Kocaeli 0-9 Malatya l Hiç Acımadılar ! - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Kocaeli 0-9 Malatya l Hiç Acımadılar !

Cevap: Kocaeli 0-9 Malatya l Hiç Acımadılar !

Malatyalıyım. Y Malatyanın maçlarını da takip etmeye çalışırım. Sanırım yeni teknik direktörlerine kendilerini gösterme çabasında olan oyuncular işin ucunu biraz kaçırdılar. yenilen takım oyuncuları için üzülünebilir. Ancak Kocaelisporu bu şekilde sahaya çıkaranların suçu hiç mi yok? bence böyle skorlar olmalı ki yaptıklarının cezasını çeksinler. Dün Ümit Aktan ın programına bağlanan kişi 3-0 dan sonra bir daha yayına bağlanmak istemediğini belirtti. Kötü yönetim yüzünden Malatyaspor 3. ligte şimdi. oysaki UEFA kupasına giden bir Malatyaspor vardı. Kocaeli bu durumda. Artık birilerinin dur deme vakti geldi kişilerin takımları sömürmesine. Bu yüzden bu şekilde ele güne karşı rezil edeceksin böyle takımları.

Ama yine belirtiyorum oynayan o gencecik çocuklar için üzüldüm.

San Marino'ya döndüler iyice. 4 haftada 22 gol ki 3 maçta rakipler bir yerden sonra atmayı bıraktılar. Mesela Altay maçı da 30. dakikada 5-0 iken 6-0 bitti. Dünkü maç son 25 dakika gol yoktu. Yani daha acımasız olsa rakipler bütün maçlar 12-13 farkla bitebilirdi..

Sefa Sirmen'in yaptığı yanlışları şu anda Belediye Başkanlığı yapan adama yüklemen ne kadar doğru ? AKP'ye laf atayım da ne şekilde olursa olsun zihniyetine benzemiş seninkisi.

arkadaşım benim burda kimseye laf atma gibi bir derdim yok ben kocaelide yaşadıgım için biliyorum olup bitenleri ...

bir Kocaelili olarak üzüldüm. cok kötü hallere düştü. malatyal topcularda 5 ten sonra bIrakmalıydı. karşısnda 19 yaşnda cocuklar var.... ulan korfezin düştügü hallere bak. bunu yapanları allah ne biliyorsa öyle yapsın.

Üst Alt