Kocaelispor 0-2 Galatasaray (28.04.2002-Niculescu 3.yıldızı Getirdi) | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Kocaelispor 0-2 Galatasaray (28.04.2002-Niculescu 3.yıldızı Getirdi)

Sene 2002. Ben o zamanlar liseyi bitirmiş ama ÖSS'ye hazırlanan ve İzmit'te yaşayan bir öğrenciyim. Maç biletleri çıktığı gün biletini alan ve maç günü 5 saat önceden stat çevresine giden İzmitli ama şampiyonluğu çılgınca kutlamak isteyen yağız bir Galatasaraylı. 5 saat kuyrukta biletiyle bekledikten sonra gişelerde yaşanan izdiham ve biletli biletsiz ayrımı yapılamadığı için yaşanan kargaşa sonucu içeriye giremeyen talihsizlerden biri.

Aylarca hayali kurulan şampiyonluğun stat yanındaki küçük bir kahvenin Lig TV ekranından yansıdığı kadarıyla buruk bir şekilde kutlanabilmesi. Ama sonrasında pes etmeyip İstanbul'da kazandığı üniversite ile birlikte 2006'daki efsane şampiyonlukta statta olan şanslı azınlıktan biri olma imkanına ulaşma.

Gençliğim geldi aklıma durduk yere :)

bu sampiyonlukta 7,5 yasındaydım.şimdi 23,5.kasımda 24 olacagım.
Vayy aslan kardeşim benim...Valla çok şey kaçırmışsın ucundan...Bizim nesil çok şanslıydı bir önceki nesil 14 sene şampiyon olamamıştı...Bizim tek eksiğimiz Horace Armitage ile Gündüz Kılıç'ın takımlarını görememek...Olsun bravo bak bize yetiştik de ne oldu aslan parçası renktaşım açmış başlığı ben değil gözlerim yaşardı deyyus hürmetler sana irtibatı koparmayalım...

Vayy aslan kardeşim benim...Valla çok şey kaçırmışsın ucundan...Bizim nesil çok şanslıydı bir önceki nesil 14 sene şampiyon olamamıştı...Bizim tek eksiğimiz Horace Armitage ile Gündüz Kılıç'ın takımlarını görememek...Olsun bravo bak bize yetiştik de ne oldu aslan parçası renktaşım açmış başlığı ben değil gözlerim yaşardı deyyus hürmetler sana irtibatı koparmayalım...
eyvallah

Hey gidi Kocaeli'me bak be. Yordanov, Lazarov, Kaan Dobra... Daha kimler vardı kimler. Hele Lazarov'u unutmam. Beşiktaş'a kupa finalinde çakıp gol sevincinde gidip kupayı kaldırmıştı reis. Yemişti tabi sarı kartı. :asd:

maç sonu yüzlerce otobüs, yaklaşık 5 bini aşkın taraftarla caddeye girilecektide son anda vazgeçilmişti diye hatırlıyorum.. nerdeyse yolumuz üstüydü!! hala o olaya çok hayıflanırım, tarihi bir fırsat kaçırılmıştı..

Üst Alt