# Klaas-Jan Huntelaar - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

# Klaas-Jan Huntelaar

Cevap: Huntelaar

Hayır 27'de değil 29'da gerçek yaşı 28 miş :) Ve daha 18 gün önce girmiş 28'e.Büyük takımlarda oynama konusu görecelidir.Sana göre oynamaz bana göre oynar ama sonuçta böyle bir amacı varsa yedek kalmak istemeyebilir anlatmak istediğim bu ;)

Tam net emin değilim oyuncuların yaşları konusunda doğrudur renkdaş

Senin demek istediğinide anladım ;)

Bu arada Huntelaarı bile beğenmeyenler var ( Yanlış anlama senin için değil genel olarak söylüyorum )

Bazen düşünüyorumda bir dönem forvette Lukunkuyu gören taraftar Huntelaarı beğenmez hale geldi O kadar aştıkmı kendimizi diye düşünüyorum kendi kendime

Tam net emin değilim oyuncuların yaşları konusunda doğrudur renkdaş

Senin demek istediğinide anladım ;)

Bu arada Huntelaarı bile beğenmeyenler var ( Yanlış anlama senin için değil genel olarak söylüyorum )

Bazen düşünüyorumda bir dönem forvette Lukunkuyu gören taraftar Huntelaarı beğenmez hale geldi O kadar aştıkmı kendimizi diye düşünüyorum kendi kendime

Huntelaar'ı bende çok beğenirim ama fazla abartıldığını düşünüyorum Okan he istemediğim anlamına gelmesin ama ajax'lı Luis Suarez daha bi bomba olur gibime geliyor :) Dehşet bir oyuncu.

Huntelaar'ı bende çok beğenirim ama fazla abartıldığını düşünüyorum Okan he istemediğim anlamına gelmesin ama ajax'lı Luis Suarez daha bi bomba olur gibime geliyor :) Dehşet bir oyuncu.

Bayılırsan 20 milyon avro alırsın Suarezi bu kadar söylüyorum Yaser :D

Ayrıca ülkemize Jardel ve Güiza dışında çıkışta bir oyuncununda geldiğini görmedi bu 2 gözüm şuana kadar

Cevap: # Klaas-Jan Huntelaar

Baros 1,5 aya dönücek takıma. 1,5 ay Galatasaray hücum hattı eldeki kadroyla rahat rahat idare eder. Ben forvet transferinin hedef saptırma olduğunu düşünüyorum. Çünkü aldığınız oyuncuyu 4 seneliğine alıyorsunuz. Gelen oyuncunun 1,5 ay içinde formayı kapacağı bile garanti değil ki transfer bittiğinde ve oyuncu takıma katıldığında büyük olasılıkla Baros iyileşmeye yüz tutmuş olur. Bizim mükemmel bir hücum hattımız var. Zayıf olan yanımız topu hücum hattına taşımakta yetersiz olan orta saha ve defans oyuncularımız.

Açıkcası ben kimyası mükemmel bir takım için bir sol bek, 2 yeni stoper ve 2 yeni orta saha oyuncusuna ihtiyaç duyulduğunu düşünüyorum. Tabiki bu hem ekonomik hem de yabancı kontenjanı açısından imkansız olduğundan öncelikle 1 stoper ve 1 orta saha oyuncusu almamız gerek diye düşünüyorum. Geri kalan ihtiyaçlarımızı da Türkiye'den genç yetenekleri istediğimiz gibi, sistemimize uygun olarak yetiştirerek gidericez ki bu da uzun vadede olur. İşte Rijkaard farkı esas o zaman ortaya çıkıcak...

Baros 1,5 aya dönücek takıma. 1,5 ay Galatasaray hücum hattı eldeki kadroyla rahat rahat idare eder. Ben forvet transferinin hedef saptırma olduğunu düşünüyorum. Çünkü aldığınız oyuncuyu 4 seneliğine alıyorsunuz. Gelen oyuncunun 1,5 ay içinde formayı kapacağı bile garanti değil ki transfer bittiğinde ve oyuncu takıma katıldığında büyük olasılıkla Baros iyileşmeye yüz tutmuş olur. Bizim mükemmel bir hücum hattımız var. Zayıf olan yanımız topu hücum hattına taşımakta yetersiz olan orta saha ve defans oyuncularımız.

Açıkcası ben kimyası mükemmel bir takım için bir sol bek, 2 yeni stoper ve 2 yeni orta saha oyuncusuna ihtiyaç duyulduğunu düşünüyorum. Tabiki bu hem ekonomik hem de yabancı kontenjanı açısından imkansız olduğundan öncelikle 1 stoper ve 1 orta saha oyuncusu almamız gerek diye düşünüyorum. Geri kalan ihtiyaçlarımızı da Türkiye'den genç yetenekleri istediğimiz gibi, sistemimize uygun olarak yetiştirerek gidericez ki bu da uzun vadede olur. İşte Rijkaard farkı esas o zaman ortaya çıkıcak...

Özellikle su dusuncene imzamı atarım katılıyorum forvet meselesine gelirsek bence olabilir bu transfer olursada günü kurtarmak amaclı olmaz kendi düşüncem nonda geldi 32-33 baros 27-28 dayandı sadece bu sene icin degil önümüzdeki seneler icinde zaten bi forvet gerekicek buyuk ihtimal forvet alınıcaktır şimdiki durumuda keitayı oraya atarak geciştirebiliriz.

Huntelaar'a gelince bu inzaghi tarzında bi adam herkes hollandalı oldugundan nistelrooy demiş ama alakası yok bence inzaghi gibi ne yaptgını anlamazsın 90 dk icinde ama bi bakarsın skor tabelasında ismi yazar öyle bi adam ben isterim her türlü sistemdede gider

Bi arkadasda jardel ve guiza cıkıs yaparak transfer oldu demiş jardel dogru güiza yanlıs örnektir bu birincisi.

İkinciside bu ülkeye cıkıs yaparak transfer olan 2 tane futbolcu bilirim ben kendimce biri appiah biri ribery

Bi arkadasda jardel ve guiza cıkıs yaparak transfer oldu demiş jardel dogru güiza yanlıs örnektir bu birincisi.

İkinciside bu ülkeye cıkıs yaparak transfer olan 2 tane futbolcu bilirim ben kendimce biri appiah biri ribery

Dünyanın sayılı Liglerinden birinde gol kralı olmak çıkış olmuyor mu ?

Ayrıca Ribery çıkışta olan bir oyuncu değil potansiyeli olan bir gençti ;) Eğer adını dünyaya biraz olsun duyurmayı başarabilirse çıkışta demektir ki Ribery o dönem duyuramadı

Appiah konusunda haklı olabilirsin

biz eğer transefere para harcayacaksak kesinlikle bu defans bölgesi için olmalı. geriden topla çıkmayı bilen teknik bir oyuncu olmalı örneğin popescu gibi

Bilal Demir adlı arkadaş Barış'ı göklere çıkartırken, Huntelaar için oyun zekası yok demiş. Tarihe not düşülsün.

Üst Alt