# Klaas-Jan Huntelaar | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

# Klaas-Jan Huntelaar

Hollandalı yıldız, kariyerini Türkiye'de sürdürmeye pek sıcak bakmayınca kiralama formülü gündeme geldi. Rijkaard, Huntelaar'ı ikna etmeye çalışıyor.

Ara transfer döneminde kadrosuna en az bir yıldız daha katmayı hedefleyen Galatasaray'da listeye giren son isim Klaas-Jan Huntelaar oldu. Sezon başında Real Madrid'den büyük umutlarla geldiği Milan'da bekleneni veremeyen ve bu nedenle satılması düşünülen Hollandalı golcüyle, teknik direktör Frank Rijkaard bizzat temasa geçti. Ancak Huntelaar, Rijkaard'ın

"Seni Galatasaray'da görmek istiyorum" sözlerine olumlu yanıt vermedi.

Yıldız futbolcu, "Kariyerim açısından Türkiye pek iyi bir tercih olmaz" ifadesini kullandı. Bu oyuncuda ısrarlı olan Rijkaard, G.Saray yönetimiyle de görüştükten sonra bu kez kiralama formülünü gündeme getirdi. Milan, kiralama isteğine sıcak bakarken, son sözü Huntelaar'ın söyleyeceğini belirtti. 26 yaşındaki futbolcuyu ikna etmeye çalışan Rijkaard başarılı olamazsa, G.Saray transfer listesindeki diğer yıldızlara yönelecek.

Kaynak: Fofomaç :D

Cevap: Huntelaar

Haber her zaman ki gibi martaval ama, Yanılmıyorsam Huntelaar'a Hamburg talip olmuş.

Önümüzde bir Dünya Kupası var ve Huntelaar'ın devamlı oynayıp kendini göstermesi lazım.

Elano'da olduğu gibi bir politika izlenebilir.

Bkz:Babel,Huntelaar,Van der vaart,Marquez vs.

baros bundan daha kaliteli

yedek kalayi kabul ederse buyursun gelsin.

super yedek olur ama ilk 11 ya baros un yada baska yanii yeni superstarin

6+2'li bir sistemde 3 hakkımızın forvete kullanılması bana hiç mantıklı gelmiyor.Zaten gelen adam yedek olacak.Baros iyileştiğinde 2 forvet yedek kalacak.İlla alınacaksa fazla kaliteli olmayan kumaşı iyi oyuncular yada kendini ispat etmiş gençler alınsın.Makul bir fiyata gelirse Sercan olabilir.Yada İbrahim Akın'da olabilir bence.

Zaten hocam Huntellar'ın gelmesi demek,Baros ve Nonda'nın gitmesi demek ve Sercan'ın otomatikleşe gelmesi demek,ya da bir başka türk golcünün.

Huntellar Ajax'tan beri takip ettiğim bir forvet. Çok yetenekli ve son vuruşları çok iyi gelirse süper olur ama zor. Ayrıca haber asparagas gibi :D

Cevap: # Klaas-Jan Huntelaar

bak bence diyorum

atlama hemen

Iyi ben de soyledigin seyi tartismaya aciyorum balthazarlik yapma hemen, eger fikrini yazip birisi "Hmm ilginc ama fikrine katilmiyorum" dediginde uzulup bozulacaksan hic foruma yazma, otur odanda kucuk kagitlara yaz sonra onlari ordek seklinde katlayip kanalizasyona birak biz de okuyalim Prison Break gibi. :eek:

Iyi ben de soyledigin seyi tartismaya aciyorum balthazarlik yapma hemen, eger fikrini yazip birisi "Hmm ilginc ama fikrine katilmiyorum" dediginde uzulup bozulacaksan hic foruma yazma, otur odanda kucuk kagitlara yaz sonra onlari ordek seklinde katlayip kanalizasyona birak biz de okuyalim Prison Break gibi. :eek:

fikrine katilmiyorum desem ne guzel efendi efendi tartisacagiz

dur orda ne demek?

cok alakasiz yorumlar

yatma saatin gelmis senin.

Dur orda, yavas gel, huop bunlar hep guzel terimler, alinmani gerektirecek laflar degil.

Ayrica saat daha erken yau 8 bile degil yazmam gereken iki tane paper var sana selamet ve metanet diler gozlerinden operim.

Tartisma sayilmaz bu genc dostum, sevgi saygi cercevesi icersinde yapilmis hos bir munakasa daha cok. :eek:

Ama her gece , her gece ne yapıyım :eek: neyse konuya dönelim sabah oldu kuşlar cıvıldıyo. Ne diyorum ben ya :D ANTİ Huntelaar lerdenim ben bu arada .Hiç gerek yok :eek:

Üst Alt