Kitap Önerileri - Sayfa 36 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Kitap Önerileri

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
d1b565891812d4366b63ca33c6d274bf.jpg

Cayanların değil Çayanların yolundayız.. @Mahir Koç

iPhone cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

klasik öneriler olacak belki ;

yüzbaşının kızı,kürk mantolu madonna ve mustafa kemal (y.özdil) son 1 ayda su gibi bittiler okumayanlara kesinlikle tavsiyemdir..

livanelinin 2 kitabı var da dokunmadım orhana girmedim
diğer ikisini okudum
livaneliden biri huzursuzluk ise o süper kitap, cok begendim gercekten etkileyici bir kitapti. begendigin kitaplar olunca dizi sahnesi olarak hayal ediyorsun bazi oyunculari o sahnelerde. cok ilginc. son ada ve mutluluk da öyle duruyor ama epey bi kitap stokladim bos zamanim cok oldugunda baslayacagim bunlara da.

livaneliden biri huzursuzluk ise o süper kitap, cok begendim gercekten etkileyici bir kitapti. begendigin kitaplar olunca dizi sahnesi olarak hayal ediyorsun bazi oyunculari o sahnelerde. cok ilginc. son ada ve mutluluk da öyle duruyor ama epey bi kitap stokladim bos zamanim cok oldugunda baslayacagim bunlara da.
biri serenad biri kardeşimin hikayesi

o kitabı da öven çoktu eldekiler bitince alırım (y)

Livaneli'nin kardeşimin hikayesi de güzeldir...

Ben kitap önereyim : 7 Aşk Dakikası .. bu kitap etki altına alıyor resmen insanı.. Özellikle hukuk bölümündeki öğrencilerin okumasını tavsiye ederim.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt