Kızıma İsim Arıyoruz - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Kızıma İsim Arıyoruz

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Kızıma İsim Arıyoruz

Çiğdem ile kafiyeli diğer aklıma gelenler:

Sinem (severim), Şebnem, Meltem, Hürrem :)asd:), Senem, Gizem, Özlem...

Cevap: Kızıma İsim Arıyoruz

Öncelikle Allah analı büyütsün hayırlı bir evlat olsun abi.

Sıla,Nazlı,Damla yada Yağmur:ka21:

Edit: Deniz'de güzel aslında ben Deniz koyarım olursa çocugum Deniz Hasdeniz güzel olabilir:D

Cevap: Kızıma Isim Arıyoruz

:) Amin kardeşim.O sözlerimden dolayı utandım şimdi. :) Daha askerliğimi bile yapmadım ben. :)

vallaha askerligi bende yapmadim haci.. avrupadayim.. 38e kadar uzattim.. o zaman ne gosterir bilemiycem.. benden 10.000 euro istiyorlar.. askere gelme diyorlar.. 10.000 euro verip askere gitmemeyide yediremiyorum..resmen parami istiyorlar yani.. bi sekilde bu durum gucume gidiyor..

o da olur daha yasin 24 biz erken evlendik bakma.. suanda ben bekar olacam... hahaha :D herseyin hayirlisi Erkan kardes..

sen askerligi niye yapmadin? okuyormusun?

Cevap: Kızıma Isim Arıyoruz

vallaha askerligi bende yapmadim haci.. avrupadayim.. 38e kadar uzattim.. o zaman ne gosterir bilemiycem.. benden 10.000 euro istiyorlar.. askere gelme diyorlar.. 10.000 euro verip askere gitmemeyide yediremiyorum..resmen parami istiyorlar yani.. bi sekilde bu durum gucume gidiyor..

o da olur daha yasin 24 biz erken evlendik bakma.. suanda ben bekar olacam... hahaha :D herseyin hayirlisi Erkan kardes..

sen askerligi niye yapmadin? okuyormusun?

:) Evet kardeşim,yaş 24 oldu hala okuyoruz. :) Bakalım artık,hayırlısı. :) Allah bize de evli bir halde forumda takılmayı nasip eder umarım. :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt