Komedi Dans Üçlüsü ! | Hakeme Tepki Topiği - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Komedi Dans Üçlüsü ! | Hakeme Tepki Topiği

Cevap: Komedi Dans Üçlüsü ! | Hakeme Tepki Topiği

Arkadaslar Hakemler Faciadi bu bir Gerçek. Ama Galatasaray'in Futbolcusu bence biraz Sakin olmaliydi.. Servet'in Kirmizi Karti yanlis..

Sabri'nin Kirmizi Kartinin gelecegini herkes biliyordu.. Sakin olmaliydi Sabri.. Hakem yanlis Karar verdi dogru ama Sen kaptansin ve Sari Kartin var. Hakli oldugun yerde Haksiz oldun..

Bu Maçta ben Musleraya hata bulamam açik ve Net söylim. 3. Golde o vurdugu Top uzaklassaydi o elestiren herkes woooow derlerdi. 4. Gol ofsayt ve Kisa mesafeden çekilen bir Top sekebilir.. Ilk Golde yapabilecegi fazla birsey yok çünki çok klas bir Goldü.

Servet'e gelince yine Kaçirdigi bir Adama Faul yapmak zorunda kaldi hakki aslinda Sari Kart ama Servet iste herzamanki gibi hatali..

sabri nin zerre suçu yok bu maöta ceza sahasında çok temiz iki top çaldı ve hakem faul verdi. tepkisi azdı bile ben olsam direk dalardım o hakeme. sabriye saygım bu maç 1 kat daha arttı canla başla mücadele etti. kırmızı gördü ama bu kart iyi oldu

biz burdan ne dersek nafile yöneticilerin cikip sert bir aciklama yapmasi lazim, oyuncularin alin terine yazik o kadar kosup mucadele ediyorlar

sabri nin zerre suçu yok bu maöta ceza sahasında çok temiz iki top çaldı ve hakem faul verdi. tepkisi azdı bile ben olsam direk dalardım o hakeme. sabriye saygım bu maç 1 kat daha arttı canla başla mücadele etti. kırmızı gördü ama bu kart iyi oldu

Kolay degil elbet. Siteminde hakli ama Sari Karti oldugunu biliyor. Sakin olmaya çalismaliydi..

Ben bundan sonra futbolcularımızdan bir tanesini bile eleştirmeyecem.Bu şerefsiz düzen içinde bizler fazla şerefli geliyoruz.Ayrıca futbolcularımız aslanlar gibi savaştılar.Özellikle Engin,Elmander, Sabri,Ujfa ve Melo.Helali hoş olsun,birine suç bulamam.

tetikciler resmen maci alip diger tarafa verdiler lime lime dogradilar allah bildigi gibi yapsin bunlari

nedir bu fener yalakalığı bıktım artık bu ligi de izlemekten sizdeen de kendi takımımdan bile soğudum desem gene iyi futbola küstürdünüz beni.artık sadece galataaray basketbol maçlarını izliyorum .onlarla gururlanıyorum.bu tff ve mhk nin ortak utancıdır

ya 2008 2009 sezonunda hatirlarsaniz hakemler arasinda savas vardi galatasaraylilarla fenerbahceliler arasinda .. savasi fenerliler kazandi mhk yi ele gecirdiler savas bittikten sonra bi gidim bile haber olmadi medyada .... bunlarin topu fenerli yada onlarin usaklari maaslar dolgun talimatla mac yönetiyorlar... ben klübe yüzbinkere mail yolladim birseyler yapin diye ... hic birsey yok hic birsey taraftar olarak bunlara savas acmazsak bu düzen böyle gidecek....

melihsabanoglu melih sabanoglu

. hakem için bir şey demeyeceğim. çünkü sorun hakemde değil zihniyette. şundan. galatasaray kulüp olarak ağırlığını yitirdi uzun zaman önce

doğru söylemiş.

hocam suç bizde

almıycan izlemiycen

ne halleri varsa görsünler

bakalım gs yokken ne yapacaklar

Bakin Hakemler Hata yapti dogru.. Ama Galatasaray´in cikarmasi gereken dersler var bence..

1. Hatali Kirmizi Karttan ilk kez 10 kisi Kalan Galatasaray degildir. Bu agresiflige gerek yoktu..!!

2. Sabri kendi kendini attirmak icin elinden geleni yapti. Hakem bir keresinden atmadi ikincisinde mecbur kaldi...

Sirf Hakeme yüklenirsek bence yanlis yola sapariz...

Takim bence güzel Savasti. 10 kisi kalsa da. Kolay degil ilk 40 Dakikada hemen mecburi iki degisiklik... Takima fazla suc bulamam ama Sabri sakin olmaliyid. Takildigim Nokta orasi benim.. Birakin 10 kisiyi ben 9 Kisi ile bile maci cevirecegimize inandim cünki o Hirs azim vardi Takimda. Malesef Ofsayt olan 4. Golüde verdi hakemler. Ki Ayni hakem Galatasaray´in attigi Golü hakli olarak Iptal etti. Isterse görebiliyormus demekki :)

Gaziantepspor´a gelince. Memleketimi Tebrik ederim. Icimde bir his zaaten Antebin galatasaray´a celme takacagini söylüyordu cünki Abdullah Ercan geldi geleli bir Kipirdama vardi. Buda Tabiki Futbolcularin ayibi. Demekki isterseniz oynarmissiniz. Tolunay Kafkasi harcadilar...

Antep en azindan Antalyasporlu Ömer Keltosu gibi Zamana oynamiyor. Oyun zevki veriyorlar..

Bu sezon tarlalar erken yeşillendi..

Böyle aptalca maç yönetilmez kalecide maşşallah geleni geçeni aldı yetti be...

bunlara tepki gostermek, suratlarina tukurmek iltifat olur.. bu 3 yaratiga karsi tepkisiz kaliyorum, cunku bunlar icin herhangi bir duygu beslemeye degmez.. umarim bir daha asla super ligte mac yonetmezler..

Yanliz ben Orta Hakeme hic ama hic bir Suc bulamiyorum acikcasi...

Serveti attiranda, Sabrinin Pozisyonuna Faul verdirende o Tipsiz, Meymenetsiz Yan hakemdi..!!

Orta hakem 40 metre ötede kalara sınıfta kaldı.Ama art niyetli değil diyenlere de gülüyorum.Geçen hafta ki Terim'in uzatma açıklamasından sonra 4-2 olmuş 9 kişi kalmış takıma 5 dakika uzatma vermek bildiğin şeref yoksunluğunun önde gidenliğidir.Belki de maçtan önce yan hakemle anlaştırlar Ben insiyatifi sana bırakacağım sen görevini yap diye.

Ek olarak bu ülkede hakem şikesi yok diye böbürlenen kurumlar hakemler direk Federasyondan talimat alıp şike yaptığı için olmaması normal değil mi?Çaldığınız puanların hesabını bir gün çok fena ödeyeceksiniz,25 Milyon yakanızda artık.

O yan hakemle orta hakem bozuntusunun hakemliği bitti artık.Şerefsizler bir daha maç alamayacaksınız ulan.

Üst Alt