Kırmızı Koltukta Salih Erdoğan ! - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Kırmızı Koltukta Salih Erdoğan !

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Kırmızı Koltukta Salih Erdoğan !

Üsküdar.

Eminönü kampüsünde Hukuk bölümü, Küçükyalı'da ise Bilg. Mühendisliği var. Üsküdar'da da diğer bölümler ama Üsküdar'dan da taşınacak bir iki sene içerisinde üniversite.

Mihrimah Sultan Camii'ne hiç gittin mi...

Akşam gün batımını orada izledin mi...?

Ay ve Güneşi aynı anda gördün mü orada hiç...?

Mihrimah Sultan Camii'ne gittim ama gün batımını izlemedim abi. Zaten sabah namazına gitmiştim bir kaç kere akşamları hiç gitmedim.

Gün doğumunda izlemeni tavsiye ederim...?

Oradan aldığın izlenimlerinide bilhare duymak isterim...

Düşüncelerin neler olur o an...?

Gün doğumu, gün batımını izlemek ki ben gün doğumunu ve gün batımını memleketimde daha doğrusu yaylamda izlemek kadar hiçbir şeyden zevk almıyorum. O anda içimi huzur kaplıyor ve bu huzur beni sadece şükür etmeme neden oluyor. Benim bu anlardaki kafamdan geçen basit düşünceler bunlar.

Salih,Alemdar abinin avatarı hakkında ne düşünüyorsun?

Ne düşüneceğim gülüyorum sadece bir maçla gaza geldiği için Alemdar abinin haline. :p O avatara şampiyonlar ligi yarı finalinden sonra cevap vermeyi düşünüyorum.

"Salih Erdoğan kimdir?" gibi klasik bir soru sorayım öncelikle. Bunun dışında NBA şampiyonluğu için ilk adayın hangi takım, sürpriz beklediğin bir takım var mı konferans ve NBA finalleri için?

''Duncan>Garnett'', ''çok daha iyi pasör ve savunmacı'' derken neyin kafasını yaşıyordun?

"Salih Erdoğan kimdir?" gibi klasik bir soru sorayım öncelikle. Bunun dışında NBA şampiyonluğu için ilk adayın hangi takım, sürpriz beklediğin bir takım var mı konferans ve NBA finalleri için?

Hayattan bezmiş, sürekli canı sıkılan fakat buna rağmen mutlu ve huzurlu olan(çelişkili olabilir ama hakkaten öyle) ve yaşadıklarından ders çıkarıp sevdiklerinin kıymetini bilen bir insan(anla işte :p ).

En büyük favorim Lakers'dan nefret eden bir kişi olarak Lakers. Plase olarak Miami ve Chicago'yu görüyorum şampiyonluk adayı olarak. Boston eğer o malum saçma takasları gerçekleştirmeseydi Lakers ile birlikte en büyük favorimdi.

Sürpriz olarak ise Oklahama City Thunder NBA finali yapabilir diyorum. Her ne kadar Lakers favori olsa da batıda OKC onları elerse şaşırmam. Yine bence Chicago'nun şampiyonluğu da sürpriz olur benim için özellikle bu Indiana serisindeki oyun yapılarını gördükten sonra.

''Duncan>Garnett'', ''çok daha iyi pasör ve savunmacı'' derken neyin kafasını yaşıyordun?

Orada pasör konusunu açıkladım yalnız. Yanlış bir kelime seçtim orada ki zaten orada asıl anlatmak istediğimin etrafındaki oyuncuları daha da büyütme anlamında, onlara bir şeyler katma anlamında olarak söylemek istiyorum bu konuyu. Ha dersen pasör ne alaka bunlarla ben de gerçekten bilmiyorum neden orada pasör kelimesini kullandım.

Daha iyi savunmacı olarak ise çok az farkla Duncan>Garnett'dir benim için. O konuda hala ısrarlıyım.

Selamlar Salih 'ciğim,

Herkese sorduğum gibi sanada soruyorum Salih;

-Ordan bakınca ben nasıl görünüyorum ?

-Forumda olmazsa olmaz dediğin 5 kişi

-Forumda olmasada olur dediğin 1 kişi

-Hayatında olmazsa olmazların

-Kesinlikle olmalıyım-yapmalıyım vs dediğin şey(ler)

Şimdilik bu kadar,tekrar görüşmek üzere. :)

Galatasaray'a gelmesini en çok istediğin oyuncu ve teknik adam kim?

Beni hakkımda ne düşünüyorsun? :p

Selamlar Salih 'ciğim,

Herkese sorduğum gibi sanada soruyorum Salih;

-Ordan bakınca ben nasıl görünüyorum ?

-Forumda olmazsa olmaz dediğin 5 kişi

-Forumda olmasada olur dediğin 1 kişi

-Hayatında olmazsa olmazların

-Kesinlikle olmalıyım-yapmalıyım vs dediğin şey(ler)

Şimdilik bu kadar,tekrar görüşmek üzere. :)

Valla abi direk olarak cana yakın, insanın her türlü konuyu konuşabileceği ve en önemlisi dertlerini paylaşabileceği bir insan olarak görünüyorsun buradan abi. :p

Forumda olmazsa olmaz dediğim bir kişi yok diyebilirim aslında ama tabii forum için çok önemli insanlar var. Abdullah abi, Sertaç, Muhammet Gülhan, Sercan vs.. gibi forumu ayakta tutan insanlar.

Forumda olmasa da olacak tek kişi Salih Erdoğan. :)

Öyle olmazsa olmaz dediğim bir şey yok aslında ama heralde ailem ve memleketim daha doğrusu köyüm ve yaylam benim için olmazsa olmaz tek şey, tek yer vs...

Kesinlikle olmalıyım-yapmalıyım dediğim hiçbir şey yok şükür.

Galatasaray'a gelmesini en çok istediğin oyuncu ve teknik adam kim?

Beni hakkımda ne düşünüyorsun? :p

Teknik adam olarak Gerets'i istiyorum avatarımdan da belli zaten. :p

Futbolcu olarak ise şu andaSelçuk İnan'ı çok fazla istiyorum. Türk olarak en beğendiğim futbolcuların başında geliyor benim için.

Kral adamsın da şu Umut ile olan ilişkinden dolayı bilemiyorum yani. :p

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt