Koç: "Federasyona yardımcı olmak lazım" | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Koç: "Federasyona yardımcı olmak lazım"

Fenerbahçe Başkanı Ali Koç, Sivasspor ile deplasmanda 1-1 berabere kaldıkları maçın ardından açıklamalarda bulundu.​
"MAÇ SAATİYLE İLGİLİ TARTIŞMAYA YOL AÇACAK BİR DURUM YOK"
Maç saatiyle ilgili tartışmaya yol açacak bir durum yok. Erzurum'da da söyledim bu konu hakkında. TFF'ye yardımcı olmak lazım. Yoğun takvimi yönetmeye çalışıyor. Ben bakarken bile yoruluyorum. Geçen hafta da söyledim. TFF'ye yardımcı olmak lazım. Yoğun takvimi yönetmeye çalışıyor. Ben bakarken bile yoruluyorum. Öğlen olsa 3-5 derece sıcak olacak belki ama tartışmaya yol açacak bir durum yok. Bizim bu konuda hiç talebimiz olmadı.​
"ZOR DEPLASMAN"
Sivas, 3 puan almak için zor bir deplasman, soğuğu da eklediğimiz zaman zor olacağını biliyorduk. 1-1'in maçın hakkı olacağını düşünüyorum. Bu puanların değeri sezon sonunda daha da belli olacak."​
"AYRILACAK DA OLACAK, GELECEK DE OLACAK"
Ali Koç transferle ilgili gelen soruya "Ayrılacak da olacak, gelecek de olacak. Zamanı gelince açıklarız." dedi.​

Bein Sports futbolcu ve teknik direktör söyleşilerini yine yayınlanmamış; diyecek iki çift lafı kalmamış. Kulağını çekmişler muhtemelen. Haftaya da protestolarına son verirler.

“Federasyona yardımcı olmak lazım, böyle havalarda hakemlerimizi üşütmeye gerek yok, fbahçe maçlarını ben yönetebilirim. Mümkünse bizi direkt hükmen galip ilan edebilirler de. Bu konuda bir itirazımız olmaz. Kurullar falan da yorulmasın, bizim TV’deki paralı askerlerimiz Fatih Terim’in cezasını falan açıklıyorlar zaten. Gerek yok böyle şeylere. Açsınlar telefonlarından 101 Okey, takılsınlar”

Son düzenleme:
Üst Alt