KL 23/24 H Grubu M:2 | Spartak Trnava 1-2 Fenerbahçe | MS | 5 Ekim - Sayfa 22 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

KL 23/24 H Grubu M:2 | Spartak Trnava 1-2 Fenerbahçe | MS | 5 Ekim

Bu oynadiklari takim, bizim CL on elemelerinde oynadigimiz takimlar kadar teknik kapasiteli ancak daha az fizik gucune sahipler ve de onlar kadar da hazir degiller. Kisacasi benzeer zorlukta maclari bizde oynadik bunlar ilk kez oynuyorlar ve oyle kolay bir mac da olmadi. Neyse, dogru duzgun bir rakiple henuz oynamadilar. Fiksturlerine de bakmadim ancak yavas yavas dusus baslar. Ayrica, Avrupa'da olsunlar ki lige gorece yorgun donsunler.

Bu oynadiklari takim, bizim CL on elemelerinde oynadigimiz takimlar kadar teknik kapasiteli ancak daha az fizik gucune sahipler ve de onlar kadar da hazir degiller. Kisacasi benzeer zorlukta maclari bizde oynadik bunlar ilk kez oynuyorlar ve oyle kolay bir mac da olmadi. Neyse, dogru duzgun bir rakiple henuz oynamadilar. Fiksturlerine de bakmadim ancak yavas yavas dusus baslar. Ayrica, Avrupa'da olsunlar ki lige gorece yorgun donsunler.
Fb 2. olmalı bu grupta

Norsj deplasmanı ve ludo deplasmanında rotasyon yaparlarsa 2. olabilirler

İsmini bile telafuz edemediğimiz takıma gol atınca spikerin öküz gibi böğürmesi ne kadar samimiyetsiz ne kadar itici

Manchester e İcardi gol attığında spiker zoraki seviniyor

Yok yani kontra acisindan dedim
Hücumda hızlı adamları yok ama hepsi feleğin çemberinden geçmiş futbolcular. Bol yardımlaşmalı oynuyorlar, iyi pas yapıyorlar, kolay kolay tercih hatası yapmıyorlar, bizde her maç olan kale ağzında bomboş durumda adam varken açıya top sürmek, çok basit şekilde ara topuyla arkadaşını kaleciyle karşı karşıya bırakma imkanı doğmuşken kalabalığın üstüne doğru şut denemek gibi saçmalıkları pek yapmıyorlar...Diğer takımların form yüzdeleri yaklaştığı zaman bu dominasyonu sürdüremeyeceklerini tahmin ediyorum...

Hücumda hızlı adamları yok ama hepsi feleğin çemberinden geçmiş futbolcular. Bol yardımlaşmalı oynuyorlar, iyi pas yapıyorlar, kolay kolay tercih hatası yapmıyorlar, bizde her maç olan kale ağzında bomboş durumda adam varken açıya top sürmek, çok basit şekilde ara topuyla arkadaşını kaleciyle karşı karşıya bırakma imkanı doğmuşken kalabalığın üstüne doğru şut denemek gibi saçmalıkları pek yapmıyorlar...Diğer takımların form yüzdeleri yaklaştığı zaman bu dominasyonu sürdüremeyeceklerini tahmin ediyorum...
En buyuk sorun orta dediğin zaten bencillik yapılıyor ya da baz futbolculara pas atilmiyor. Teteye atilmadigini çok gordum

En buyuk sorun orta dediğin zaten bencillik yapılıyor ya da baz futbolculara pas atilmiyor. Teteye atilmadigini çok gordum
Ben de Tete' nin lig maçında İcardi' ye vermediği pasa çıldırdım en çok. Adam kalenin hemen önünde, ofsayttan kaçınmış, etrafında kimse yok, iki elini öne açmış, tam karşısında top istiyor, görmemesine imkan yok, topa dürtse yetecek; herif olmayan sağ ayak tarafına ve kalenin dışına doğru topu sürüp pozisyonu heba ediyor. Panik yapıp göremediyse de, görüp fantezi yaptıysa da affedilemez, profesyonel bir futbolcuya yakışmayacak bir öküzlük bu...Kerem didiniyor, onca iyi iş yapıyor, takımı sırtlıyor, yeri geliyor topu iğne deliğinden geçiriyor; sonra nefesi tükenip beynine oksijen gitmediğinden midir nedir, bir pozisyonda hemen önünde aralarında 3 m. mesafe bulunan iki rakibin arkasına sarkmış ve topu oraya doğru dürtse direkt kaleciyle karşı karşıya kalacak adamı göremeyip kalabalık orta bölgeye topu sürerek şut deniyor filan...Takım geçen yıla göre daha üretken top oynuyor aslında ama böyle hatalarla tabelaya yansıtamadıkları için fiziksel ve mental gereğinden fazla efor harcamak zorunda kalıyorlar...

Üst Alt