Kırmızı Koltukta Salih Erdoğan ! | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Kırmızı Koltukta Salih Erdoğan !

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
124g1es.gif

Sorulacak Sorular Nelerdir ?

Tamamen soru soracak kişilere bağlıdır.Tüm forum size istediğini sorabilir.Tabii ki forum kuralları ve saygı çerçevesinde. Konuk kişi her soruya cevap vermek zorunda değildir.

Forumumuzun değerli üyelerinden Salih Erdoğan'a bu konu altından sorularınızı gönderebilirsiniz.

Söz sizde, iyi eğlenceler...

Not: Lütfen işin dozunu kaçırmayın. Keyif kaçıracak sorular sormayın. İnsanları bezdirecek kadar çok soru da sormayın lütfen. Bu işi tadında bırakın ki, herkes keyif alsın.

GSCimbom Medya Kurulu

Cevap: Kırmızı Koltukta Salih Erdoğan !

Salih basketboldan anliyormus gibi yapmana icerleyenler var bu duruma ne diyecen

Salih'im hoşgeldin. :tiphat:

Hoşgördük Ender'im. :tiphat:

Salih basketboldan anliyormus gibi yapmana icerleyenler var bu duruma ne diyecen

Başta ben kendimi içerliyorum zaten reis. Ben de anlamıyorum ama yorumlarımla canlı tutmaya çalışıyorum basket bölümünü. O kişilere de sevgilerimi saygılarımı senin aracılığınla iletiyorum. :p

Gerets gelirse basarili olur mu Salih ? Yoksa Hagi'nin ilk geldigi ve ikinci geldigi ya da Terim'in iki gelisindeki farklar gibi farklar olabilir mi ?

Gerets gelirse basarili olur mu Salih ? Yoksa Hagi'nin ilk geldigi ve ikinci geldigi ya da Terim'in iki gelisindeki farklar gibi farklar olabilir mi ?

Hagi ile Fatih Terim ve Gerets ikilisini ayırmak lazım aslında. Hagi'nin teknik direktörlük kariyerinde herhangi bir başarı yoktu ve geldiği iki dönem de çok ters zamanlardı. Ben o bakımdan Fatih Terim ve Gerets ikilisinden ayırıyorum Hagi'yi. İkinci Fatih Terim dönemi bakarsak yanlış oyuncu transferleri ve kadronun saçma transferlerle kurulmuş olunmasına rağmen konulan gerçekçi olmayan hedefler (şampiyonlar ligi şampiyonluğu ki daha Fatih terim ve Bülent Korkmaz ikilisinin yaptıkları basın toplantısını dün gibi hatırlıyorum) ve bu hedefleri takımın kaldıramaması vs... gibi nedenler Fatih Terim' başarısızlığa itmişti. Eğer Fatih Terim o takımın sınırını biraz daha iyi bilse ve adam gibi transferler yaptırsa yine başarılı olurdu. Gerets'e gelecek olursak ben Gerets'den ilk yıl öyle aman aman bir başarı beklemiyorum. Fakat sabredilirse ve adam gibi bir kadro eline verilirse ikinci yıl takımı şampiyonluğa taşıyacak bir hoca olarak görüyorum. Tabii burada nasıl transferler yapılacağı ve hangi oyuncuların gönderileceği gibi çok önemli konular var ki ben bunları görmeden başarılı olur veya olamaz gibi kesin bir dille konuşamıyorum.

Hayırlı olsun Salih.

Soru 1-Başbakanla akrabalık var mı?

:D Bu soruyu benim ismimi ilk gördüğünden beri içinde mi saklıyordun yoksa ?

O Rizeli ben Trabzonlu alakamız yok.

Hiç yurdışına çıktın mı ? Çıktıysan hangi ülkelere çıktın? Çıkmadıysan niye çıkmadın ?

Hiç yurdışına çıktın mı ? Çıktıysan hangi ülkelere çıktın? Çıkmadıysan niye çıkmadın ?

Rusya ve İngiltere'ye gittim.

İngiltere'ye dil kursu için gitmiştim 3 sene önce. Oxford'a gittim ve 2 ay kaldım.

Rusya'ya Krasnodar'a gittim. 2 aylığına bir nevi staj yapmaya gittim diyelim.

Yok aga bir an aklıma geldi.

Soru 2-Okuyor musun,çalışıyor musun,sosyal statün nedir?

Okuyorum. İstanbul Ticaret Üniversitesi son sınıf öğrencisiyiz. Uluslararası Ticaret bölümünü bitireceğiz nasipse 2 ay sonra.

Bu spurs aşkı nerden geliyor? :D

Tim Duncan'dan geliyor reis. İlk Tim Duncan'a aşık olduk sonra Spurs'a. Özellikle 2003 yılındaki Spurs-Nets nba finali beni tam anlamıyla Spurslu yapmıştır diyebilirim.

Oobaa U.a ticaret mi okuyorsun sende :D Bende akdeniz ünide okuyorum aynı bölümü.Ortalamam tavan yapmış durumda(3.54) yatay geçiş yapabilir miyiz oraya? :D Ablamda orda hukuk okuyor son sınıf.

Bizim sınıfta var bir eleman öyle aman aman olmayan bir ortalamayla yatay geçiş yaptı bizim üniye. Sen bu ortalamayla hayli hayli yapman lazım. :D Ama baştan diyeyim bizim üniversiteden fazla bir beklentin olmasın.

Bizim sınıfta var bir eleman öyle aman aman olmayan bir ortalamayla yatay geçiş yaptı bizim üniye. Sen bu ortalamayla hayli hayli yapman lazım. :D Ama baştan diyeyim bizim üniversiteden fazla bir beklentin olmasın.
Biliyorum yahu,ablam da orda okuyor.Amaç istanbula geçmek zaten :D.Neyse 1 ay kaldı zaten,bu dönem bitsin de yazın bakayım bi.Bu arada bölümü bitirmek üzere olduğundan soruyorum,yapacağın işle ilgili kafanda birşeyler oluşturdun mu? Yurt dışına gitmek vs gibi.

Biliyorum yahu,ablam da orda okuyor.Amaç istanbula geçmek zaten :D.Neyse 1 ay kaldı zaten,bu dönem bitsin de yazın bakayım bi.Bu arada bölümü bitirmek üzere olduğundan soruyorum,yapacağın işle ilgili kafanda birşeyler oluşturdun mu? Yurt dışına gitmek vs gibi.

Önümde iki seçenek var. Birincisi şu anda üniyi kazasız belasız bitirip alesden olabiliğince yüksek puan alıp yüksek lisansdan devam etmek istiyorum. Eğer bu konuda başarılı olmazsam büyük bir aksilik olmazsa yazın Rusya'ya kendi fabrikamızda çalışmaya gideceğim.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt