Kırmızı Koltukta Salih Erdoğan ! - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Kırmızı Koltukta Salih Erdoğan !

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Kırmızı Koltukta Salih Erdoğan !

Nasılsın Salih'im ? Hayat nasıl gidiyor ? Yakın zamanda Rusya'ya gideceğin yönünde söylentiler duydum, ne amaçla gideceksin ? :p

İdare eder be Namık'ım iyi diyelim iyi olalım :)

Hayatım biraz sıkıcı bu aralar son sınıfta olduğumuzdan haftada bir sunum falan var ve bitirme projesi gibi insanı bunaltan şeyler var. :eek:

Rusya olayım kesin değil ama gitme ihtimalim yüksek. Bizim orada ortak olduğumuz bir fabrika vs.. var ve oraya çalışmaya gidebilirim temelli olarak ama dediğim gibi tam kesin bir şey yok şu an.

Salih, Ray Allen'ı sevmediğin, tam bir Richard Hamilton hayranı olduğun söyleniyor, düşüncelerini paylaşır mısın bu konuyla ilgili?

Salih dost bir resmini paylaşır mısın bizle?

Maç fotolarında var eski organizasyonlardan gayet leş istersen bak kanka ama yok özel resimlerin diyorsan özele gel :coffee:

Salih, Ray Allen'ı sevmediğin, tam bir Richard Hamilton hayranı olduğun söyleniyor, düşüncelerini paylaşır mısın bu konuyla ilgili?

Ray Allen NBA'de en saygı duyduğum oyuncudur ama öyle sempati falan beslemem nötrümdür kendisine. Richard Hamilton konusunda ise Detroit'in en son şampiyon oldukları yıllarda çok severdim de son yıllarda gerek oyunuyla gerek tavırlarıyla kendilerinden haz etmem.

Takıntıların var mı ?

Seni en çok ne eğlendirir ?

Nihat mı Taner mi ? ..

Yaptığım veya doğru olduğuna emin olduğum şeyleri ne olur olmaz diye tekrar kontrol etmek. En basitinden evden çıkarken kapıyı kilitlerim buna rağmen kapı açılıyor mu diye tekrar kontrol ederim.

En az 4-5 arkadaşımla dışarı çıktığımda saatlerce yaptığımız gırgır şamata ve uzun araba yolculukları. Mesela İstanbul'dan Trabzon'a arabayla gitmek vs...

Galatasaray spor kulübü üyesi olan filozof Nihat :ays:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt