KL 21/22 YF M:2 | Roma 1-0 Leicester | MS | 5 Mayıs | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
1651687955581.png

1651687959725.png 1651687963449.png 1651687966729.png

1651688071219.png

2021-22 UEFA Konferans Ligi Yarı Final 2. Maç
Roma (1) - (1) Leicester
Stadio Olimpico

5 Mayıs 2022 Perşembe
22:00

1651170917485.png

Claudio Ranieri: "Leicesterlılar beni affetsin ama Roma- Leicester City maçında Roma için tezahürat yapacağım. İçimdeki çocuğa ihanet edemem."

bu sezon leicester takimini pek begenmiyorum. cok inisli cikisli bir grafikleri mevcut.
hatta son donem baz alirsak , bayagi etkisizler. onceki sezonlara nazaran kompakt yonlerinden bayagi yara aldiklarini dusunuyorum...

diger yanda roma, sezonun 2.yarisinda guzel bir cikis yakaladi hem oynadiklari futbolla hem aldiklari skorla.
en ilginc yonleri bu yolda, daha onceki roma bazli yorumlarimda da belirttigim uzere, maci son saniyeye kadar birakmiyorlar. bu minvalde bayagi puanlar topladilar.

avrupa da hem hoca hem kulup olarak roma cok tecrubeli versus leicesterle kiyasladigimda...
jose rovansi mutlaka iyi degerlendirecektir...

leicester icin bu sezon ligde hedeflerden uzak kalmak takima elbette yansiyor.
bu kupada finale cikmak isteyeceklerdir. oyuncu ve hoca aciklamalarini iddiali ve hirsli buldum.

guzel bir mac izleyecegimizi umuyorum....

unutmazsam,
mac gunu 11lere yonelik bir iki sey yazmak isterim.

iyi seyirler.

Roma: Patricio, Mancini, Smalling, Ibanez, Karsdorp, Cristante, Oliveira, Zalewski, Pellegrini, Zaniolo, Abraham.

Leicester City: Schmeichel, Pereira, Fofana, Evans, Justin, Maddison, Tielemans, Dewsbury, Lookman, Vardy, Barnes.

Bu Tielemans'a noldu yaw. Bu adam acayip topcuydu.

Dewsbury-Hall cok iyi oyuncu olacak gibi. Ingiltere baya iyi topcular cikarmaya basladi son 3-4 senede.

Konferans ligi falan ama burada da rakipler iyiymiş.Ama biz Avrupa'da oynamayı öğrendik diye düşünüyorum bunları da hallederdik.:D

Üst Alt