Kızdırmayın Beni 10 Sene Daha Gitmem | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Kızdırmayın Beni 10 Sene Daha Gitmem

Fenerbahceliler tum sosyal medyada buyuk sitem ve uzuntu icindeler..

20 yildir tuttuklari takim kan emiciler tarafindan tuketildi.. Sayisiz travma ve basarisizliklar yasadilar.. Artik kim gelirse gelsin Fenerbahce benim gozumde asimile olmustur.. 80lerin 90larin fenerinden eser yok..

Gelin bu kan emicilere, bu adamlara Galatasaray taraftarligina katilarak en buyuk cevabi verin..

Bu adama daha fazla katilmak zorunda misiniz?

YouTube

Bu davetim gscimboma uye olup, kardesligimize katilmaniz icin cagri degil! Ricadir..

Son düzenleme:
He bu demek degildir ki, Taraftari oldugunuz takimi birakin..

Ne zaman aziz gider..

Ne zaman ki azizin hic bir kuklasi kalmaz kulupte..

Ne zaman kongereniz satilmis olmaz..

O zaman oturur geri donmeyi dusunursunuz.

Ama burada adalet var burada basarisizligin cezasi vardir..

Sakin bana azizden sonra guclu isimler gelecek demeyin..

Guclu kim var arkanizda? Takiminiz bir neden oturu linc ediliyor.

Ben 3 Temmuzun cidden bir operasyon oldugu kanisindayim. Cunku bakiyorsun gelinen surecte cezalandiran tek taraf, sizler oldunuz.

Maddi ve manevi kaybinizin ne telafisi oldu nede muhallefet edeni..

Hala nasil umutlu olabilirsiniz ki?

Kulubunuz hizla kayyum surecine dogru gidiyor.
Bizim zaten riva ve florya elimizden ucup gitti.. Sizinde kulubu araplara iteleyince mi bunu dusuneceksiniz?

Duzelecek diye hayal kurmayin derim

Aziz Yildirim ADAMdir, hic bir yere gitmeyecek, Fenerbahce camiasina fazla bir yigittir. Son kaledir. Fenerbahce camiasinin icinde Aziz Yildirim karsiti bir söz teklif dahi edilemez. O koltukta can verene kadar, davamiz su gibi AZIZ´dir. Ve o ruhu bedeninden cikarkende, son sözü Fenerbahce olacaktir.

Son düzenleme:
Üst Alt