Kombine Satışları Patladı! - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Kombine Satışları Patladı!

sen taraflar değilsin haddini bil gereksiz herif klavye delikanlısın

bu da moda oldu takıma destek olan taraftara hakaret etmek

adamlar geliyor galatasaray forumuna galatasaray taraftarınba hakaret ediyor bu forum ADMİN leri ne iş yapıyor bi açıklasınlar

Sen niye aliniyorsun ki benim sozum Ultravestilere onlar takimi bu duruma getirdi. Dursunun arkasindan sucuk ekmek diye kosanlara benim sozum. Sen niye aliniyorsun ki.

Sen niye aliniyorsun ki benim sozum Ultravestilere onlar takimi bu duruma getirdi. Dursunun arkasindan sucuk ekmek diye kosanlara benim sozum. Sen niye aliniyorsun ki.

bak kardeşim o zaman isim vereceksin cisim vereceksin onlar uzerinden konusacaksın

tutup taaftara öyle kolay hakaret edemezsin
benim görevim nedir taraftar olarak imkanım varsa kombine almak
forma almak tişört almak corabına kadar takımım magazasından almak dergisine abone olmak,
imkanım yoksa elime atkımı alıp mac günü o atkıyla formayla gezmek

ama bir kaç satılmıs için takımını desteklemek yerine ne elde ederim diyen gereksiz için tüm taraftara hakaret etmek değil
önce GALATASARAY sonra kişiler
önce GALATASARAY

sen önce takımına destek olacaksın taraftar olarak

Almayan almaz da alana da hakaret etmeyin. Kimse Dursun sevdalısı değil. Arma sevgisiyle gidip kombinesini almış insanlara sövmeyin. Ayrıştırmayın insanları.

Sevindirici, rakam dahada artar ins. Arena eskisi gibi her mac dolmalı. Bizi sampiyonluga ulaştıracak en onemli etkenlerrden biride coşku ve inanmışlık.

Bazı arkadaşların Galatasarayli olduğunu sorgulaması gerekir. Kombine satılması neden rahatsız ediyor sizi? Başka takım taraftari gibi davranmayin, tek Galatasarayimiz var. Başarı isteniyorsa taraftar da üzerine düşeni yapmak zorunda. 3 tane iyi transfer yapıldı en az 3-4 tane daha yapılacaktır. Biz dursunsporlu değiliz kendimize gelelim isimler geçicidir.

GM 5 Plus cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Bizim dışardan düşmana ihtiyacımız yok bu forumdaki arkadaşlar varken(hepsini kastetmiyorum)

Yok salaklar kombine almış, yok bu kadar kombine satılması imkansızmış. Bu adam öyle yada böyle 1 sene daha burada, Galatasaray'ı desteklememek kime ne katar?

Ben de istemiyorum bu adamı ama kulübümüzden daha mı önemli. İmza toplandı yeterli sayıya ulaşamadı işte. Olmadı yani. Destek olacağınıza düşman gibi davranıyosunuz halen inanamıyorum sizlere. Galatasaraylılığınızı sorgulayın biraz.

Ne Belhanda ne Gomis ne de Maicon zor transferler degil. Hersey paraya bakiyor maliyetlerinde gördügümüz gibi. Ne bilim Konoplyanka veya Feghouli gibi daha yüksek piyasali adamlari getirsinler o zaman överiz hepimiz Dursunu da Cenk'i de. Hatirlatmak isterim 3 sene önce 28 yasindaki Gomis'e burada herkes burun kiviriyordu, simdi süper transfer oldu birden.

Moderatör tarafında düzenlendi:
Bizim dışardan düşmana ihtiyacımız yok bu forumdaki arkadaşlar varken(hepsini kastetmiyorum)

Yok salaklar kombine almış, yok bu kadar kombine satılması imkansızmış. Bu adam öyle yada böyle 1 sene daha burada, Galatasaray'ı desteklememek kime ne katar?

Ben de istemiyorum bu adamı ama kulübümüzden daha mı önemli. İmza toplandı yeterli sayıya ulaşamadı işte. Olmadı yani. Destek olacağınıza düşman gibi davranıyosunuz halen inanamıyorum sizlere. Galatasaraylılığınızı sorgulayın biraz.

Ağzına sağlık kardeşim...

Galatasaraylılığını sorgulayacak olanlar 2 transfere komisyon ve yolsuzluğu görmezden gelenlerdir. Ben böyle yönetilen takıma 1 kuruş dahi destek olmam.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Ne Belhanda ne Gomis ne de Maicon zor transferler degil. Hersey paraya bakiyor maliyetlerinde gördügümüz gibi. Ne bilim Konoplyanka veya Feghouli gibi daha yüksek piyasali adamlari getirsinler o zaman överiz hepimiz Dursunu da Cenk'i de. Hatirlatmak isterim 3 sene önce 28 yasindaki Gomis'e burada herkes burun kiviriyordu, simdi süper transfer oldu birden.

Renktaş Belhanda'nın maliyetini sorgularım sadece. Alınması da gereksiz bana göre. Kimsenin Dursun'u övdüğü falan yok, hatalarından ders alırsa ne ala, yine kalmasın zaten seneye. Düzgün bir başkan adayı çıksın kazansın. Şuan kendi içimizde daha fazla birbirimizi yemek kime ne kazandırır? Tinerciler üst üste 3.şampiyonluğunu mu alsın?

Konoplyanka da gelse Feghouli de gelse bu saatten sonra Dursun'un övülecek bi tarafı yok. Hatalarından ders almış deriz seviniriz en fazla. Galatasarayımız da şampiyon olursa bizden mutlu insan olmaz. Kimsenin bir şeyi unuttuğu yok yani. İnsanlara mal demeden önce neden destek oluyorlar diye düşünmelisin.

Moderatör tarafında düzenlendi:
Üst Alt