Klavye Delikanlıları | Salı | 20.00 | Show TV


DKprCGhXoAYPaZQ.jpg


Klavye Delikanlıları'nın senaryosunu Çakallarla Dans’ın yaratcılarından Murat Şeker ve Ali Tanrıverdi üstlenirken, yönetmen koltuğunda ise Yahya Samancı oturuyor. Merakla beklenen dizide Rasim Öztekin, Kaan Yıldırım, Vildan Atasever, Uraz Kaygılaroğlu, Ali Barkın, Selen Seyven, Seray Sever, Gül Onat, Cengiz Küçükayvaz, Sinan Çalışkanoğlu, Filiz Taşbaş, İpek Tanrıyar ve Mert Asker rol alıyor.

Konusu: Bayram ve Kerem küçük yaşlardan itibaren insanlarla çok fazla diyalog kuramadıkları için asosyal olmuş ve bütün vaktini bilgisayarda geçiren iki yakın arkadaştır. İnsanların yüzlerine söyleyemediklerini bilgisayar vasıtasıyla dile getirip bir de üstüne para kazanıyorlardır. Yani kısaca “TROL” olmuşlar. Bayram’ın kuzeni ve bizimkilerin tam tersi bir karakter olan Kuzen Volki Amerika’dan dönmüştür. Dijital dolandırıcılık yapmak için takım kuruyordur. Bayram ve Kerem’i peşinden sürükleyerek yeni nesil bir dolandırıcılık şebekesinin içine sokar. Takımda bir eksik kalmıştır; Seyran. Güzelliği ve zekası sayesinde bir dolandırıcılık abidesi olan Seyran da ekibe katılır. Özellikle zengin insanları kredi kartları üzerinden dolandırmayı hedefleyen ekibimizi uzun soluklu, bol maceralı ve aşırı komik bir yolculuk bekliyordur.

 
Dün ilk bölümü yayınlandı. Baya eğlenceli bir iş olacak gibi :) Özellikle Uraz'ın oynadığı karakter çok orjinal. Sağlam oynuyor eleman.

Değişik ve eğlenceli bir yapım. Umarım tutar.
 
Son düzenleme:
Yaprak dökümünde sonra bana Türk dizisi izleten dizidir efem. evet. yaprak dökümü/2010.
Uraz reyizin karakteri birebir Tyler durden neresi orjinal yahu bu arada.
 
Kadrosu hiç fena değil,Rasim Öztekin farkını koymuş ama çok fazla küfür ve belaltı espri mevcuttu.İlk bölümdür dikkat çeksin diye yaptılarsa sıkıntı yok da devamlı olursa çok fazla sürmez bitirirler diziyi.
 
Üst Alt