Kızdan Ayrıldım Önerilerinizi Bekliyorum


Şimdi saygı değer abilerim, renkdaşlarım. Dün aksam itibariyle yaklaşık 4 aydır birlikte oldugum kızdan ayrılmıs bulunuyorum. Sivas maçının sarhoşlugu falan derken dün hiçbir şey anlamadım. Ama bugün yoklugu hafiften koymaya basladı. Barısmak istedim ayrılırken söylediklerim çok incitmiş artık bir önemi yokmuş falan. Şimdi ben nasıl kafa dagıtayım , okulda falan nasıl davranayım yeni manitalara mı akayım . Kafa dagıtmak için önerilerinizi bekliyorum Gsc Boyz :tiphat:
 
Cevap: Kızdan ayrıldım, önerilerinizi bekliyorumdanger%20of%20masturbation.JPG
 
Cevap: Kızdan ayrıldım, önerilerinizi bekliyorumpeçeteye benimle evlenir misin yaz birisiyle yolla hemen geri döner sana garantisini veriyorum
 
Cevap: Kızdan Ayrıldım Önerilerinizi BekliyorumBüyük ihtimalle kız sana geri döner üstüne düşme kızın. Alkol iyidir. Yeni kızlara tabiki takılacaksın.
 
Cevap: Kızdan Ayrıldım Önerilerinizi Bekliyorumyalnız oğul renktaş, bu tip konular en sevdiğim konular. bu yolda ne cengaverler mefta oldu haberin var mı?
 
Cevap: Kızdan Ayrıldım Önerilerinizi Bekliyorumönce biraz acı cek ne bilim kendini alkole vur orhan babayı dinle :D sonra sen o kıza acı cektir git bitane kız bul önünden gec .d sonra o kız sana diyecekki benden sonra hemen birisini mi buldun ve muhabbettiniz tekrar baslıcak ve tekrar barıscaksınız :D :D
 

ip kamera canlı yayın | Tv Hosting | Trabzon Haber | Barkodlu Satış Programı | Samsun Haber | İsviçre Haber

Üst Alt