Kombine Satış Rakamları Hakkında Bilgi ? | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Kombine Satış Rakamları Hakkında Bilgi ?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Selamun aleyum .

Haber sitelerinde gördüm de .

ezikbahçe 33 bin kombine satmış .

Biz 27 bin .

Şimdi biz geçen yıldan 1.5 yıllık 20 bin kombine satmadık mı ?

20 bin geçen yıldan satılıp 27 bin bu yıldan satılmadı mı ?

Toplam 47 bin kombine etmiyor mu ?

Cevap: Kombine Saçmalığı

Selamun aleyum .

Haber sitelerinde gördüm de .

ezikbahçe 33 bin kombine satmış .

Biz 27 bin .

Şimdi biz geçen yıldan 1.5 yıllık 20 bin kombine satmadık mı ?

20 bin geçen yıldan satılıp 27 bin bu yıldan satılmadı mı ?

Toplam 47 bin kombine etmiyor mu ?

Toplaya toplaya gidiyorlar sanırım. :eek: Geçen yıl 20, bu yılda 7 bin satmışızdır diye düşnüyorum. :eek:

ultraslan hell sadece 7 bin kombine aldı .

Bunuda belirttiler . nasıl koskoca Galatasaray taraftarı 7 bin almış olamaz .

O zaman normal bilet bulunmaz yahu :D Bir sınır vardır zaten kombine için. O zaman başka adam gelemez maça.

Beşiktaş 4 bin kombine satmış,Fenerbahçe'nin yıllardır kemikleşmiş kombine alan kitlesi var zaten,stadın ilk yenilendiği zamanlardaki kombine satış rakamları araştırılsa bizimkinden daha az çıkar.27 bin iyidir,gelecek yıl artar.Ayrıca bu ülkede öyle 40 bin kombine falan hayal,geçiniz.

20 bin kombine geçen sene 1,5 yıllığına satıldı yani, kombine almak isteyen zaten o zaman aldı.

7 bin ekstra oldu.

27 bin kombine stadın ilk yılında gayet iyidir. Hele bi ulaşım problemi tam anlamıyla düzelsin, takım tam rayına otursun, staddaki eksiklikler giderilsin, Şampiyonlar ligine katılalım 35 bin kombine rahat satarız o zaman. Fb nin 33 bin kombinesine aldanmayın o 33 binin 30 bini 3 temmuzdan önce yani şike soruşturmasından önce almıştır takım şampiyon bitirmişti ligi ve şampiyonlar liginde oynaması garantiydi o zamana kadar bu yüzden sattıkları kombine sayısı normal

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt