Kırmızı Koltukta Refik AKKÜLAH!


Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
124g1es.gifSorulacak Sorular Nelerdir ?Tamamen soru soracak kişilere bağlıdır.Tüm forum size istediğini sorabilir.Tabii ki forum kuralları ve saygı çerçevesinde. Konuk kişi her soruya cevap vermek zorunda değildir.Değerli arkadaşımız Refik AKKÜLAH'a bu konu altından sorularınızı gönderebilirsiniz.Söz sizde, iyi eğlenceler...Not: Lütfen işin dozunu kaçırmayın. Keyif kaçıracak sorular sormayın. İnsanları bezdirecek kadar çok soru da sormayın lütfen. Bu işi tadında bırakın ki, herkes keyif alsın.

GSCimbom Medya Kurulu
 
Cevap: Kırmızı Koltukta Refik AKKÜLAH!Hayırlı olsun Refik Dost. Foruma ilk üye olduğun dönemde hırbonun teki gibi davrandığın yönünde duyumlar aldım, bu konuda kamuoyunu bilgilendirirsen sevinirim.
 
Cevap: Kırmızı Koltukta Refik AKKÜLAH!Otogar tayfa hakkındaki düşüncelerin? Bir de TÜ üyeydin eskiden ne oldu da artık değilsin?
 
Cevap: Kırmızı Koltukta Refik AKKÜLAH!Hayırlı olsun Refik.

Genç dimağlara Galatasaray'lılık konusundaki nasihatlerini öğrenebilir miyiz?
 
Cevap: Kırmızı Koltukta Refik AKKÜLAH!Önceden aşırı ciddi bi adamken şimdi 40 yıllık Esenler'li gibi olmanı neye borçluyuz Refück?

Hayırlı tezkereler bu arada canım :ask:
 
Cevap: Kırmızı Koltukta Refik AKKÜLAH!İlkeli ve tarafsız cevaplarım ve tüm çıplaklığım ile forum üyelerinin hizmetindeyim. [Soru-cevap babında]
 
Cevap: Kırmızı Koltukta Refik AKKÜLAH!Refik'cim samimiyetimize sığınarak soruyorum...

Beni hele eksim artımla bir anlat...

Alemdar İbaret senin gözünden ne nasıl biri...?
 
Cevap: Kırmızı Koltukta Refik AKKÜLAH!Bende şahsen siteye girdiğim ilk günden beri şu koltuğu merak etmişimdir.

Ama Refik'in oturmasına sevindim. Adamın son günleri :p
 
Cevap: Kırmızı Koltukta Refik AKKÜLAH!Bende şahsen siteye girdiğim ilk günden beri şu koltuğu merak etmişimdir.

Ama Refik'in oturmasına sevindim. Adamın son günleri :p
 
Cevap: Kırmızı Koltukta Refik AKKÜLAH!Hayırlı olsun Refik Dost. Foruma ilk üye olduğun dönemde hırbonun teki gibi davrandığın yönünde duyumlar aldım, bu konuda kamuoyunu bilgilendirirsen sevinirim.Hırboluk ekseninde olduğum doğrudur Namg. Ne olduysa 1.5 sene önce başıma gelen bir olaydan sonra saldım kendimi [üyelik babında]. çok çabuk bıkıyorum ve soğuyorum ciddi işlerden o yüzden soğumamak için salma kararı aldım.
 
Cevap: Kırmızı Koltukta Refik AKKÜLAH!Hırboluk ekseninde olduğum doğrudur Namg. Ne olduysa 1.5 sene önce başıma gelen bir olaydan sonra saldım kendimi [üyelik babında]. çok çabuk bıkıyorum ve soğuyorum ciddi işlerden o yüzden soğumamak için salma kararı aldım.tıpkı aynı ben bu yüzden seni özliyecegim refik
 
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

ip kamera canlı yayın | Tv Hosting | Trabzon Haber | Barkodlu Satış Programı | Samsun Haber | İsviçre Haber

Üst Alt