# Klaas-Jan Huntelaar - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

# Klaas-Jan Huntelaar

Cevap: # Klaas-Jan Huntelaar

Iyi ben de soyledigin seyi tartismaya aciyorum balthazarlik yapma hemen, eger fikrini yazip birisi "Hmm ilginc ama fikrine katilmiyorum" dediginde uzulup bozulacaksan hic foruma yazma, otur odanda kucuk kagitlara yaz sonra onlari ordek seklinde katlayip kanalizasyona birak biz de okuyalim Prison Break gibi. :eek:

uhahahahahahhahahaaaahahahaha
rolln.gif

vallahi zabaaa zabaa altıma zçtırdın reis. tehlikeli adamsın :D

Huntelaar davasına gelince; önce bi bakmak lazım Huntelaar mıııı, huntelamaz mı.. eğer huntelayacaksa gelsin anasını satım.

Cevap: Huntelaar

haklisin renkdas ama rijkaard in systeminde ilk 11 oynayamaz.

calim yok

hiz yok

yun zekasi yok

bitiricilik cok onemli degil illaki golunu atar bir forvet arkasinda boyle oyuncular olduktan sonra.

baros hem atiyor hem de oynuyor.

Bilalcim oyun zekası ve çalım yok diyorsun,böyle bir adamı Real Madrid niye alsın,Milan niye alsın,oralarda tutuanamaması onun kalitesizliği değil ki,orada ki oyuncuların çok kaliteli oluşları,Huntelaar keşke gelsede forvet izlesek.

Bilalcim oyun zekası ve çalım yok diyorsun,böyle bir adamı Real Madrid niye alsın,Milan niye alsın,oralarda tutuanamaması onun kalitesizliği değil ki,orada ki oyuncuların çok kaliteli oluşları,Huntelaar keşke gelsede forvet izlesek.

Çok kaliteli oluşlarımı :confused:

Real Madrid'de geçen sezon forvette Higuain ve 32lik Raul oynuyordu eğer çok iyi olsaydı bunlardan birini keserdi keza Milan'dada Pato ve Kazma Borriello oynuyor Pato neysede Borriello kazmasını kesseydi.

Ayrıca Bilal arkadaşımızın Sisteme uymuyor lafına katılmıyorum sonuçta bu adam oynamaya çalıştığımız Total futbolun evi Hollanda milli takımında oynuyor.

Geçiniz Baros gibi süratli bir forvet lazım bize.Huntelaar bizim sistemde iş yapmaz.

Huntelaar'ı yetenekli ve kuvvetli iyi bir forvet alınırsa Galatasaray'da iş yapar. Real Madrid yetenekli futbolcu istemiyor. Real Madrid hem yetenekli, hem star istiyor ismi olan forma sattıracak, sansasyon yapacak adam istiyor. Örnek: C. Ronaldo.

Çok kaliteli oluşlarımı :confused:

Real Madrid'de geçen sezon forvette Higuain ve 32lik Raul oynuyordu eğer çok iyi olsaydı bunlardan birini keserdi keza Milan'dada Pato ve Kazma Borriello oynuyor Pato neysede Borriello kazmasını kesseydi.

Ayrıca Bilal arkadaşımızın Sisteme uymuyor lafına katılmıyorum sonuçta bu adam oynamaya çalıştığımız Total futbolun evi Hollanda milli takımında oynuyor.

Milan benim bildiğim tek forvet oynuyor,ve Pato inanılmaz potansiyeli olan bir oyuncu,Real'de ki durum zaten ortadada Dünyanın en iyi oyuncusu gelsin Raul'un formasını alamaz,çünkü Raul bir Madrid efsanesidir.Huntelaar çok yetenekli oyuncu G.Saray'da çok işe yarar.

baros bundan daha kaliteli

yedek kalayi kabul ederse buyursun gelsin.

super yedek olur ama ilk 11 ya baros un yada baska yanii yeni superstarin

Ya Allah aşkına nasıl karar verdin Barosun daha kaliteli olduğuna ?

2si farklı tarz oyuncu bir kere kıyaslama yanlış 3 sene önce bu adamı almak Gignac´ı , Dzeko´yu almak kadar zordu .Şuan düşüşte olduğu için gündemimizde

ve benim kendi görüşüm Huntelaar Baros´u çok güzel bir yedek yapar

Gelmez bence. Talipleri çok olur. Kalitesi belli zaten.

Ayrıca oynadığı sürede Baros'u yedek bırakacak kapasitede bi oyuncu ;). Ama yedek bırakırmı orasını bilmiyorum.

Ya Allah aşkına nasıl karar verdin Barosun daha kaliteli olduğuna ?

2si farklı tarz oyuncu bir kere kıyaslama yanlış 3 sene önce bu adamı almak Gignac´ı , Dzeko´yu almak kadar zordu .Şuan düşüşte olduğu için gündemimizde

ve benim kendi görüşüm Huntelaar Baros´u çok güzel bir yedek yapar

Şuandada almak zor..Ayrıca Barosun bizde yedek kalacağınıda düşünmüyorum eğer Barosu satarsak alalım yoksa Barosa yedek alalım.Nondanın sözleşmesi uzatılmayacak galba.

Şuandada almak zor..Ayrıca Barosun bizde yedek kalacağınıda düşünmüyorum eğer Barosu satarsak alalım yoksa Barosa yedek alalım.Nondanın sözleşmesi uzatılmayacak galba.

Bir dönem dünyanın sayılı kanat oyuncularından biri olan Kewell bile bu sezon birçok maçta yedek kalmayı sorun etmediyse Baros´ta etmemeli diyelim ki Huntelaar geldi yedek kaldı formayı almak için daha çok çalışmalı

Bir dönem dünyanın sayılı kanat oyuncularından biri olan Kewell bile bu sezon birçok maçta yedek kalmayı sorun etmediyse Baros´ta etmemeli diyelim ki Huntelaar geldi yedek kaldı formayı almak için daha çok çalışmalı

Ama Kewell Belkide Kariyerinin son seneleri yaşıyor yani bundan sonra amaçladığı birşey yoktur çünkü o kendini kanıtlamış yıldız bir futbolcudur ama Baros daha 27 yaşında ve hala kariyerine oynayarak katmak istediği şeyler olabilir ;)

Ama Kewell Belkide Kariyerinin son seneleri yaşıyor yani bundan sonra amaçladığı birşey yoktur çünkü o kendini kanıtlamış yıldız bir futbolcudur ama Baros daha 27 yaşında ve hala kariyerine oynayarak katmak istediği şeyler olabilir ;)

Birkere Milan Baros 27 değil 29 yaşında yani birkaç ay sonra 29 olacak

Bize gelirken 27 idi sizin aklınız orada kalmış hala

Baros´un bu saatten sonra Galatasaraydan büyük bir camiada oynaması çok zor

Kendide biliyor bunu Ha oynayanlar var mı 32 yaşındaki Drogba Chelseanin banko forveti ama öyle adamlarda nadiren çıkıyor

Birkere Milan Baros 27 değil 29 yaşında yani birkaç ay sonra 29 olacak

Bize gelirken 27 idi sizin aklınız orada kalmış hala

Baros´un bu saatten sonra Galatasaraydan büyük bir camiada oynaması çok zor

Kendide biliyor bunu Ha oynayanlar var mı 32 yaşındaki Drogba Chelseanin banko forveti ama öyle adamlarda nadiren çıkıyor

Hayır 27'de değil 29'da gerçek yaşı 28 miş :) Ve daha 18 gün önce girmiş 28'e.Büyük takımlarda oynama konusu görecelidir.Sana göre oynamaz bana göre oynar ama sonuçta böyle bir amacı varsa yedek kalmak istemeyebilir anlatmak istediğim bu ;)

Üst Alt