Koç Grubu, UEFA'ya Sponsor Oldu - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Koç Grubu, UEFA'ya Sponsor Oldu

Cevap: Koç Grubu, UEFA'ya Sponsor Oldu

valla ben şikecilerin yerinde olsam, şampiyonlar ligi maçlarında da şike yaparım, nasılsa parayla hallediyorlar işlerini

Bu rüşvet ortaya koyuyor ki, FB cephesi elinden geleni yapıyor ve birtakım özel anlaşmalar yapılmış. Yurtdışında şubesi bile olmayan banka ŞL 'ne sponsor oluyor, akıl alır gibi değil.

Ancak unutmayalım ki, UEFA hala bir karar açıklayacak. "FB temizdir" diyebilirler bu rüşvetin üzerine, ama demeliler, henüz demediler.

Yapacakları en büyük adilik, Fener elenirse, "biz zaten ŞL 'ne 1 sene almama kararı vermiştik" demeleri olur.

FB eler vee UEFA bunları ŞL 'ne alırsa, cidden çok büyük sansasyon olur Avrupa 'da.

uefanın yaptığı bu örtbas, öyle böyle değil, bu iş bi yerde patlar. bizde bunun için avrupa ve dünya kamuoyunun gözüne sokacak eylemlerde bulunmalıyız

Bu işin peşini bırakmamalıyız..

Başından beri mail kampanyasında UEFA'ya mail atmaktan çok Avrupadaki futbol kulüplerine ve Avrupa medyasına mail atmamız gerektiğini söylemiştim nitekim haklıda çıktım.

Kan alıcaz Ayberk, kan ! Ezim ezim ezilecekler. Yeterki dirayetli olup dik duralım, birlik olalım. Oyuncularımıza, hocamıza taraftarlarımıza destek olalım.

Engin Baytar olayında dahi şikeci ve yandaşlarından çok, biz astık adamı. Ve sonunda adamlar 11 maç diye birşey patlatınca,bu defa itiraz ettik ki o zaman da adamlar diyor ki" hani en ağır ceza ile cezalandırmak lazım demiştiniz,şimdi ne oldu?"....

Yılana yılan gibi karşılık vermeye çalışırsan,yani onun istediği gibi,kaybetme olasılığın vardır. Ancak yılana,insani tavırlarınla yaklaşırsan,yani kendi özünle, elindeki enstrümanla başını ezersin...

Yapı Kredi kartım var şaka gibi.

Bayramdan sonra Çarşamba günü derhal iptal başvurusunda bulunacağım.

---

Tamam anlaşıldı;

Fenere yılın takımı ödülü ile birlikte, 10 yıl boyunca ŞL ne katılma garantisi verilir artık.

Bizde burda meğer goygoy yapıyormuşuz.

Yok kanunmuş, yok ahlakmış,

Peeh...

Koç Grubu, UEFA'ya Sponsor Oldu

Adam o yüzden yeni yönetime girmedi.

Ama maşallah her şikecilerin toplantısında o da var.

Koç'a boykot

bir halt yediniz , bari bu kadar belli etmeyin

her sey gun gibi ortada ,UEFA da bunlarin dumen suyunda

Üst Alt