Koronavirüs Hakkında Önemli Bilgiler

Şüphelendiğiniz durumlarda 184'ü arayın!

Kobe Bryant Galatasaray'a Mı ?


Beşiktaş Başkanı Yıldırım Demirören'in transferi için Amerika gittiği Kobe Bryant'ı Galatasaray İstanbul'a getirtiyor.Beşiktaş Başkanı Yıldırım Demirören'in transferi için Amerika gittiği Kobe Bryant'ı Galatasaray İstanbul'a getirtiyor.. Galatasaray'ın yaptığı teklife olumlu yanıt veren Kobe Bryant'ın bu ayın 25'in İstanbul'a geleceği öğrenildi. Kobe'nin Galatasaray'a transferi için Nike firmasının aracı olduğu sızan bilgiler arasında. Kobe yaptığı açıklamada Galatasaray'ın kendisini İstanbul'a davet ettiğini vurgulayarak, "İstanbul'a gideceğim için çok heyacanlıyım" ifadesini kullandı.Şok... Kobe G.Saray için geliyor
 
Cevap: Kobe Bryant Galatasaray'a Mı ?1-2M € için Keita'yı alamayan yönetim 2. planda olan spor dalı Basketbol için milyon €'lar mı saçacak? :eek:
 
Cevap: Kobe Bryant Galatasaray'a Mı ?ünal başkan paraya kıymaz ve dee gelmez :(:lol:ama Kobe gelirse tüpermen ve taraftarı über büyük galaksi takımı 8ekiztaşa değilde bize geldi diye kıskançlıktan çatlayıp kederden tiner komasına girebilirler :asd:
 
Üst Alt