Kolpa Çarşı ! | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Kolpa Çarşı !

Arkadaşlar Çarşı denilen grup artık sitesi üzerinden mesaj ve konu yollarıyla Galatasaray'a ve ultrAslan'a iyice atıp tutmaya başladı.İsterseniz yazdıkları mesajlar üzerinden konuyu özetleyelim ve cevaplayalım.

1-"Samiyende Küfür Disiplin kurulundan gerekeni yapcağini umuyoruz"

Demiş bir tanesi.Bu arkadaşlar yanlış hatırlamıyorsam geçen hafta hakemin tüm yakınlarını tezahürat yoluyla bir bir ele geçirdiler.

2-"Tek ve en büyük düşman olarak feneri görenlerin gözleri biraz olsun açılır umarım...

Şerefsizler Şike Yapar! Şikeyide galatasaray..."

Bir başkası bunu demiş.Zamanında üst üste Rize ve Sebat'ın altına biz yattık zaten :)

3-"Ricardinhooo Ricardinhooo oldu Milan BAAAAA roşşş Mİlan Baaaaroşşşşş :lol:

Runjeee Runjeeee olduuu Servetttttt servetttttt yada lincolnnn lincolnnnnn

Yetmedi Beşiktaş'ım oleyyyyyy oldu oooo arman icin oyna forman icin dans et...

Yetmedi musalla taşımız basket maclarında sölendi bu sene sampiyon gorelim sizi ile baslanarak...

Bitmedi Beşiktaş'ım seni ben degismem hic birseye oldu saldır galataaasarayyyy Hıncal'ın diline dustuler.....

Bu aksam ne oldu.. İbo dogru söyle bugun ne ictin dedik aynı sekilde selcuk dogru söle kac para aldın dediler...

Kendilerini tatmin etmek icin kartal gol gol seklinde selcuk gol gol dediler ama beceremedilerrr

GERİZEKALILAR BASKA BİRSEY DEGİL TEK KELİME İLE GERİZEKALILAR. BEYİNDEN YARATICILIKTAN YOKSUNLAR.. BİZİ İZLEMEYE DEVAM EDİN YAKINDA BESİKTAS DİYEDE BAGIRACAKSINIZ....

CİMBOM DOGRU SÖYLE

CİMBOM DOGRU SOYLE

KAC BESTE CALDIN

KAC BESTE CALDIN??"

Bir tanesi ise şöyle abuk bir mesaj yazmış.Arkadaşların tribünlerinde birden çok Sezen Aksu var sanırım.Söz yazarlığı konusunda maaşallahları var :) Güldürmeyin insanı.O besteleri duyan da zannedecek ki en uzun besteleri yaptılar da biz taklit ediyoruz.Ulan Kartal gol gol gol'u , Runje Runje yi ilkokulda bende yapardım(melodi olarak), zeki ufaklık.Zannediyorlar ki o bestelerin aynı şeklini söyleyince taklit oluyor.Şarkımı ulan bu.Siz söyleyin bakalım Üçlü kimindir, kendi tezahüratımız diye övündüğünüz Dale Cavese dediğiniz aslı La Dose'a ait olan Dale Boca'yı en büyük yaratıcılığınız olarak görmek ne kadar iştir?Gram zekanız yok ki anlayasınız.

4-"kimyasal madde kullanıyomuşuz..

bu sefer atom bombasıyla geliyoruz ultravesti "

Tabii.Buyrun kapımız açık, ama bu sefer gelip bağırıcaz, yakıcaz, yıkacaz deyipte 90 dakika süklüm püklüm olmayın, tamam mı kuzucuklarım. :)

5-"Adam Olun Birazcık Demekten Geçtim Artık... Adam olmalarına imkan yok... Bari Çok ufak bi ihtimal dahi olsa insan olmayı dneyin ulan zavallılar...

Kendinizce bi gider yapıyosunuz, akabinde gider yaptığınız tribünün eserlerini 90 dakka taklit ediyosunuz... Hangi şerefe,haysiyete,kişiliğe sığar lan bu yaptığınız kahpelik?

Zavallısınız! Zavallı!"

Hmm...Şeref...Anlayabiliyorum.Adam olan sizdiniz değil mi.Tüm oyunculara bütüm Kapalı "Hepiniz Or..pu çocuğusunuz" diyen, rant için yaz başı futbolla alakası olmayan bir mevsimde kendini feshedip sonra dönen Çarşı Pazar'ın mensuplarıydınız değil mi siz?Evet bence de bu lig için fazla(!) şereflisiniz(!) :)

6-"Abi bukadar olur yaa.. :lol: :lol: :lol: :lol: Tam angut gerizekalı bunlar her gördükleri karta kural hatası diyorlar... :lol: :lol: :lol:

Tabi yemedi değilmi?.... Biz haksız yere kartları görürken sizin yağlarınız eriyordu değilmi??...

Şimdi hiç de sevinmem üzülmem de haksız kartlar çıkmadı çünkü 2 maçtır ne haliniz varsa görün bize yaptığınız şerefsizliklerin bedelini ödüyorsunuz ve daha çok ödeyeceksiniz... Rakibim ne kadar ceza alırsa alsın yenilsin alay edip gülmem ben babamdan böyle öğrendim Beşiktaşlılığı...

Ama bu salakların aralarında kural hatası demelerine gülmemek elde değil... :lol: :lol: Ne alaka kural hatası!!!!!! :shock: :shock: :shock: :lol: :lol:"

Bir kişi, Murat Durgun'un açtığı konunun olduğu bölümü Screenshot şeklinde foruma koymuş, yorum buna.Arkadaş dalga geçeceğine konunun içini açıp bir okusa daha yararlı olur.Ondan sonra bazı şeylere ses çıkarmayı, fakir edebiyatı yapmayayı öğrenirler.

7-"Kardeşlerim protestoları da bizden kopya bakınız onlar da lig tv kapattırıyormuşşş :lol: :lol: :lol:

Beyinsizler ordusu... :lol: :lol: :lol:"

Tabii yahu nasıl da unutmuşuz, LigTV kapamak için Çarşı ile ve Beşiktaşla gönül bağın olması lazım.Kusura bakmayın gençler unutmuşuz yahu :)

8-"8 yıl önce aldıkları bir kupayla kendilerini hala tatmin edebilen,

kolpalıkta fenere 5 bursaya 15 basan,

aklısıra protesto etmeye teşebbüs ettiği taraftarın bestelerini harfi harfine çalmaktan utanmayan,

kendilerini mükemmel sanan fakat bence fenerliden de itici taraftar topluluğu..."

Birgün UEFA'da grupları aşın yada Şampiyonlar Liginde gruptan çıkın gençler, o zaman belki yaklaşırsınız seviyeye de tartışırız hadi gülüm :) Kedi uzanamadığı ciğere mundar dermiş diyelim ne oldukları anlaşılsın. :rolleyes:

Oldumu Çarşının Pazar'ın çocukları, burayı takip ettiğinizi de biliyoruz.Şimdi yazmaya çok meraklısınız şuna da cevap mahiyetinde bir konu açın.

Ulan insanı zorla fanatik ederler.

Cevap: Kolpa Çarşı !

Alayı gerizekalı bunların,öyle böyle değil.

Bir tanesi de oturup sakin kafayla düşünelim diyemiyorlar,belgelerle konuşamıyorlar,hep kulaktan dolma hep !

Alayı gerizekalı bunların,öyle böyle değil.

Bir tanesi de oturup sakin kafayla düşünelim diyemiyorlar,belgelerle konuşamıyorlar,hep kulaktan dolma hep !

O kadar bile bilgileri yok ki.Birileri öğretmiş Asi falan filan.Hayır Anarşizm gibi yüce bir kavramı da böle çoluk çocuk küçültüyor ya ona üzülüyorum :)

Medya maymunu çarşı kendine karşı.Azize gibi niye geri döndüler.Kolpa hepsi yaa.

236dy3.jpg

Bir de böyle birşey açmışlar.Ben mi yanlış okuyorum yoksa anlam düşüklüğü mü var ? Asıl anlatmak istedikleri ;

" Cimbomu tutmak Irkçı olmaktan da beter " fakat üstün Türkçe dil bilgileri sayesinde bu saçma sapan pankartı hazırlamış kimyasalcılar.

Elden geldiğince bu konuya rağbet sağlamak gerekiyor.Onlar da yönetim namına birşey olmadığı için bir konu altından sayıp döküyorlar.

Kimyasal madde kullanma olayı ne ki.Açılan pankartın açıklamasını yaparmısınız arkadaşa anlatcam eksik anlatmış olmayayım.

Beşiktaşlı arkadaşları neden dikkate alıyorsunuz ki?

onlar bizim rakibimiz değil ki?

rakiplerimize bakalım biz konusmak için önce belli bir seviyeye gelmeleri lazım onların bizle konusmaları için.kağıt üstünde değil alın teriyle şampiyonluk kazanmaları lazım.

Her maçtan sonra onlar değildi sanki hakemlerden yakınan haksız oldukları halde ama nerde nu mantık onlarda mantık olsa JİMNASTİK KULÜBÜ tutmazlar zaten :D

Bu arada bu jimnastik kulübü son 20 senede 2 şampiyonluk almadımı yoksa yanlış mı hatırlıyorum ben bizim Avrupa başarımıza laf edenlere bakın :D

Yaw kardeşim bunlar 14 sene söylediğimiz aldırma Cimbom bestemizi çalan ve ciao Bella yı da onların bestesi diye yutturmaya çalışan insanlar değil mi?Üstelik kaç para aldın tezahuratı yeni icad edilmedi ki 20 sene önce var olan bir beste.İçime işlerken şarkısının bestesini de kulakları yanlış duyuyor herhalde biz farklı sözlerle söylüyoruz.Milan Baros'a da o bestenin söylenmesinin nedeni 2004 gol kralı olması,Lincolnnnnnn bestesinin söylenmesinin nedeni de Brezilyalı olması.Yeterli mi? yoksa daha isterler mi?

Beşiktaş taraftarı bu safsataların arkasında koşmaya devam edebilir.

Belki kötü gidişlerini bir nebze unuttururyordur.

Allah bunlara akıl fikir versin. :rooleyes:

Halen bunlara kardeş diyen var.Kafayı yiyorum bu tipleri görünce.Bu 8taşlılar gerizekalı ayrıca.4-2'nin acısı hala geçmemiş.:)

Beşiktaş taraftarına hiçbir zaman saygı duymadım.Duymayacağım.Bu kadar çirkef bir taraftar topluluğuda görmedim hiçbir zaman.Yıldırım Demirören'in yaptıkları yanlış olabilir fakat kimse 1903 yılında kurulmuş bir kulupten daha büyük değildir.Kulube çok sahiplenmeye çalışıyorlar.O değilde bunlar sene başı kendilerini iptal edip tekrar geri dönmemişlermiydi?

Kimyasalcı Çarşı,Dönek Çarşı..Sıfatları çoğaltabiliriz.

Klavye delikalıları geçiniz bunları;

İstiklal meydandan dolma bahçe yokuşuna eskortsuz inerken gözünüzün içine bakarak sövüyorduk, bunlar daha kısa donla geziyo tabi bunların abileri öyle genişki anlatmakla bitmez ben böyle miğde görmedim arkadaş, kadıköyde az kovalamadık bunların ablalarını anlatsınlar bakalım bizzat şahit oldum kadıköy iskeleden yunan gibi denize döküldüğü günleri, ayrıca bunları yazanların çoğu ilk yarı alisamiyen movies round1 serisini izliyen maymunlar sindiremediler gücüne gitti kaldıramadılar..

"Kartal GOL GOL GOL !"

(YouTube/ultraslan cendere/inönü cendere) Burdan kendilerine armagan ediyorum.

Elden geldiğince bu konuyu birilerine göstermek lazım ki hala aydınlanamamış olanlar kimin ak kimin kara olduğunu görsünler.

Üst Alt