Kırmızı Koltukta Refik AKKÜLAH! | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Kırmızı Koltukta Refik AKKÜLAH!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
124g1es.gif

Sorulacak Sorular Nelerdir ?

Tamamen soru soracak kişilere bağlıdır.Tüm forum size istediğini sorabilir.Tabii ki forum kuralları ve saygı çerçevesinde. Konuk kişi her soruya cevap vermek zorunda değildir.

Değerli arkadaşımız Refik AKKÜLAH'a bu konu altından sorularınızı gönderebilirsiniz.

Söz sizde, iyi eğlenceler...

Not: Lütfen işin dozunu kaçırmayın. Keyif kaçıracak sorular sormayın. İnsanları bezdirecek kadar çok soru da sormayın lütfen. Bu işi tadında bırakın ki, herkes keyif alsın.

GSCimbom Medya Kurulu

Cevap: Kırmızı Koltukta Refik AKKÜLAH!

Hayırlı olsun Refik Dost. Foruma ilk üye olduğun dönemde hırbonun teki gibi davrandığın yönünde duyumlar aldım, bu konuda kamuoyunu bilgilendirirsen sevinirim.

Otogar tayfa hakkındaki düşüncelerin? Bir de TÜ üyeydin eskiden ne oldu da artık değilsin?

Hayırlı olsun Refik.

Genç dimağlara Galatasaray'lılık konusundaki nasihatlerini öğrenebilir miyiz?

Önceden aşırı ciddi bi adamken şimdi 40 yıllık Esenler'li gibi olmanı neye borçluyuz Refück?

Hayırlı tezkereler bu arada canım :ask:

İlkeli ve tarafsız cevaplarım ve tüm çıplaklığım ile forum üyelerinin hizmetindeyim. [Soru-cevap babında]

Refik'cim samimiyetimize sığınarak soruyorum...

Beni hele eksim artımla bir anlat...

Alemdar İbaret senin gözünden ne nasıl biri...?

Bende şahsen siteye girdiğim ilk günden beri şu koltuğu merak etmişimdir.

Ama Refik'in oturmasına sevindim. Adamın son günleri :p

Bende şahsen siteye girdiğim ilk günden beri şu koltuğu merak etmişimdir.

Ama Refik'in oturmasına sevindim. Adamın son günleri :p

Hayırlı olsun Refik Dost. Foruma ilk üye olduğun dönemde hırbonun teki gibi davrandığın yönünde duyumlar aldım, bu konuda kamuoyunu bilgilendirirsen sevinirim.

Hırboluk ekseninde olduğum doğrudur Namg. Ne olduysa 1.5 sene önce başıma gelen bir olaydan sonra saldım kendimi [üyelik babında]. çok çabuk bıkıyorum ve soğuyorum ciddi işlerden o yüzden soğumamak için salma kararı aldım.

Hırboluk ekseninde olduğum doğrudur Namg. Ne olduysa 1.5 sene önce başıma gelen bir olaydan sonra saldım kendimi [üyelik babında]. çok çabuk bıkıyorum ve soğuyorum ciddi işlerden o yüzden soğumamak için salma kararı aldım.

tıpkı aynı ben bu yüzden seni özliyecegim refik

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt