Kocaman: "Hakemleri de büküyorlar, diğer şeyleri de büküyorlar" - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Kocaman: "Hakemleri de büküyorlar, diğer şeyleri de büküyorlar"

lan yürü git, her iki taraf kirli oyun oynamaktan baska bi bok bildigi yok.
bunlara karsi oynadinmi futbol degil savasa cikar gibi her türlü piskolojik oyun cevireceksin, ancak bundan anliyorlar..
kendileri temiz sanki bjkden daha beterler, oyuncular sahaya ciktimi bi idam edilmedigi kaliyor.

Son düzenleme:
camia olarak size her şey müstahak ,bjk yi sizden daha az sevdiğimizden bazı konularda sizi haklı görüyoruz ama, işin aslı, ikinizin de Allah belasını versin

Besiktasin sahneye sonradan dahil olan soytari goruntusunden baska bir antipatikligi yok . Bjk nin fesadi olsa ne yazar ? Ciddiye alinabilecek hic bir etkinligi yok . Finans ve iletisimi iyi yoneten bir kadroyla etkin oluyorlar , diger iki takimin hegemonyasini yipratmaya calisan cevrelerce de destekleniyorlar

hakemler iki sene kolladi veya matkap baskanlari her seyleriyle ovunup antipatik oluyor diye asil dusmanla ilgili eksen kaymasi yasamayin

baska baslikta yazdim , bu kadar bjk bjk denen son 2-3 senede bile , ozellikle buyuk maclar denen musabakalarda fb nin aldigi hakem destegini , pozisyon pozisyon yazdim

surekli bjk nin hakemlerine , basaksehirin hukumet destegine odaklanip , esas dusmanin palazlanmasini gozden kacirirsak sonra cok vururuz kafamizi taslara

Dün gece olayların o noktaya gelmesinin en büyük sorumlusu her zamanki gibi Fenerbahçe ve buna müsaade eden hakem.

Quaresma sadece günah keçisi.

Vurun Kahpeye!

Quaresma diger maclarda duzgun bir adam olsa boyle dusunulebilirdi ama bu mac madem gunah kecisi oldum bari hakedeyim dercesine davrandi

diger herkesi anlarim ama quaresma , volkan ve souza kesinlikle kirmiziyi hakettiler

hakem cogu noktada dogru ve cesaretliydi , penaltiyi atladi , bir de souzaya tum olaylarin fitilini ateslemesine ragmen , fegouli nin kirmizinin aynisini yapmasina ragmen sari dahi vermedi

Souza bu mac aykut tarafindan baroni kivamina sokulmustu resmen . Pepe ve ekicinin kartlarinin atlanmis olabilecegini dusunuyorum .

Fenerbahçe Türk futbolunun çıbanıdır. Ben böyle mikrop bir camia görmedim. İşleri güçleri yüzsüzlük, algı manipülasyonu, tehdit, tahrik. Bu sene tepedeki takımlar içerisinde en boktan kadro bunlarda. En kofti futbolu da bunlar oynuyor. Normal bir ülkede Kayseri ve Trabzon'un bile altında olmaları gerekirken ciddi şampiyonluk şansları var (fikstüre bakarak söylüyorum). Beşiktaş'ı ilk yarıda olmayan 2 penaltıyla, adamların 1 penaltısı ve 77 cm ofsayt olmayan bir gollerinin ofsayt diye sayılmaması sonucu yenmişler. Daha geçen hafta sonundaki derbide 2 metre ofsayttan gol atmışlar, adamların gene penaltısı verilmemiş ve hatta dünkü maçta bile penaltıları verilmemiş, hiçbir fenerlide hakem diyecek yüz yok ama gel gelelim bu yüzsüz utanmaz ağlamaklı bir ses tonuyla algı kasıyor. Ulan şu hataların onda biri benim takımımın lehine olsa hakem kelimesinin h'sini ağzıma almaya utanırdım. Şahsen bu çirkeflerin 1 şampiyonluğunu görmektense 10 defa arka arkaya Beşiktaş şampiyonluğu görmeyi tercih ederim.

sampiyonluga oynayanlardan lehine en fazla penalti verilen aleyhinede en az penalti verilen takim fener. bu herif algicinin teki. gitsin milletvekili olsun

Fenerbahçe Türk futbolunun çıbanıdır. Ben böyle mikrop bir camia görmedim. İşleri güçleri yüzsüzlük, algı manipülasyonu, tehdit, tahrik. Bu sene tepedeki takımlar içerisinde en boktan kadro bunlarda. En kofti futbolu da bunlar oynuyor. Normal bir ülkede Kayseri ve Trabzon'un bile altında olmaları gerekirken ciddi şampiyonluk şansları var (fikstüre bakarak söylüyorum). Beşiktaş'ı ilk yarıda olmayan 2 penaltıyla, adamların 1 penaltısı ve 77 cm ofsayt olmayan bir gollerinin ofsayt diye sayılmaması sonucu yenmişler. Daha geçen hafta sonundaki derbide 2 metre ofsayttan gol atmışlar, adamların gene penaltısı verilmemiş ve hatta dünkü maçta bile penaltıları verilmemiş, hiçbir fenerlide hakem diyecek yüz yok ama gel gelelim bu yüzsüz utanmaz ağlamaklı bir ses tonuyla algı kasıyor. Ulan şu hataların onda biri benim takımımın lehine olsa hakem kelimesinin h'sini ağzıma almaya utanırdım. Şahsen bu çirkeflerin 1 şampiyonluğunu görmektense 10 defa arka arkaya Beşiktaş şampiyonluğu görmeyi tercih ederim.
Çok Beşiktaşlı gördüm sizi Sn. Yiğit Bey.

q7 ile beraber Volkan ayısına da uzun süreli ceza vermeliler

adam son 8-10 senede ki fener derbilerinin hepsini istisnasız provoke etti ve bundan ötürü aldığı hiç bir ceza yok

Üst Alt