Kıza Hediye.. | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Kıza Hediye..

Arkadaşlar ben fazla anlamam bu işlerden.Kıza hediye almam lazım c.tesi günü.Bir yardım edin size zahmet.Şöyle mütevazi bir hediye almak istiyorum.Parfüm,ayıcık vs gibi klişe olmuş hediye önerileri yapmasanız sevinirim.Benim kendi yapabileceğim hediyede olabilir.Şimdiden teşekkürler:)

Cevap: Kıza Hediye..

Kardeşim git bir tane ayna al, çok afilli olmasına gerek yok, aynanın camına da güzel bir yazı yaz.. Örnek; kimseyi tanımadım ben senden daha güzel gibisinden.. Bu hediye umarım yılbaşı hediyesi değildir.Yılbaşı için yavan olabilir, sadece ufak bir sürpriz olabilir bu.

iPad 2, bayagi mutevazi :asd:

Saka maka, kitap veya ikinizin beraber cekilmis resim varsa onunla ilgili bir hediye.

Kardeşim git bir tane ayna al, çok afilli olmasına gerek yok, aynanın camına da güzel bir yazı yaz.. Örnek; kimseyi tanımadım ben senden daha güzel gibisinden.. Bu hediye umarım yılbaşı hediyesi değildir.Yılbaşı için yavan olabilir, sadece ufak bir sürpriz olabilir bu.

Yok be kardeşim yılbaşı değil,doğum günü.Aslında böyle alengirli işleri sevmiyorum ama yapacak birşey yok:D

Oneriler cogalsa iyi olur valla, bizim hatun'un de gelecek ay dogum gunu. Kac senedir beraberiz, ne alacagima sasirdim bende artik :asd:.

Uçmaya gerek yok:D

Uçmalık bir durum yok üstadım. Hiç beklemediği bir anda kutla doğum gününü sana acizane tavsiyemdir. Ben kız arkadaşımın doğum gününü Ramazan ayına denk gelmesi münasebetiyle 1 ay önce kutlamıştım. Pasta önüne gelip mekanda doğum günü şarkıları çalmaya başladığında "Kimin doğum günü ki?" diye soruşunu ve ifadesini hiç unutmayacağım. Ve bir de inanılmaz mutluluğunu tabi. Uzun lafın kısası doğum günündeki ne olacak beklentisi olmadan yapılan kutlamalar çok daha etkili oluyor. Ufak bir hediye ve yakın arkadaşlar yeterli. ;)

valla benimde cumartesi Almam lazım hemde iki tane kıza birine parfüm alcamda öbürüne ne alsam onu düşünüyorum

Uçmalık bir durum yok üstadım. Hiç beklemediği bir anda kutla doğum gününü sana acizane tavsiyemdir. Ben kız arkadaşımın doğum gününü Ramazan ayına denk gelmesi münasebetiyle 1 ay önce kutlamıştım. Pasta önüne gelip mekanda doğum günü şarkıları çalmaya başladığında "Kimin doğum günü ki?" diye soruşunu ve ifadesini hiç unutmayacağım. Ve bir de inanılmaz mutluluğunu tabi. Uzun lafın kısası doğum günündeki ne olacak beklentisi olmadan yapılan kutlamalar çok daha etkili oluyor. Ufak bir hediye ve yakın arkadaşlar yeterli. ;)

Anladım kardeşim ama c.tesi buluşacağımız için böyle birşey yapma imkanım yok maalesef.Ama olursa diğer doğum günü için olabilir bu öneri:)

Heh tamam o zaman digital baskı yapan heryer ayarlar ama özel ve kaliteli olsun diyosan Seda ozalit var oraya bi ugra derim

Sen bu işten anlıyosun:) Bu öneri cepte.

Üst Alt