Kocaeli Yeni Stadyum | 35.195 - Sayfa 7 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Kocaeli Yeni Stadyum | 35.195

kWbD9y.jpg

r23DOP.jpg

N1poZL.jpg

Q7anVg.jpg

ZEZqEo.jpg

OL0lLn.jpg

XX0g05.jpg

Hala daha bir türlü anlamiyorum, neden ilk önce Süper lig ve birinci ligde olan takimlarin stadlari yapilmaz.
Ücüncü ligde olan takima böyle stadlar yapiliyor ama süper ligde hala daha cok kötü stadlarda oynayan takimlar var.

Burasi da bitmis teslim edilmis

1 ay icinde futbola hazir hale getiriliyor. Super lig takimlari da gerekli durumlarda mesafe avantaji ile kullanabilirler

istanbulda 4 tane guzel stadyum (fb yi bir kademe altta goruyor da olsam) ve yenilenecek olimpiyat stadyumu var

bu da bir ferahlik saglar

Kocaelisporun bu sezon 2.lige yükselmesi biraz zor. Kocaeli birlik adında 2 ligde oynayan bir takimi dha var sehrin ama kimse destek vermiyor haliyle.

Kocaeli'nin son durumuna baktım, bu sene de 3.ligde kalacaklar gibi. Ben olsam 2.ligde olan Kocaeli Birlik ile değiş-tokuş yaparım. Kayseri-K.Erciyes örneği gibi. Büyük ihtimal bir şirketin takımı K.Birlik. Neden düşünmüyorlar bilmem. Göztepe'de böyle bir şey yaparak amatörden 2.lige yükselmişti.

Bu stada yazık olur yoksa.

yeni stadı beğendim. Ancak kapasitesi çok fazla geldi bana. Anadolu takımları dolduramıyor buraları.

Konya'da stad açıldığında 1-2 sene doluydu ama son 2 senedir maksimum 25.000 kişi geliyor.

Bursa gibi şehir bile 45.000 kişilik stadı dolduramıyor. Ortalama 23-28bin arası doluluk var.

Üst Alt