Kızdan Ayrıldım Önerilerinizi Bekliyorum | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Kızdan Ayrıldım Önerilerinizi Bekliyorum

Şimdi saygı değer abilerim, renkdaşlarım. Dün aksam itibariyle yaklaşık 4 aydır birlikte oldugum kızdan ayrılmıs bulunuyorum. Sivas maçının sarhoşlugu falan derken dün hiçbir şey anlamadım. Ama bugün yoklugu hafiften koymaya basladı. Barısmak istedim ayrılırken söylediklerim çok incitmiş artık bir önemi yokmuş falan. Şimdi ben nasıl kafa dagıtayım , okulda falan nasıl davranayım yeni manitalara mı akayım . Kafa dagıtmak için önerilerinizi bekliyorum Gsc Boyz :tiphat:

Cevap: Kızdan ayrıldım, önerilerinizi bekliyorum

danger%20of%20masturbation.JPG

Cevap: Kızdan ayrıldım, önerilerinizi bekliyorum

peçeteye benimle evlenir misin yaz birisiyle yolla hemen geri döner sana garantisini veriyorum

Cevap: Kızdan Ayrıldım Önerilerinizi Bekliyorum

Büyük ihtimalle kız sana geri döner üstüne düşme kızın. Alkol iyidir. Yeni kızlara tabiki takılacaksın.

yalnız oğul renktaş, bu tip konular en sevdiğim konular. bu yolda ne cengaverler mefta oldu haberin var mı?

önce biraz acı cek ne bilim kendini alkole vur orhan babayı dinle :D sonra sen o kıza acı cektir git bitane kız bul önünden gec .d sonra o kız sana diyecekki benden sonra hemen birisini mi buldun ve muhabbettiniz tekrar baslıcak ve tekrar barıscaksınız :D :D

Üst Alt