerçekliğidir.

Başlı başına, angaryalarla dolu olan bu dünya’nın içerisinde, nefes almak istiyorlarsa, kendilerine dayatılanı değil, keyif aldıkları şeyi yapsınlar.

Gerisi laf-ı güzaf

Ozan'ım canım ciğerim kanımın kanı , sana ne sorsam diye düşündüm taşındım , bir daha düşündüm , bu arada Alemdar'ın satışının etkisiyle 2 dublede rakı çaktım sonra düşünmeye devam ettim , yine düşündüm ,

senin hakkında bilmem gerek çoğu şeyi hatta birazda fazlasını bildiğimi , sorabileceğim bir kaç sorununda cevabını %99 tahmin ettiğimi sandığımı düşünerek soracak soru bulamadım .

Ama şu noktada ciddi manada merak ettiğim bir husus var, sormazsam çatlarım ,

Bana hangi hediyeyi aldın ?

:D

benimde bir kac sorum var galiba :ayatollah: ;

1. Ozan'ın dunyada en cok istedigi sey nedir [materyal yahut olgusal] ?

2. dunyada yasamak istedigi yer neresidir ?

3. milliyetci midir, yahut random aidiyat hisleri ne seviyededir?

4. en sevdigi araba nedir ? kullandıgı araba nedir ?

5. outdoor aktivitelere ilgi duyar mı, duyarsa hangileri ?

6. motorsikletlerden haz edermi? ediyosa detay-

7. kız arkadası var mı ?

8. hangi parca daha guzel ? a/b?

[video=youtube;lLasFRHQ1h4]https://www.youtube.com/watch?v=lLasFRHQ1h4[/video]

[video=youtube;72xNhrT2-MQ]https://www.youtube.com/watch?v=72xNhrT2-MQ[/video]

[ayrı tur parcalar diye yanıtlamak FORBIDDEN]

9. gsc'den 6 kisiyle kamp yapıcak olsan, kimler olsun isterdin ve her biri neden ?

10. şu anda dunyada en sevdigin 10 futbolcu - in order

12. dunyada en sevdigin film ?

13. en sevdigin yemek?

14. hangi parca daha guzel ? a/b?

[video=youtube;PbgKEjNBHqM]https://www.youtube.com/watch?v=PbgKEjNBHqM&ob=av2e[/video]

[video=youtube;PfHmfj3k71g]https://www.youtube.com/watch?v=PfHmfj3k71g[/video]

[ayrı tur parcalar diye yanıtlamak FORBIDDEN]

15. genel olarak nasıl giyinirsin ? [detaylı]

16. emir satriani kacık mıdır ?

good luck :ka21:

Zonguldak'ta hangi yıllar arasında kaldın?

Zonguldak'ta hangi okulda okudun?

Yiğit'le yüz yüze görüştün mü?

Burada mı tanıştınız?

Alemdar sosyalist bir muhafazakar olabilir mi?

Benim gibi alkolü bırakmak zorunda olsan ne yapardın?

Türkiye'de beğendiğin bir siyasetçi var mı?

TV izler misin izlersen ne izlersin?

Hangi parfümü kullanıyorsun?

En son okuduğun kitap ne?

Hangi gazeteleri, köşe yazarlarını yada yazarları takip ediyorsun?

Yiğit ve Şafak'ı tek kelime ile anlat deseler hangi kelimeleri kullanarak anlatırdın?

Köpeği gezdirip, geldiğim için biraz beklettim :)

Akşam kordonda oturup güzel bir ortamda arkadaşlarla bira keyfi mi yoksa bir bayanla Karşıyaka'ya doğru güneş batarken bir vapur seyahati mi?

Her ikisi de değil, Karşıyaka'da sahilde, oturup, tek başına rakı keyfi :)

Öncelikle bir Ozan Tokgöz kolay yetişmiyor bunu belirtelim. Ve soruma geçersek. Ne olacak bu Elric'in hali Ozan Abi :asd:

Elric konusunda, Yiğit daha yetkindir. Ben D’ourden uzmanıyım. Ama yine de, şunu söyleyebilirim: Bu Albino son zamanlarda beni çok kızdırıyor. Stormbringer’la kafasını, bedeninden ayırmak istiyorum.

saçlar kaç yıllık reyiz

Çok yıllık Uğur. 17 yaşından beri uzunlar. Askerlik vesilesiyle kesilmişlerdi. Döner dönmez tekrar ritme girdiler :)

ozan abi birini seçmen gerekirse çeşmealtı urla veya foça gibi bir yerde deniz kenarında derme çatma bir barakada rakı balık keyfi mı? yoksa kordonda bir restaurantta rakı balık keyfi mi?

Eski Foça'da, derme çatma bir balıkçı barınağında, Yiğit'le rakı keyfi.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt