Kombine Satışları Patladı! | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Kombine Satışları Patladı!

arena-1.jpg

Kombine bilet fiyatlarında indirime giden Galatasaray, Bafetimbi Gomis, Younes Belhanda ve Maicon gibi isimlerin de transfer edilmesiyle birlikte satışlarda uçuşa geçti.

Gamaspor’un edindiği bilgiye göre Galatasaray, şimdiden 20 bin civarında kombine bilet sattı.

Sarı-Kırmızılılar yaklaşık 17 bin 500 kombine sattığı geçtiğimiz sezonda, sezonun ortalarından sonuna kadar neredeyse boş tribünlere oynamıştı.

Yönetimin iyi lanse etmesinden oldu, yoksa eksikler hala kapatılmadı. Taraftar desteği önemli ama bu yönetim taraftarla oynamasın.

Dursun sürekli yalan haber yaptırıyor.

Kombine satışlarının böyle rakamlara ulaşması imkansız.

Millete iyi niyet ortamı sunuyor aklınca seneye iyi geçecekmiş gibi.

Ama bu coğrafya böyle tecavüze uğrayan bile 2 sene sonra tecavüzsünü unutup affedebiliyor aynı kapıya çıkıyoruz. Dursun koca bir camiaya tecavüz etti ve şimdi 3 tane transfer yaptı diye herkes günlük güneşlik oldu.

Olmaz olsun böyle Galatasaray, olmaz olsun böyle görüntü de ve sözde ahlak.

Hemen nasıl kanıyorlar anlamıyorum. Önyargılı olun demiyorum ama herkes bir sakin olsun.

Geçen sene yerden yere vurduk; evet.

Transfer sezonunda iyi bir kaç futbolcu aldı; evet

Ama hemen gözü kapalı yaşa başkan demeyelim. İzleyelim. Geçen seneki hataları yapmaz ve başarıya ulaşırlarsa seneye destekleriz.

Hemen unutuyoruz; her şeyi.

Şahsen bu adamlar her koşulda mayısa kadar burada oldukları için; fena olmayan transferler yaptıkları için sessizce izleyeme koyuldum. Eleştirime ara verdim. Ekim ayına geldiğimizde ak koyun kara koyun belli olacak.

Ne kadar salak adamlar var ya iki oyuncu aldilar hemen gidip almislar kombineleri.

acaba o SALAK dediğiniz adamlar takımını düşündükleri için alabilmiş olmasınlar
bazıları gibi klavyeden konuşup hayatı boyunca maca gitmemiş ve takımına 1tl bile destek olmamış anca küfür anca küfür etmiş taraftar olmadıkları için SALAKLAR zaten

kurumsallıktan bahsediyoruz önce kendimiz takımımızı ciddi ye almıyoruz kişilere odaklanıyoruz ayıptır.

Tutup elin yabancı takımları şöyle iyiler böyle iyiler diye atıp tutuyorsunuz. O takımların yönetilmesine bakıyosunuz ve kendi yonetimlerinizi elestiriyorsunuz
acaba o yabancı takımların taraftarlarını hiç arastırdınız mı adamların takımları 2 lige düsüyor full stadda oynuyorlar

ornek mi alamancı arkadaşlar iyi bilir Borissia Dortmund adamların taraftarına bakın 2 ligte full oynadılar en kotu anlarında hep taraftar yanlarındaydı
bizde transfer yapılmaz taraftar küser
takım kotu oynar taraftar kuser

biz önce taraftar olarak kendi pisliğimizi temizleyecez
once kendimizi düzeltip ondan sonra takımı eleştirecez
sen adam gibi destek olma her foku eleştir zaten anca ELESTİRİRİZ

acaba o SALAK dediğiniz adamlar takımını düşündükleri için alabilmiş olmasınlar
bazıları gibi klavyeden konuşup hayatı boyunca maca gitmemiş ve takımına 1tl bile destek olmamış anca küfür anca küfür etmiş taraftar olmadıkları için SALAKLAR zaten

kurumsallıktan bahsediyoruz önce kendimiz takımımızı ciddi ye almıyoruz kişilere odaklanıyoruz ayıptır.

Tutup elin yabancı takımları şöyle iyiler böyle iyiler diye atıp tutuyorsunuz. O takımların yönetilmesine bakıyosunuz ve kendi yonetimlerinizi elestiriyorsunuz
acaba o yabancı takımların taraftarlarını hiç arastırdınız mı adamların takımları 2 lige düsüyor full stadda oynuyorlar

ornek mi alamancı arkadaşlar iyi bilir Borissia Dortmund adamların taraftarına bakın 2 ligte full oynadılar en kotu anlarında hep taraftar yanlarındaydı
bizde transfer yapılmaz taraftar küser
takım kotu oynar taraftar kuser

biz önce taraftar olarak kendi pisliğimizi temizleyecez
once kendimizi düzeltip ondan sonra takımı eleştirecez
sen adam gibi destek olma her foku eleştir zaten anca ELESTİRİRİZ
çok haklısın renkdaş mesela ben kombine aldım , sabahtan beri küfür ediyorlar.. :(

Taraftarın görevi destek olmaktır. Kelime anlamı da budur zaten.
Kombine alanlara karşı hakaret içeren kelimeler kullanmazsanız sevinirim.
Açık bir uyarı olsun. Tekrarında işlem uygulayacağım.

Üst Alt