Kombinesini Yakan Taraftar Tribünde! | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
5214750.jpg

Galatasaray’ın Östersunds’a elendiği maçta Passolig kartını yakarak gündem olan genç taraftar, takımın ligde sergilediği müthiş performanstan etkilenerek, Passolig kartı için, “Kayıp” başvurusu yaptığı ve kartını geri aldığı öğrenildi.

Galatasaray’ın Östersunds’a elendiği maçta Passolig kartını yakarak gündem olan genç taraftar, tribüne geri döndü.

Sarı-Kırmızılı futbolseverin, takımın ligde sergilediği müthiş performanstan etkilenerek, Passolig kartı için, “Kayıp” başvurusu yaptığı ve kartını geri aldığı öğrenildi. Yakın arkadaşları ise kartını yakan genç taraftara, “Tudor’un Galatasaray’ı seni bile tribüne döndürdüyse bu takımda iş varmış” diyerek takılıyorlar.

Fanatik

Adamlar sıkıntıdan nasıl hikayeler yazıyor yahu, Türk senaristleri, spor gazeteleri kadar çalışsa çok daha iyi işler çıkartırlar.

Haber doğru olsa bile bir şey değişmez. Fitili ateşleyen hareketlerden biriydi, en doğal hakkıdır tribünlere geri dönmesi.

Eger bu kisinin bu sovdan sonra tribune donmesi haksa o zaman hic kimseye "transfer veya skor" taraftari elestirisi yapamayiz bundan sonra

bu taraftar urun musteri taraftaridir , ki ben de boyle olmaya hakki oldugunu savunurum insanlarin

ama hem oyle hem boyle olmaz , birini sececeksiniz

ya musteri olarak parasini odedigim urun kaliteli olsun isterim , ya da ben renklere asigim , duygu his meselesi ..

ikisi de kabulum ama ruzgara gore bir o bir oteki olmaz

Eger bu kisinin bu sovdan sonra tribune donmesi haksa o zaman hic kimseye "transfer veya skor" taraftari elestirisi yapamayiz bundan sonra

bu taraftar urun musteri taraftaridir , ki ben de boyle olmaya hakki oldugunu savunurum insanlarin

ya musteri olarak parasini odedigim urun kaliteli olsun isterim , ya da ben renklere asigim , duygu his meselesi ..

Parasını verdikten sonra onun hakkı tabi tepki vermeside en doğal hakkı , tribüne geri dönmeside en doğal hakkı takım kötü giderken nasıl oyuncular hocalar protesto ediliyorsa iyi giderken de desteklemek en doğal hakkı iyi gün , kötü gün taraftarı olmuyo bu yanlış giden birşeyler var protesto edilir kimse takım kötü diye renklere küsmüyor.

peki sen nesin?

ajan taraftar hangi gruba mensup oluyor

Üst Alt