Kıza Hediye.. - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Kıza Hediye..

Cevap: Kıza Hediye..

Doğum gününe basit kaçar, sen benim öneriyi başka zaman yap, hiç beklemediği an da, çok mutlu olacaktır :)

Hacı git bir kutu al, içine de ufak hediyeleri serpiştir, ufak da bir not bırak, hatta extradan şunu da yapabilirsin, kutunun içine 20-30 tane ufak çikolata koyacaksın ama ısırıp koyacaksın, nota da şunu yazacaksın, hiç birinin tadı senin kadar güzel değil.. Bak burada öneri istiyorsun diye bunları yazdım, bunları zamanında internette okuyup, sevdiğimiz insana uygulayıp başarılı olduk, burda öneri istediğine göre sıradan biri değil hayatındaki, o yüzden ne kadar şımarırsa şımarsın hakediyordur..Gazan mübarek olsun hacı.

Saolasın kardeşim,yok sıradan değil önemli benim için.Onun için öneri istedim,bide bu işlerden pek anlamam söylediğim gibi.Amin kardeşim tekrardan saolasın.

Kizin resminden güzel bi pasta yaptir üstüne dokunakli güzel bi söz yazdir, hic beklemedigi bi andada o pastayla yap sürprizi.

Bide bas harflerinizden olusan bi kolye al ver gümüsünden tamam iste. :D

halit bir keresinde duygusal bir seyler yazip oyuncak ayinin icine koymustum ayinin icinede ses cikaran birsey 1 sene sonra en sonunda fark edip okumustu ama okudugundada baya ise yaramisti... (hic sorma 1 sene de kiz anca merak etmisti acaba bu ayinin icindeki ses ne diye ) :)

Kalpli kupanın üzerine resmini bastır.İşe yarar.:ka21:

:) Kardeşim bu biraz ters gelir bana

halit bir keresinde duygusal bir seyler yazip oyuncak ayinin icine koymustum ayinin icinede ses cikaran birsey 1 sene sonra en sonunda fark edip okumustu ama okudugundada baya ise yaramisti... (hic sorma 1 sene de kiz anca merak etmisti acaba bu ayinin icindeki ses ne diye ) :)

Okan daha önce ayıcık almıştım:) Ama not olayını yapmamıştım.

hediye almayı pek becerebilen biri değilim.boyner mağazalarında ghift kartlar var.50 tl,100 tl,150 tl,200 tl lik falan.kredi kartı gibi.en son kız arkadasıma 200 tl lik bi kart almıştım.bütün türkiyedeki boynerler için geçerli.git neye ihtiyacın varsa ne almak istiyosan onu al dedim.

129101948576340000.jpg

Kıza dediğin için ben kendimden örnek vereyim. Ben kızıma "La la la Loopsy" bebek aldım.

Tamam tamam vurmayın kötü espri. :D

Kıza dediğin için ben kendimden örnek vereyim. Ben kızıma "La la la Loopsy" bebek aldım.

Tamam tamam vurmayın kötü espri. :D

Abdullah Abi senden de öneri bekliyorum:D Gerçi arkadaşlar sağolsunlar yardımcı oldular.Herkese teşekkürler.Karakalem çalışması ve puzzl olayı mantıklı geldi bana.C.tesiye kadar vaktimiz var.He sadrazamın kızına almıyorum ama önemli benim için:D

Reis Turkiyede varmi bilmiyorum ama bak sana cok guzel bi onerim var.. ben aldim.. ilerdede kolay oluyor.. ozel gunlerde.. icine degisik degisik taslar alabiliyorsun.. yada ismini yazdira bilirsin tasin ustune.. yada fotografinizi cidirebilirsin tasin ustune vs vs..

sana ben buranin bi websitesini veriyim arastir varmi.. bence cok guzel yani..

iki tarafina tas felan koya biliyorsun.. guzeldir yani..

Mi Moneda = tek tarafli icine 1 tane tas giriyor..

Ketting + swarovski hanger - Sieraden | Bedels | Munthouder | Horloges | Ringen | armbanden | oorbellen | medaillon | kettingen met munt | design sieraden = bunada 2 tane tas koyabiliyorsun icine.. taslar ise.. 5-100 euro arasinda degisir mesela.. ucuzlariylada guzel kombinasyonlar yapabilirsin.. kolye ve tasin girdigi cember ise.. birazdaha pahalidir..

bu isi Turkiyeye getirsek (Istanbula) yururmu? yapila bilirmi? boyle bi atilim yapsak?

Üst Alt