Koç Grubu, UEFA'ya Sponsor Oldu


Yapı Kredi, dünyanın en büyük futbol organizasyonu olan UEFA Şampiyonlar Ligi’nin Türkiye’deki Resmi Bankası oldu. Yapı Kredi, önümüzdeki üç sene boyunca sponsorluk desteğini sürdürecek.Yapı Kredi’nin UEFA Şampiyonlar Ligi’nin Resmi Bankası olmasıyla ilgili konuşan Yapı Kredi CEO’su Faik Açıkalın “Futbol yalnızca bir spor dalı değildir. Çağımızda toplumun tarihi, sosyal ve hatta siyasi dokusunu şekillendiren bir kültür haline dönüşmüştür. Farklı coğrafyalardan takımların birlikte oynayacağı bu oyuna adımızı yazdırmayı ‘Hizmette Sınır Yoktur’ vizyonuna sahip bir kurum olarak son derece önemli ve anlamlı buluyoruz.” dedi.Yapı Kredi UEFA Şampiyonlar Ligi'nin resmi bankası oldu - Hürriyet EKONOMİ
 
Cevap: Koç Grubu, UEFA'ya Sponsor Olduali koçun para verdi haberi doğruymuş demekki türkiyeden bir banka ne diye sponsor olurki uefaya kel alaka. hayırlı işler ..
 
Cevap: Koç Grubu, UEFA'ya Sponsor OlduAvrupa'daki para krizi işte. Emperyalizm budur. Para, para, para... Gerisi hikaye.
 
Cevap: Koç Grubu, UEFA'ya Sponsor Olduondan sonra komplo teorisyeni yog bilmemneuyanın artık la, paradan baska bir deger yok dunyada.
 
Cevap: Koç Grubu, UEFA'ya Sponsor Olduadamlar dünya çapında yaptıkları tek iş..sahtekarlık ve şike..tarihte böyle kalıcaklar ezikler
 
Üst Alt