Kız İsimleri Tavsiyesi | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Kız İsimleri Tavsiyesi

09-11-2012

Arkadaslar allahin izniyle Baba olacagim..

Önere bileceginiz güzel, günümüze uygun az biraz modern ve anlami iyi olan kiz isimleri yazabilirseniz.. Simdiden sagolun.

________________________________________________________________________________

29-11-2012

Arkadaslar isimler icin sagolun, cidden guzel isimler var.. arada bizim dusundugumuz isimleride gordum..

Suanda 2 isim var aklimizda (simdilik) bunlarin arasinda sececegiz artik.. Sude, Mira ama Sude'yi hoca tavsiye etmedi o yuzden kararsiziz, ve Mira ise Turkce bi isim olmadigi icin biraz tereddutteyiz..

onun disinda benim begendigim isimler Ipek, Berrak ve Idil var ama bu isimler veto yedi simdilik.. :)

Buda kizimizin ilk parcalisi..

allahim giydirmeyi nasip eyler insallah.

548145_10151192161657402_1062999542_n.jpg

________________________________________________________________________________

29-01-2013

Mira ismini dusunuyorduk uzunca bi sure, ama vazgectik.. Latince oldugu icin ve bi anlami olmadigi icin..

ve Ahiret gunu bunun hesabi sorulacagi icin vazgectik kisacasi.. bircok guzel isim tavsiyeleri var sagolun, ama cidden suanda berlirli bi isim yok aklimizda, cok zor.

Allah nasip ederse 4-4-2013 te yavrumuzu kucagimiza alacagiz (doktorun verdigi tarih)

Butun arkadaslara verdikleri ve tavsiye ettikleri isimler icin tessekurler.

Selametle kalin.

Yaklasik 2 ay sonra yine ayni basliktan yazarim Insallah ismini.

04-04-2013

Arkadaslar bugun Kizimiz oldu Allah'a sukurler olsun..

verdiginiz isim tavsiyeleri icin tek tek tesekkur ederim..

ismini Ayda Hatice koyduk.. Ayda begendigimiz icin, Haticede annemin adi oldugu icin..

Not: Cocuk gibi agladim bugun..

Cevap: Kız İsimleri Tavsiyesi

Vay kardeşim Allah analı babalı büyütsün şimdiden.İki isim nasıl?

Zeynep Çiğdem;)

Tomris-güzel,günümüze uygunmu bilmiyorum,anlamı ve manevi değeri çok yüksek bir isim

İdil-güzel,günümüze uygun(modern),anlamı bence çok güzel bir isim

Allah Analı Babalı büyütsün inşallah ailesine vatana millete hayırlı bir evlat olur..

Allahım acısını göstermesin sizlere..

Arkadaslar allahin izniyle Baba olacagim..

Önere bileceginiz güzel, günümüze uygun az biraz modern ve anlami iyi olan kiz isimleri yazabilirseniz.. Simdiden sagolun.

öncelikle allah analı babalı büyütsün.. maşallah şimdiden :b5:

bence eşinin adını vermelisin hem büyük jest olur ömür boyu romantik davranmana gerek kalmaz.. :b5:

renkdas allah analı babalı buyutsun ınsallah

benımde bır kızım var ısmı ecem dila

ecem bıldıgın kraliçem anlamında dila ıse sevgı getıren demek önerırım ıkısıde guzel ısım bence:)

Öncelikle Allah analı babalı büyümesini nasip etsin.

Abi üşenmedim facebooktaki kız arkadaşlarımın isimlerine baktım tek tek, bana güzel gelen isimleri söylüyorum :D

Hazel,Sözüm,Eylül,Yaprak,Damla çoğunlukla doğadan isimler gibi ama :D

Arkadaslar hepinizden allah razi olsun..

tek tek isimlere yorum atmiyacagim.. Aralarinda bizimde aklimizdan gecenler var.. Allahin izniyle o gun geldiginde isminide burdan bildirmek nasip olur.. Isim onerilerinu herzaman yaza bilirsiniz..

sagolun tekrar..

Üst Alt