Köln Teknik Direktörü Solbakken: "Podolski Galatasaray'a gitmeyecek"


Solbakken: "Er geht nicht zu Galatasaray"Trainer Stale Solbakken verwies auf zwei Telefonate mit Podolski und erklärte: "Ich bin mir zu 100 Prozent sicher, dass Lukas nicht zu Galatasaray wechselt. Er ist ein Spieler für einen großen Klub."In diese Kategorie ist der FC momentan sicherlich nicht einzuordnen.Nachbericht | 3. Spieltag | Köln - Kaiserslautern | Podolski-Wirbel verschärft Unruhe in Köln | *Live | SPORT1 | Bundesliga | Ticker | Ergebnisse | News | Platz*Köln Teknik Direktörü Solbakken: "Podolski Galatasaray'a gitmeyecek"Iki telefon görüsmeleri olmus Podolski ile ve bu iki görüsmeden sonra bu kaniya varmis: "Kendimden yüzde yüz eminim ki Podolski Galatasaray'a gitmeyecek. Kendisi büyük takim oyuncusudur."GSC Haber
 
Cevap: Köln Teknik Direktörü Solbakken: "Podolski Galatasaray'a gitmeyecek"Köln Teknik Direktörü Solbakken: "Podolski Galatasaray'a gitmeyecek"Iki telefon görüsmeleri olmus Podolski ile ve bu iki görüsmeden sonra bu kaniya varmis: "Kendimden yüzde yüz eminim ki Podolski Galatasaray'a gitmeyecek. Kendisi büyük takim oyuncusudur."GSC HaberEmin olsun ki Galatasaray Köln'den 10 kat büyük bir takımdır.
 
Cevap: Köln Teknik Direktörü Solbakken: "Podolski Galatasaray'a gitmeyecek"9 gün kaldi bu saatten sonra dogru dürüst oyuncu bulacagimizi sanmiyorum.
 
Cevap: Köln Teknik Direktörü Solbakken: "Podolski Galatasaray'a gitmeyecek"Kendisi büyük takim oyuncusudur işte buyüzden gelmeli salakolar köln köleleri......
 
Cevap: Köln Teknik Direktörü Solbakken: "Podolski Galatasaray'a gitmeyecek"keita yı ne yapıp edip getirtsinler taraftarı bu kadar üzmeye hakları yok.........
 
Cevap: Köln Teknik Direktörü Solbakken: "Podolski Galatasaray'a gitmeyecek"Kendisi büyük takim oyuncusuysa, Köln'de ne isi var?

Galatasaray'a gelmeli.
 
Cevap: Köln Teknik Direktörü Solbakken: "Podolski Galatasaray'a gitmeyecek"Köln Teknik Direktörü Solbakken: "Podolski Galatasaray'a gitmeyecek"Iki telefon görüsmeleri olmus Podolski ile ve bu iki görüsmeden sonra bu kaniya varmis: "Kendimden yüzde yüz eminim ki Podolski Galatasaray'a gitmeyecek. Kendisi büyük takim oyuncusudur."GSC HaberO zaman kesin bizde Podolski...Hoca sinirlenmiş, aklı sıra laf sokuyor :D
 
Cevap: Köln Teknik Direktörü Solbakken: "Podolski Galatasaray'a gitmeyecek"bu Köln küme düşüp çıkan asansör Köln degil mi?
 
Cevap: Köln Teknik Direktörü Solbakken: "Podolski Galatasaray'a gitmeyecek"Köln Teknik Direktörü Solbakken: "Podolski Galatasaray'a gitmeyecek"Iki telefon görüsmeleri olmus Podolski ile ve bu iki görüsmeden sonra bu kaniya varmis: "Kendimden yüzde yüz eminim ki Podolski Galatasaray'a gitmeyecek. Kendisi büyük takim oyuncusudur."GSC Haberklön Galatasaray dan büyük mü?:ays:
 
Cevap: Köln Teknik Direktörü Solbakken: "Podolski Galatasaray'a gitmeyecek"Galatasaray Kölnden kıyası bile yapılamayacak şekilde büyüklükte.Büyük takım oyuncusunun Köln de ne işi var o halde?
 
Cevap: Köln Teknik Direktörü Solbakken: "Podolski Galatasaray'a gitmeyecek"Galatasaray 2000 UEFA Kupası-2000 Süper Kupa şampiyonu köln=? :yenieek:
 
Cevap: Köln Teknik Direktörü Solbakken: "Podolski Galatasaray'a gitmeyecek"Köln ne la tükürüğümüzle boğarız.
 
Cevap: Köln Teknik Direktörü Solbakken: "Podolski Galatasaray'a gitmeyecek"Köln kim Allah aşkına? Kapısından Daum girmiş takıma büyük takım mı denir?
 
Cevap: Köln Teknik Direktörü Solbakken: "Podolski Galatasaray'a gitmeyecek"bu salak da kendini büyük takım td ü mü sanıyor :D hey allahım ya...
 
Cevap: Köln Teknik Direktörü Solbakken: "Podolski Galatasaray'a gitmeyecek"Hayatimda solbakken ismini ne duydum nede gördüm desem? Ha bu arada almanyada yasiyorum!
 
Üst Alt